صفحه 68 از 179 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام، من و همسرم هردو برای دانشپاه لیل مستر2 اقدام کردیم و پذیرش همسرم 15 روز پیش بدستش رسیده ولی مال من هنوز نرسیده، از دانشگاه پرسیدم به هردومون دادن ولی مال من احتمالا یه جایی تو پسته! من همه مدارکم برای ویزا حاضره ولی تا پذیرش من نیاد نمیتونیم اقدام کنیم. خیلی مستاصل شدم، دانشگاهم به ایمیلام جواب نمی ده، کسی راهی به ذهنش نمیرسه؟ خیلی نگرانم که دیر بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icebink_89 نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم هردو برای دانشپاه لیل مستر2 اقدام کردیم و پذیرش همسرم 15 روز پیش بدستش رسیده ولی مال من هنوز نرسیده، از دانشگاه پرسیدم به هردومون دادن ولی مال من احتمالا یه جایی تو پسته! من همه مدارکم برای ویزا حاضره ولی تا پذیرش من نیاد نمیتونیم اقدام کنیم. خیلی مستاصل شدم، دانشگاهم به ایمیلام جواب نمی ده، کسی راهی به ذهنش نمیرسه؟ خیلی نگرانم که دیر بشه!
    سلام شما اصلا احتیاجی به اصل پذیرش نداری بگو اسکن کنن برات ایمیل کنن چاپ کنید به سفارت بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط shatami نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم جدا جدا داریم اقدام میکنیم. هردو پذیرش داریم. در رابطه با سوال 20 باید هرکی تو فرمش اسم اون یکی و بنویسه؟
    در رابطه با سوال 25 من رشته ام استاج داره اما جاش معلوم نیست و تو مارچ دانشگاه معلوم میکنه چی بنویسم؟
    فرق سوال 27 و 28 چیه؟
    ممنون از کمکتون
    سوال 20: فکر میکنم باید افرادی رو بنویسیم که تو پاسپورت به عنوان همراه هستند. دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند لطفا.
    سوال 25 گفته هدفتون از استج چی هست که میتونید بنویسید استج دانشجویی
    سوال 27 و 28 رو من هم نفهمیدم چه تفاوتی دارند ولی از سفارت پرسیدم گفتند برای برخی ممکنه فرق داشته باشه ولی اگر فامیلتون میتونه جوابگو و پاسخگو باشه هردو رو یک نفر بنویسید.
    مثلا ممکنه یک کسی خواهرش فرانسه باشه ولی نتونه پاسخگو باشه و مثلا آشنای خانوادگی شون پاسخگوش باشه.

ما هم همین مشکل رو داشتیم . کاری نمیشه کرد باید فقط صبر کرد و دعا !!
    جالبه که دیروز چندبار به مسئول دانشگاه ایمیل زدم و زنگ زدم و بیش از 5 بار براش توضیح دادم که به نامه اداره آموزش نیاز هست برای سفارت ولی باز یک نامه معمولی از استاد مربوطه داده با کلی خط خوردگی و دست نوشته روش!!! و عصری هم بهم گفت که لطفا هر 2 دقیقه یکبار به من ایمیل نزنید.!!!
    تو این شرایط پر استرس فقط کاری که میشه کرد صبر هست دوست عزیز. اگرچه خودم هم خیلی استرس دارم اما گاهی فکر میکنم شاید بعضی از تاخیر ها به نفعم باشه و خودم خبر ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    ما هم همین مشکل رو داشتیم . کاری نمیشه کرد باید فقط صبر کرد و دعا !!
    جالبه که دیروز چندبار به مسئول دانشگاه ایمیل زدم و زنگ زدم و بیش از 5 بار براش توضیح دادم که به نامه اداره آموزش نیاز هست برای سفارت ولی باز یک نامه معمولی از استاد مربوطه داده با کلی خط خوردگی و دست نوشته روش!!! و عصری هم بهم گفت که لطفا هر 2 دقیقه یکبار به من ایمیل نزنید.!!!
    تو این شرایط پر استرس فقط کاری که میشه کرد صبر هست دوست عزیز. اگرچه خودم هم خیلی استرس دارم اما گاهی فکر میکنم شاید بعضی از تاخیر ها به نفعم باشه و خودم خبر ندارم.
    امروز با بخش فرهنگی تماس گرفتم گفت احتمال زیاده نامه گم شده باشه! نمیشه که هیچ کاری نکرد! باید دانشگاه یه ایمیل بفرسته که بشه باهاش اقدام کرد!من دارم سعی می کنم با دانشگاه تماس بگیرم! معمولا اگه کاری بتونن انجام میدن!
    توکل به خدا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

سلام دوستان
    من پذیرش دکترا از دانشگاه مارسی با فاند CNRS دارم. دیروز استاد راهنمام ایمیل زده میگه باید برای ویزای scientific اقدام کنی نه برای ویزای دانشجویی. میگه ما برات یه نامه convention d'accueil میفرستیم که باهاش می تونی برای این ویزا اقدام کنی و میگه که گرفتن این ویزا راحتتره و سریعتر این ویزا رو بهت میدن. سوال من اینه که مدارک لازم برای گرفتن این ویزا مثل ویزای دانشجوییه یا فرق داره؟ رو سایت سفارت که نتونستم چیزی در این مورد پیدا کنم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member april84 آواتار ها

بچه ها من ازدانشگاه نیس پذیرش مستر ۱ الکترونیک دارم . البته به اسکلاریته میل زدم که اگه میشه اسکن نامه رو برام بفرستن که بتونم زوتر اقدام کنم اونهاهم لطف کردن فرستادن ولی یه مشکل کوچولو داره که فقط فامیلی م رو نوشته یعنی اسم کوچیکم نیست .... به نظرتون چکارکنم دوباره میل بزنم ممکنه سفارت قبول نکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    بچه ها من ازدانشگاه نیس پذیرش مستر ۱ الکترونیک دارم . البته به اسکلاریته میل زدم که اگه میشه اسکن نامه رو برام بفرستن که بتونم زوتر اقدام کنم اونهاهم لطف کردن فرستادن ولی یه مشکل کوچولو داره که فقط فامیلی م رو نوشته یعنی اسم کوچیکم نیست .... به نظرتون چکارکنم دوباره میل بزنم ممکنه سفارت قبول نکنه؟
    فکر کنم گیر بده چون به من گفت اگه اسکنم برات می فرستن حتما تو سربرگ دانشگاه باشه ، اسم و فامیلت قید شده باشه و مهر اسکلاریته خورده باشه!

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

فکر کنم گیر بده چون به من گفت اگه اسکنم برات می فرستن حتما تو سربرگ دانشگاه باشه ، اسم و فامیلت قید شده باشه و مهر اسکلاریته خورده باشه!
    امروز من زنگ زدم به سفارت میگفت که فعلا کار تونو با کپی پذیرش را میندازیم اما موقع دادن ویزا حتما باید اصلش باشه؟ کسی نظری در این رابطه داره؟ چون دانشگاه من گفت که ارسال نمیکنه!!! بعدا باسمون داستان نشه؟

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

کسی میدونه برای گواهی داشتن جا تو فرانسه سفارت چه مدارگی می خواد؟ خیلی گیرن امسال!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)