صفحه 73 از 179 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabiei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش دکترا از دانشگاه مارسی با فاند CNRS دارم. دیروز استاد راهنمام ایمیل زده میگه باید برای ویزای scientific اقدام کنی نه برای ویزای دانشجویی. میگه ما برات یه نامه convention d'accueil میفرستیم که باهاش می تونی برای این ویزا اقدام کنی و میگه که گرفتن این ویزا راحتتره و سریعتر این ویزا رو بهت میدن. سوال من اینه که مدارک لازم برای گرفتن این ویزا مثل ویزای دانشجوییه یا فرق داره؟ رو سایت سفارت که نتونستم چیزی در این مورد پیدا کنم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    سلام
    راستش منم مشکل شما رو دارم. نمیدونم چه مشکلی است که کلی وقته منو علاف کردن که این فرم رو برام بفرستن. این فرم آیا لازمه؟ آیا نمیشه ویزای دانشجویی اقدام کرد.؟

سلام،
    من برای یک دوره یک ساله میخوام برم اونجا و از cnrs هم فاند دارم. ولی حالا نمیدونم که چرا convention d'accueil رو میخوان برای گرفتن ویزا؟ در حالی که ساله گذشته اینو نمی خواستن؟ حالا اونا اومدن به من میگن که من نمی تونم برم؟ اداره پلیس اینجا قبول نکرده؟ علتش چیه به نظرتون؟ چه کار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    سلام
    راستش منم مشکل شما رو دارم. نمیدونم چه مشکلی است که کلی وقته منو علاف کردن که این فرم رو برام بفرستن. این فرم آیا لازمه؟ آیا نمیشه ویزای دانشجویی اقدام کرد.؟
    سلام،
    من برای یک دوره یک ساله میخوام برم اونجا و از cnrs هم فاند دارم. ولی حالا نمیدونم که چرا convention d'accueil رو میخوان برای گرفتن ویزا؟ در حالی که ساله گذشته اینو نمی خواستن؟ حالا اونا اومدن به من میگن که من نمی تونم برم؟ اداره پلیس اینجا قبول نکرده؟ علتش چیه به نظرتون؟ چه کار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas dehghani نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال خیلی مهم و ضروری دارم
    من برای دکترا پذیرش دارم
    استادم گفته هم از طریق قرار داد و میزان فاند و مجوز کار میتونیم مدارک رو بدیم که برای ویزای scientifique اقدام کنی
    یا تو برگه پذیرشت عنوان پروژه ذکر بشه و میزان فاند که برای ویزا étudiant اقدام کنی
    3 تا سوال دارم
    1) تفاوت این 2 نوع ویزا چیه؟ و چه ویژگی هایی دارند؟
    2) احنمال ریجکت کدو ویزا کمتره؟
    3) زمان جواب کدوم نوع ویزا کمتره؟
    ممنوم میشم زود جواب بدین
    ممنون دوستان
    سلام،
    فکر می کنم که برای دوره دکتری یا یک دوره کوتاه مدت هم که بخواهید بروید بایستی scientifique بری. در واقع نیاز به یک فرم داری با نام Convention d'Accueil .

سلام به همه دوستان

کسی میدونه convention d'accueil چیه و چرا لازمه؟ آیا برای گرفتن ویزای scientifique؟
    آیا اصلن میشه ویزای دانشجویی گرفت به جای ویزای scientifique؟
    من برای یک دوره 6 تا 1 ساله می خوام برم. همه مدارکمو کامل کردم برم سفارت. که بهم گفتن به فرم بالا نیاز هستش. حالا استادم از اونجا می خواد این فرم رو برام بگیره که اداره Security Offices این اجازه رو نمیده و میگه که ایران توی لیست سیاه ماست و ایشون نمیتونه بیاد.
    آیا میشه بدون این فرم برای ویزای دانشجویی به جای ویزای scientifique اقدام کرد؟
    لطفا اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.

پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام
    من یه پیشنهاد دارم. همینطور که گفتن به رئیس اسکولاریته یا کسی که واقعا قدرت داشته باشه یه نامه محترمانه بنویسین و بگین که مشکل شما اینه که پذیرشتون حتما باید مهر اسکولاریته داشته باشه و بعدش هم این فایل رو که مربوط به مدارک لازم برای ویزای دانشجوییه و از سایت سفارته که اتچ همین پیغام هست بهش اتچ کنین براش از این لینک http://www.ambafrance-ir.org/IMG/pdf...S_06052013.pdf ایمیل کنین و بگین تو رو خدا مهر بزن کارم برای همین یه مدرک مونده. شاید اثر کنه
    مرسي از همه دوستان بابت راهنمايي هاتون. من امروز به ٤ نفر ديگه ايميل كردم و مشكلم رو گفتم اما همگي جواب اتوماتيك دادن كه تعطيلات هستند تا يك ماه ديگه!! به نظرتون به رييس دانشكده يا دانشگاه ايميل بزنم؟! ميترسم منشي ( مسئول پرونده) عصباني بشه و بازي در بياره بازم! چون فكر كنم بعدا هم باهاش در ارتباط خواهم بود!!
    فردا ميخوام ايميل بزنم كه به صورت رسمي بگه مهر اسكولاريته رو نميزنه تا بتونم پيگيري كنم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    مرسي از همه دوستان بابت راهنمايي هاتون. من امروز به ٤ نفر ديگه ايميل كردم و مشكلم رو گفتم اما همگي جواب اتوماتيك دادن كه تعطيلات هستند تا يك ماه ديگه!! به نظرتون به رييس دانشكده يا دانشگاه ايميل بزنم؟! ميترسم منشي ( مسئول پرونده) عصباني بشه و بازي در بياره بازم! چون فكر كنم بعدا هم باهاش در ارتباط خواهم بود!!
    فردا ميخوام ايميل بزنم كه به صورت رسمي بگه مهر اسكولاريته رو نميزنه تا بتونم پيگيري كنم!!
    سلام
    فکر نمی کنم رئیس دانشگاه به این کارها کار داشته باشه. شما چرا از استاداتون توی دانشکده کمک نمی گیرین. شاید اونها بهتر بتونن کمکتون کنن.

سلام

دوستان ، میتونین بگین از زمانی که زنگ بزنیم سفارت برای تعیین وقت برای چقدر بعدش بهمون وقت میدن.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام

دوستان ، میتونین بگین از زمانی که زنگ بزنیم سفارت برای تعیین وقت برای چقدر بعدش بهمون وقت میدن.

ممنون
    بین 1 روز تا یک هفته!

به استاد اصلی که مسئول پرونده ام هست ایمیل زدم ولی هیچ جوابی نداده!!! امروز باز میخوام ایمیل بزنم به هرکسی که میتونم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)