صفحه 84 از 179 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshirih نمایش پست ها
    سلام دوباره
    من واسه 1 سپتامبر وقت گرفتم از سفارت ساعت 10 صبح، از شیراز قراره بیام ، میخاستم بدونم باید صبح زود برم دم در سفارت تا مدارک تایید بشه یا نیازی به این کار نیست و همون ساعت 10 که گفتن باید برم واسه مصاحبه؟اگه باید صبح زود برم یعنی همون روز مدارکم رو تایید میکنن؟
    سلام
    اگه وقتتون ساعت 10 صبحه باید از صبح زود برین دم در سفارت تا وقتی شروع به کار کردن جزو اولین نفراتی باشین که مدارکتون رو میدین برای تایید ، تا اگه تایید مدارکتون یه مقدار بیشتر طول کشید از ساعت ملاقاتتون نگذره. اگه بتونین جوری برنامه ریزی کنین که مثلا یه روز زودتر مدارکتون رو تایید کنین روز مصاحبه مشکلی ندارین.
    موفق باشین

Junior Member april84 آواتار ها

سلام دوباره
    من واسه 1 سپتامبر وقت گرفتم از سفارت ساعت 10 صبح، از شیراز قراره بیام ، میخاستم بدونم باید صبح زود برم دم در سفارت تا مدارک تایید بشه یا نیازی به این کار نیست و همون ساعت 10 که گفتن باید برم واسه مصاحبه؟اگه باید صبح زود برم یعنی همون روز مدارکم رو تایید میکنن؟
    سلام
    اگه وقتتون ساعت 10 صبحه باید از صبح زود برین دم در سفارت تا وقتی شروع به کار کردن جزو اولین نفراتی باشین که مدارکتون رو میدین برای تایید ، تا اگه تایید مدارکتون یه مقدار بیشتر طول کشید از ساعت ملاقاتتون نگذره. اگه بتونین جوری برنامه ریزی کنین که مثلا یه روز زودتر مدارکتون رو تایید کنین روز مصاحبه مشکلی ندارین.
    موفق باشین
    اگه همون روز بخواید برید ریسکش زیاده
    من یه روز زودتر رفتم ، 7 صبح جلو سفارت بودم بهم گفت هنوز مسئول تایید مدارک نیامده! ، تا 9:30 معطل شدم .تا برم داخل مدرکم رو تایید کنم بیام بیرون شد 10:15 .
    حتما هم 18 یورو جداگانه برای هر مدرک همراه داشته باشید

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

سلام دوباره
    شک نکن و حتما یه روز زودتر بیا و تایید مدارک کن. اصلا به ریسکش نمی ارزه. مخصوصا که اینا منتظر یه بهونه هستن. وقتی هم که داری یکم دیر هست البته نمی دونم تاریخ ورود به دانشگاتون کی هست. اما در مقایسه با همه یکم دیره. کاری نکنید که خدایی نکرده مجبور به گرفتن وقت دوباره بشید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    شک نکن و حتما یه روز زودتر بیا و تایید مدارک کن. اصلا به ریسکش نمی ارزه. مخصوصا که اینا منتظر یه بهونه هستن. وقتی هم که داری یکم دیر هست البته نمی دونم تاریخ ورود به دانشگاتون کی هست. اما در مقایسه با همه یکم دیره. کاری نکنید که خدایی نکرده مجبور به گرفتن وقت دوباره بشید.
    موفق باشید
    من باید یک اکتبر اونجا باشم. چون وقتم یکشنبه هست باید چهارشنبه تهران باشم واسه تایید مدارک!!!! مشکل جا و مکان دارم تهران، میشه به سفارت بزنگم بگم یه روز بندازن عقب وقت مصاحبه رو یا ساعتشو عوض کنن!! قبول میکنن به نظرتون؟
    1 ماه واسه ویزا زمان کمیه به نظرتون؟

Junior Member

من باید یک اکتبر اونجا باشم. چون وقتم یکشنبه هست باید چهارشنبه تهران باشم واسه تایید مدارک!!!! مشکل جا و مکان دارم تهران، میشه به سفارت بزنگم بگم یه روز بندازن عقب وقت مصاحبه رو یا ساعتشو عوض کنن!! قبول میکنن به نظرتون؟
    پنج شنبه ها تا ظهرم هستن! به نظر من بهتره عقب نندازین! من الان 24 روزه منتظر جواب ویزام ممکنه تا 2 ماه هم طول بکشه!

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

من فقط نظر خودم رو میگم و تصمیم با شماست. این نظرات هم که میدم بر اساس تجارب خودم و دویستم که 2 سال درگیر این کار بوده هستش. حتما با سایر دوستان هم مشورت کنید.
    از نظر من یکم سختی بدید به خودتون و حتی شده 2 شب در سک هتل ارزون یا جایی باشید اما زمان رو دست کاری نکنید. چ.ن اینها الان سرشون شلوغ هست . هم ممکن دیر تر وقت بدن هم ممکن دیدشون عوض شه. این بنده خداها هیچ ثباتی ندارن. 4 شتبه بیا مدارک خودت رو تایید کن که اگر خدایی نکرده گیری هم بود برای 5 شنبه وقت اصلاح داشته باشی. 1 شنبه هم با خیال راحت بیا برای مصاحبه. ایشااله که به خوبی و موفقیت میگذرونی. اینهمه منتظر بودی و کلی هزینه کردی یک 2 شب هتلم روش. آتو دست اینا ندید.
    موفق باشی

Junior Member

attestation de souscription d,assurance ou informations sur les dispositions envisagées pour la prise en charge des fris médicaux prévus pendant le séjour du demandeur en france

بچه ها منظورش از این چیه؟این یکی از مدارکی هست که واسه همسر دانشجو میخواود.منظورش اینه من توی ایران باید بیمه کنم خودمویاهمسرم تو فرانسه منو بیمه کنه؟اگه میشه یک ترجمه از این قرار بدید

Junior Member

با سلام

میخواستم بدونم برای تحصیل - ارشد به زبان انگلیسی در فرانسه جهت اخذ ویزا سفارت مدرک زبان آیلتس می خواد؟ کمترین نمره ای که باید به سفارت بدیم چنده؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط salam4 نمایش پست ها
    attestation de souscription d,assurance ou informations sur les dispositions envisagées pour la prise en charge des fris médicaux prévus pendant le séjour du demandeur en france

بچه ها منظورش از این چیه؟این یکی از مدارکی هست که واسه همسر دانشجو میخواود.منظورش اینه من توی ایران باید بیمه کنم خودمویاهمسرم تو فرانسه منو بیمه کنه؟اگه میشه یک ترجمه از این قرار بدید
    اگه درست بگم بیمه ای که هزینه های درمانی همسرتون رو در زمان اقامتشون به عهده بگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط omidinline نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم برای تحصیل - ارشد به زبان انگلیسی در فرانسه جهت اخذ ویزا سفارت مدرک زبان آیلتس می خواد؟ کمترین نمره ای که باید به سفارت بدیم چنده؟

با تشکر
    توی مدارک که نوشته میخواد ، ولی انقدر کار سفارت عجیب غریبه بهتره زنگ بزنید بپرسید بودن بعضیا بدون مدرک ویزا گرفتن ولی بپرسید تا خیالتون راحت باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)