صفحه 8 از 179 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

دوستان عزیز ضامن من برادرم است که مقیم فرانسه است در حال حاضر اما تا آخر شهریور میره یه کشور دیگه برای ماموریت 3 سال حالا من باید تعهد محضری را چگونه تهیه کنم؟میاد ایران قبلش ،یعنی باهاش برم محضر تعهد بده یا اینکه کار دیگری باید بکنم؟

یک سوال هم راجع به ?motivation letter کسی نمونه ای که به سفارت فرانسه داده شده باشه داره؟این نمونه هایی که موجود هستش فکر کنم برای اخذ پذیرش است و همش راجه به اینه که من برای این رشته مناسبم اما اینکه چرا فرانسه را انتخاب کردی یا چرا این دانشگاه رو من تو نمونه های SOP ندیدم دلیلی برای انتخاب یک کشور خاص ندیدم میشه کمکم کنید خیلی ضروری است.

یک سوال راجع به پر کردن فرمها که باید به زبان لاتین باشه این زبان لاتین یعنی انگلیسی یا فرانسه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdishamsi نمایش پست ها
    یک سوال هم راجع به ?motivation letter کسی نمونه ای که به سفارت فرانسه داده شده باشه داره؟این نمونه هایی که موجود هستش فکر کنم برای اخذ پذیرش است و همش راجه به اینه که من برای این رشته مناسبم اما اینکه چرا فرانسه را انتخاب کردی یا چرا این دانشگاه رو من تو نمونه های SOP ندیدم دلیلی برای انتخاب یک کشور خاص ندیدم میشه کمکم کنید خیلی ضروری است.
    من همونی که برای پذیرش داده بودم رو به سفارت دادم. البته توش این موارد بود که چرا فرانسه رو انتخاب کردم و چرا این دانشگاهو. مثلا نوشته بودم که فرانسه توی رشته من در اروپا خیلی قویه و این دانشگاهی که دارم میرم از قویترین دانشگاههای فرانسه تو این زمینس و از این جور حرفا.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

یک سوال راجع به پر کردن فرمها که باید به زبان لاتین باشه این زبان لاتین یعنی انگلیسی یا فرانسه؟
    آقا زیاد سخت نگیر. من که قروقاطی پر کردم اصلا گیر نداد. مثلا آدرس خونه به انگلیسی نوشتم، ولی اینکه چرا داری میری فرانسه یا مدت تحصیلات رو به فرانسوی نوشتم!!!

آرش جان ممنونم از پاسخهای بموقعت راجع به ساپورت مالی من که برادرم ایران نیست (اما برای بازدید میاد) اینکه محضری کنم لازمه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

آرش جان ممنونم از پاسخهای بموقعت راجع به ساپورت مالی من که برادرم ایران نیست (اما برای بازدید میاد) اینکه محضری کنم لازمه؟
    دقیقا نمی دونم. ولی فک کنم محضریش بکنی خیالت راحت باشه. یه تعهدنامه محضری+ کارت اقامت برادرت در فرانسه+ صورتحساب مالیاتی و همین چیزای دیگه ای که میخوان.

مرسی از پاسخهات ،این گواهی محضری رو فقط باید ترجمه کرد یا باید مهر وزارت خارجه هم داشته باشه

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

مرسی از پاسخهات ،این گواهی محضری رو فقط باید ترجمه کرد یا باید مهر وزارت خارجه هم داشته باشه
    اگر مترجم رسمی سفارت ترجمه کرده باشه، نه دادگستری میخواد و نه وزارت خارجه. فقط بعد از ترجمه باید بدی به سفارت برای تایید.
    ولی اگه مترجم دیگه ای باشه، مهر وزارت خارجه، دادگستری و تایید سفارتو همشو میخواد.

Junior Member

خواهش می کنم اگر کسی ضامن شرکتی ارائه کرده ، مدارک لازم رو بگه چیا هستن! مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)