صفحه 87 از 179 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    بچه ها نامه ی پذیرش من رو دانشگاه بهم میل زده مهر هم داره و قرار هم نیست نامه ای در خونه پست کنه.سفارت قبول میکنه این نامه رو؟
    دوست عزیز من خودم ایمیل رو پریینت رنگی کردم مشکلی پیش نیومد
    ویرایش توسط popof : June 11th, 2014 در ساعت 01:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط tla نمایش پست ها
    حداقل نمره تافل برای سفارت چند باید باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    واسه كسايي كه كورسشون به زبان انگليسيه ايا سفارت مدرك زبان فرانسه ميخواد؟
    کسایی که پروگرام انها به زبان انگلیسیه نیازی به دونستن زبان فرانسوی ندارن و اگه مدرک تافل داشته باشن مصاحبه به زبون فارسی برگزار میشه ولی اکه مدرک تافل نداشته باشن و یا نمره ی پایینی گرفته باشن یه مختصر مصاحبه ای به زبون انگلیسی ازشون گرفته میشه.........
    حالا اینکه حدنصاب نمره زبان قبولی اوما چنده من اطلاع ندارم و واسه اطلاع بیشتر میتوننین با بخش فرهنگی سفارت خانم زندیه که مسول انجام دادن مصاحبه هستن تماس بگیرین
    اینم شمارشه فقط باید بین ساعت 8:30 تا 10:30 زنگ بزنین ....... بقیه ساعات روز گوشی خاموشه:
    09334546853

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

یه سوال دارم در مورد عکسی که تو سفارت میگیرن. اگر حجاب داشته باشم، بهم میگن که بردار؟! کسی تجربه ای داره در این زمینه؟ یا اینکه میتونم جایی زنگ بزنم و بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbah نمایش پست ها
    یه سوال دارم در مورد عکسی که تو سفارت میگیرن. اگر حجاب داشته باشم، بهم میگن که بردار؟! کسی تجربه ای داره در این زمینه؟ یا اینکه میتونم جایی زنگ بزنم و بپرسم؟
    طبق چیزی که تو سایت سفارت برای ویزا نوشته باید بدون پوشش و با پس زمینه ی سفید و از روبرو باشه.

Junior Member

خیر اونها چیزی در این مورد نمیگن، عکس رو سریع میگیرن و فکر میکنم یه خانمی اونجا مسئول این کار هستن. شما خودتون سوال کنید که آیا لازمه بدون حجاب باشه یا نه؟ این بهتره و اینکه بهتره در این زمینه ها باهاشون بحث نکنین و هر کاری که میگن انجام بدین چون جزء قوانینه.

Junior Member

تنها ویزاهای کوتاه مدت هستند که عکسی که به سفارت داده می شود می تواند با پوشش موی سر باشد. در مورد عکس خانم ها در ویزاهای بلند مدت ( دانشجویی و هم علمی بدون هیچ تردیدی باید با پوشش سر نداشته باشید و موهای شما بهتر است طبق قوانینی اداره مهاجرت از پشت بسته باشد و تا گوش های شما مشخص باشد و مو روی قسمت پیشانی و شانه ها نباشد) این عکس رو مدارک شما ثبت می شود. اما در مورد ویزا عکس روی ویزا گاها توسط افیسر خود سفارت در روز مصاحبه کنسولی انداخته می شود یعنی همان چهره و پوشش روز مصاحبه شما عکس روی ویزا خواهد شد بنابراین نگران مسائل بعدی داخلی نباشید، بهتر است سوال کنید چون در مورادی در موقع خروج مامور فرودگاه به عکس بی حجاب خانم ها در ویزا بهانه های نه چندان جدی در حد معطلی های ده دقیقه یک ربعی می اورند.

Junior Member

درمورد حداقل نمره زبان، 6 آیلتس آکادمیک هست. کلیه مدارک پذیرش اصل و کپی برابر اصل و حتی اصل و کپی بوکینگ خوابگاه را برای من یکبار عادی و یکبار با کرونوپست(مثل دی اچ ال) فرستادند.بچه هایی که اخیراً ویزا گرفتند به نظرتون اگر الان اقدام کنم چقدر طول میکشه تا ویزامو بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mankind نمایش پست ها
    درمورد حداقل نمره زبان، 6 آیلتس آکادمیک هست. کلیه مدارک پذیرش اصل و کپی برابر اصل و حتی اصل و کپی بوکینگ خوابگاه را برای من یکبار عادی و یکبار با کرونوپست(مثل دی اچ ال) فرستادند.بچه هایی که اخیراً ویزا گرفتند به نظرتون اگر الان اقدام کنم چقدر طول میکشه تا ویزامو بگیرم؟
    شما فقط باید اقدام کنین چون هیچ کس نمیدونه چقدر طول میکشه روی حداقل 20 تا 25 روز هم حساب کنید.

پینوشت : سوالاتی از این دست در مورد سفرت فرانسه جواب قطعی نداره همه چیز به آفیسری که ازتون مصاحبه میکنه و سفارت بستگی داره .

Junior Member

دوستان، نامه اسکن شده رزرو خوابگاه به همراه آدرس آپارتمانی که رزور کردم برای من ایمیل شده. نامه اش مهر شده هم هست. اما نزده برای ده ماه هست یا نه؟ ایرادی داره؟
    و دوم اینکه مدرک دیپلم هم باید ترجمه بشه؟

دوستان، نامه اسکن شده رزرو خوابگاه به همراه آدرس آپارتمانی که رزور کردم برای من ایمیل شده. نامه اش مهر شده هم هست. اما نزده برای ده ماه هست یا نه؟ ایرادی داره؟
    و دوم اینکه مدرک دیپلم هم باید ترجمه بشه؟
    فکر نمیکنم در رابه با نامه خوابگاه به مشکلی بر بخورید. من خودم نامه خوابگام واسم ایمیل شده بود ازش پرینت رنگی گرفتم مشکلی پیش نیومد. در ضمن ننوشته بود واسه چقدر فقط مکانش مشخص بود.......
    مدرک دیپلم نیازی به ترجمه نداره..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)