صفحه 9 از 179 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    خواهش می کنم اگر کسی ضامن شرکتی ارائه کرده ، مدارک لازم رو بگه چیا هستن! مرسی
    · صاحبان شرکتهای خصوصی (مدیر عامل عضو هیات مدیره...):ترجمه روزنامه رسمی شرکت همراه با رزومه شرکت به زبان انگلیسی همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

· برای کارمندان بخش دولتی : ترجمه آخرین حکم کارگزینی/کارمندان بخش خصوصی : گواهی اشتغال به کار طبق فرم ...!!

· برای کسبه : ترجمه جواز کسب/کارت بازرگانی

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان کسی میدونه تایید مدارکـــ توسط سفارت فرانسه چقدر طول میکشه ؟ و اینکه علاوه بر ترجمه مداکی که میخوایم تایید بشه، چفه چیزای دیگه ای نیاز هست که ببریم با خودمون واسه تایید ؟؟؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تایید مدارکـــ توسط سفارت فرانسه چقدر طول میکشه ؟ و اینکه علاوه بر ترجمه مداکی که میخوایم تایید بشه، چفه چیزای دیگه ای نیاز هست که ببریم با خودمون واسه تایید ؟؟؟!!!
    برای من 2 روز طول کشید. فقط مدارکی که ترجمه شده رو باید ارائه بدین. هر مدرک 27 هزار تومان می گیرند.
    در زمان تحویل با صف می رین و تا زمان شماره منتظر می مونین ولی در زمان تحویل فقط باید صف جلوی سفارت رو طی کنین و وقتی رفتین تو مستقیم برین صندوق و مدارکتون رو بگیرین. اگر همان روز مصاحبه کنسولی دارین می تونین از در VIP بدون صف برین و مدارکتون رو بگیرین و برین تحویل بدین

رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

برای من 2 روز طول کشید. فقط مدارکی که ترجمه شده رو باید ارائه بدین. هر مدرک 27 هزار تومان می گیرند.
    در زمان تحویل با صف می رین و تا زمان شماره منتظر می مونین ولی در زمان تحویل فقط باید صف جلوی سفارت رو طی کنین و وقتی رفتین تو مستقیم برین صندوق و مدارکتون رو بگیرین. اگر همان روز مصاحبه کنسولی دارین می تونین از در VIP بدون صف برین و مدارکتون رو بگیرین و برین تحویل بدین
    ممنون از جوابتـــــــــــــــــــ
    ولی میشه کسه دیگه ای رو بفرستم که مدارک رو تحویل سفارت بده واسه تایید ؟ و بعدشم تحویل بگیره ؟

Junior Member

ممنون از جوابتـــــــــــــــــــ
    ولی میشه کسه دیگه ای رو بفرستم که مدارک رو تحویل سفارت بده واسه تایید ؟ و بعدشم تحویل بگیره ؟
    فکر می کنم می شه .چون بعصی ها رو دیدم که والدین شون رو فرستاده بودند

Junior Member

سلام دوستان. من یکسری مدارک دیگه باید ببرم برای تائید. می خواستم بدونم پنج شنبه سفارت مدارک رو قبول می کنه یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

بین دو تا چهار روز طول میکشه. هیچ چیزی نمیخواد ببرید. فقط مدارکو میبرید و تحویل میدید. هزینه هر تایید 27 تومنه. هر کسی هم میتونه به جای شما بره. یه توضیه هم بکنم: اگه مدارکتون تکمیله، وقت مصاحبه کنسولی رو همونروزی بندازید که تایید مدارک آماده میشه. چون میتونید اون روز تحویل بدون صف برید(دیگه نمی خواد از 4 صبح برید توی صف!) و هم مدارکو بگیرید و هم مصاحبه رو انجام بدید.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام دوستان. من یکسری مدارک دیگه باید ببرم برای تائید. می خواستم بدونم پنج شنبه سفارت مدارک رو قبول می کنه یا نه؟
    فک کنم از یکشنبه تا چهارشنبه قبول میکنن. من کنسولگری بودم یه همچین چیزی شنیدم. حالا شما میخوای زنگ بزن مطمئن بشو.

Junior Member

بچه ها من یک دوره مستر یک ساله ، از فرانسه پذیرش گرفتم . الان ترم آخرم و پذیرش مشروط دارم . اگر بخوام صبر کنم تا مدرکم بیاد بعد اقدام به ویزا کنم نمی رسم .
    می خواستم ببینم قانون سفارت برای ارائه مدارک تحصیلی چیه ؟ یعنی من نمی تونم مدرک لیسانسم رو ارائه ندم چون حاضر نیست ، پس چی کار کنم ؟ خود سفارت قاعدتآ خیلی ها رو داره که شرایط شون مثل منه . لطفآ سریع راهنماییم کنید ، خواهش می کنم

رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان من 1 تیـــــــــر وقت مصاحبه دارم (دفتر فرهنگی فرانسه، فرمانیه)
    میخوام بپرسم که آیا گواهی 6000 یورو و مدرک رزرو جا تو فرانسه رو هم باید جور کنم تا اون موقع؟ یا این مدارکــــــ فقط واسه ارائه به سفارته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)