صفحه 72 از 179 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام

لطفا میشه در مورد مدارک مالی بگین که امسال چه چیزهایی رو قبول می کنند. گویا امسال دیگه سند خونه که روش اجاره نامه نباشه قبول نیست.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام

لطفا میشه در مورد مدارک مالی بگین که امسال چه چیزهایی رو قبول می کنند. گویا امسال دیگه سند خونه که روش اجاره نامه نباشه قبول نیست.

ممنون
    بله فقط سندی که اجاره نامه داشته باشه. حساب بانکی هم باید نشون داد 35 میلیون به بالا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shatami نمایش پست ها
    خب پس منم مدارکو به آقای ملک آرا تحویل دادم، خیلی آدم خوبی بود
    سلام.امیدوارم نتیجه خوبی بگیرید.امروز از سفارت به من زنگ زدن.من ویزا گرفتم

بچه ها من هرچقدر به منشی دانشگاه میگم نیاز به نامه پذیرش از طرف اسکولاریته دارم قبول نمیکنه و میگه همین کافیه!! حتی یکی از آشناهام حضوری رفته پیشش و براش توضیح داده ولی تنها کاری که کرد این بود که مهر استاد رو تبدیل کرد به مهر دانشکده!!
    اینا کم کم به تعطیلات هم میرن تا یک ماه دیگه. نمیدونم باید چی کار کنم. کسی راهی به نظرش میرسه؟

Junior Member april84 آواتار ها

چه ها من هرچقدر به منشی دانشگاه میگم نیاز به نامه پذیرش از طرف اسکولاریته دارم قبول نمیکنه و میگه همین کافیه!! حتی یکی از آشناهام حضوری رفته پیشش و براش توضیح داده ولی تنها کاری که کرد این بود که مهر استاد رو تبدیل کرد به مهر دانشکده!!
    اینا کم کم به تعطیلات هم میرن تا یک ماه دیگه. نمیدونم باید چی کار کنم. کسی راهی به نظرش میرسه؟
    به رئیس اسکولاریته میل بزنید (یا آشناتون بره پیشش) من هم برای اینکه اسکن نامه رو برام بفرستن به منشی گروه ، مدیر گروه، خود اسکولاریته میل زدم ولی جواب نگرفتم آخرش دیگه به
    resposable chef de scolarite میل زدم
    که برام فرستادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    بچه ها من هرچقدر به منشی دانشگاه میگم نیاز به نامه پذیرش از طرف اسکولاریته دارم قبول نمیکنه و میگه همین کافیه!! حتی یکی از آشناهام حضوری رفته پیشش و براش توضیح داده ولی تنها کاری که کرد این بود که مهر استاد رو تبدیل کرد به مهر دانشکده!!
    سلام.منشی دانشگاه چی کارست آخه؟
    تو سایت دانشگاه حتما بایدایمیل مدیر گروه رشتت و همین طور ایمیل رییس دانشگاه باشه.به این 2 نفر باید ایمیل بزنی.
    تو نامه پذیرشت 2 تا مهر باید وجود داشته باشه:یکی مهر خود دانشگاه و یکی مهر سرویس اسکولاریته.
    نامه باید از طرف رییس دانشگاه خطاب به تو صادر شده باشه و امضای اون پایین نامه نوشته شده باشه.
    سعی کن مدیر آموزش (دیرکتور دو فورمسیون) یا رییس دانشگاه رو پیدا کنی.
    در نهایت هم اگه قبول نکردن،ازشون بخواه با سفارتشون تو ایران تماس بگیرن.
    موفق باشی

Junior Member

سلام

ممنون
    سلام.فقط سعی کن مدارکی رو ببری که نقدی و مشخص باشند.پول نقد در حساب بانکی،گردش مالی،فیش حقوقی و سند خونه اگر در رهن یا اجاره هستش.
    سند خونه خالی،سند زمین و هر چیزی که درآمدی نداشته باشه،متاسفانه امسال به عنوان ضمانت مالی به حساب نمیاد.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط fer25 نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم نتیجه خوبی بگیرید.امروز از سفارت به من زنگ زدن.من ویزا گرفتم
    سلام

تبریک میگم . میشه بفرمایین چند روز بعد از درخواست ویزا جوابتون اومد

مجددا تبریک . موفق باشی

Junior Member

سلام

تبریک میگم . میشه بفرمایین چند روز بعد از درخواست ویزا جوابتون اومد

مجددا تبریک . موفق باشید
    سلام.ممنون.من 15 ژوییه مدارکم رو تحویل دادم.امروز (21 ژوییه) با من تماس گرفتن و ازم خواستن که با رزرو بلیط برم و پاسپورت و ویزام رو بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    سلام
    من یه پیشنهاد دارم. همینطور که گفتن به رئیس اسکولاریته یا کسی که واقعا قدرت داشته باشه یه نامه محترمانه بنویسین و بگین که مشکل شما اینه که پذیرشتون حتما باید مهر اسکولاریته داشته باشه و بعدش هم این فایل رو که مربوط به مدارک لازم برای ویزای دانشجوییه و از سایت سفارته که اتچ همین پیغام هست بهش اتچ کنین براش از این لینک http://www.ambafrance-ir.org/IMG/pdf...S_06052013.pdf ایمیل کنین و بگین تو رو خدا مهر بزن کارم برای همین یه مدرک مونده. شاید اثر کنه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)