صفحه 7 از 179 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام دوستان
    من نیاز شدید به راهنمایی در خصوص مدارک مالی در خصوص ضامن دارم.
    من حساب بانکی خودم با 18 تا و گردش معقول حساب بانکی خودم به همراه سند ملک و اجاره نامه 500 تومنی رو بردم ولی سفارت قبول نکرد و گفت حتما باید والدین یا کسی ضمانتت کنه.
    اگر کسی تجربه ضامن شرکتی داره و سفارت قبول کرده در این مورد منو راهنمایی کنه چون من والدینم بازنشسته آموزش و پرورش هستن و نمی تونم اونها رو ضامن معرفی کنم به خاطر حقوق پایین (اینم از وضعیت فرهنگی ها در ایران) ولی می تونم از یک شرکت مدارک ضمانت بگیرم فقط چه مدارکی ؟ ممنون می شم منو راهنمایی کنین؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نیاز شدید به راهنمایی در خصوص مدارک مالی در خصوص ضامن دارم.
    من حساب بانکی خودم با 18 تا و گردش معقول حساب بانکی خودم به همراه سند ملک و اجاره نامه 500 تومنی رو بردم ولی سفارت قبول نکرد و گفت حتما باید والدین یا کسی ضمانتت کنه.
    اگر کسی تجربه ضامن شرکتی داره و سفارت قبول کرده در این مورد منو راهنمایی کنه چون من والدینم بازنشسته آموزش و پرورش هستن و نمی تونم اونها رو ضامن معرفی کنم به خاطر حقوق پایین (اینم از وضعیت فرهنگی ها در ایران) ولی می تونم از یک شرکت مدارک ضمانت بگیرم فقط چه مدارکی ؟ ممنون می شم منو راهنمایی کنین؟
    ببینید، تعهد نامه مالی والدین الزامیه. شما برید بگیرید مشکلی نداره. بعد بقیه مدارک مالی خودتونو ضمیمش کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    ببینید، تعهد نامه مالی والدین الزامیه. شما برید بگیرید مشکلی نداره. بعد بقیه مدارک مالی خودتونو ضمیمش کنید.
    خیلی ممنون. یک لطفی می کنین بگین تعهد نامه به چه شکلی و فرمتی باشه؟ من رفتم محضر گفتند فرمت خاصی ندارند و فقط می تونند نامه ای که خودمون نوشتیم را گواهی امضاء بدهند.
    ببینین تعهد نامه شرکتی یعنی لازم نیست؟ کل فیش حقوقی والدین من بیش از 600 تا نمی شه!!

پیش فرض مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

ولي تا جايي كه من خوندم تو همين فروم ضامن لزومي نداره حتما پدر و مادر باشن .چون خيلي از بچه ها اينجا نوشتند كه ضامنشون يه دوستي يا اشنايي بوده .لطفا تجربه خودتونو بگيد

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

خیلی ممنون. یک لطفی می کنین بگین تعهد نامه به چه شکلی و فرمتی باشه؟ من رفتم محضر گفتند فرمت خاصی ندارند و فقط می تونند نامه ای که خودمون نوشتیم را گواهی امضاء بدهند.
    ببینین تعهد نامه شرکتی یعنی لازم نیست؟ کل فیش حقوقی والدین من بیش از 600 تا نمی شه!!
    بعضی محضر ها نمی دونن قضیه چیه. شما برو یکی از دفترهای اسناد رسمی توی خیابون انقلاب، اونا خودشون در جرایانن و متنشو دارن. اونو میگیری و ترجمه میکنی. همین! من خودم یکی از دفترای اسناد رسمی که نزدیک دارالترجمه پروانه(میدون فردوسی) بود رفتم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    ولي تا جايي كه من خوندم تو همين فروم ضامن لزومي نداره حتما پدر و مادر باشن .چون خيلي از بچه ها اينجا نوشتند كه ضامنشون يه دوستي يا اشنايي بوده .لطفا تجربه خودتونو بگيد
    توی مدارک لازم برای ویزا قید شده تعهد نامه مالی "والدین". حالا ممکنه از کس دیگه ای هم قبول کنن. ولی اگه قبول نکردن همین کاری که گفتم رو بکنید. چون توی مصاحبه سفارت طرف ازم پرسید ضامنتون کیه. یعنی شاید به غیر از پدر و مادر کس دیگه ای رو هم قبول بکنن. شایدم سوالش تیز بازی بوده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    توی مدارک لازم برای ویزا قید شده تعهد نامه مالی "والدین". حالا ممکنه از کس دیگه ای هم قبول کنن. ولی اگه قبول نکردن همین کاری که گفتم رو بکنید. چون توی مصاحبه سفارت طرف ازم پرسید ضامنتون کیه. یعنی شاید به غیر از پدر و مادر کس دیگه ای رو هم قبول بکنن. شایدم سوالش تیز بازی بوده!
    اینجا یک فرمت یکی از دوستان Share کرده که به زبان فرانسه هستش. آیا می شده همون رو تکمیل کرد و به همراه مدارک مالی دیگر ارائه نمود. اگر می شه شما اسکن اون مدرک تضمینی محضری رو بزارین ممنون می شم. چون می شه اونو به عنوان فرمت برد به هر دفترخانه رسمی و عین اون رو خواست.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

اینجا یک فرمت یکی از دوستان Share کرده که به زبان فرانسه هستش. آیا می شده همون رو تکمیل کرد و به همراه مدارک مالی دیگر ارائه نمود. اگر می شه شما اسکن اون مدرک تضمینی محضری رو بزارین ممنون می شم. چون می شه اونو به عنوان فرمت برد به هر دفترخانه رسمی و عین اون رو خواست.
    باشه! فقط با این اینترنت زغالی طول میشکه. تا آخر امشب میذارم تعهد نامه رو.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

متن تعهد نامه مالی:
    اینجانبان....(نام پدر) فرزند.... به شماره شناسنامه..... صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی.... و .....(نام مادر) فرزند.... شماره شناسنامه.....صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی... مقیمان.....(آدرس محل سکونت) کد پستی.... به عنوان ضامن فرزندمان آقای....(نام شما) به شماره شناسنامه..... صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی.... مقیم نشانی فوق که برای ادامه تحصیل عازم کشور فرانسه می باشد، متعهد و ملتزم می شویم که کلیه هزینه های تحصیلی و اقامت وی را در کشور فرانسه شامل شهریه تحصیل و کتاب، خوراک، پوشاک، مسکن و ایاب و ذهاب و تهیه بلیط رفت و برگشت و سایر مخارج شخصی او را تامین و پرداخت نماییم.
    اینم از عکس تعهدنامه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط arash-iran : June 9th, 2011 در ساعت 12:53 PM

Junior Member

سلام

من این ترم آخرم و امیدوارم که تا اخر تیر فارغ التحصیل بشم :دی . مشکلم اینه که دانشگاه برای من هیچ نامه ای صادر نمیکنه که من تا کی فارغ التحصیل میشم. فقط دو ماه پیش یه نامه به انگلیسی گرفتم که نوشته من تا اخر نیم ترم این سال تحصیلی فارغ التحصیلم، اما به فارسی دیگه بهم نامه نمیدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(مملکتیه ها!!!!!!). حالا من اگه من برای سفارت این نامه رو ببرم قبول نمیکنن با توجه به فروم های گذشته. ایا مشکلی پیش میاد؟ ایا بردن این نامه الزلمیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)