صفحه 94 از 179 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence - Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام.
    (ببخشید اگه سوال تکراریه.)

من باید برای ویزای ساینتیفیک اقدام کنم همین روزا. منتها آخرین مدرکم (ارشد) رو هنوز آزاد نکردم و الان تنها به گواهی موقتم دسترسی دارم. برای آزاد کردن دانشنامه هم یه چند میلیونی باید بدم. اما یه چند جایی تو همین تاپیک خوندم که سفارت گواهی موقت رو هم قبول میکنه. به دارالترجمه امین سفارت هم زنگ زدم، گفت دانشنامه ام رو ترجمه میکنه (با اینکه زیرش نوشته قابل ترجمه نیست). حالا میخاستم بدونم: آیا ممکنه این دارالترجمه، گواهی موقت من رو ترجمه کنه ولی سفارت قبول نکنه؟ چون یه جا خوندم:
    ... ترجمه‌های مترجمان امین سفارت نیاز به تأیید ندارند (مگر آخرین مدرک)...
    یعنی من ترجمه رو هم احتمالا باید ببرم وزارت خارجه و دادگستری تایید کنم. که در این صورت مطمئنم تایید نخواهند کرد.

حالا به نظرتون، ریسک بزرگیه که بدون آزاد کردن دانشنامه وارد پروسه ویزا بشم؟ کسی تجربه داره که برای ویزای ساینتیفیک از گواهی موقت استفاده کرده باشه؟ آخه کلی زور زدم که دانشگاه مقصدم (Universite Paris-Sud) چند ماه بهم وقت بده تا مدرکم رو با عدم کاریابی آزاد کنم و بعد از ثبت نام بدم بهشون... کم پولی هم نیست لعنتی.

مرسی
    وختی بازی خشن میشه، خشن ها به بازی می آن.

Junior Member

سلام،
    دوستان بنده ترم مقطع لیسانس هستم و برای مستر اپلای کردم، در مدارک مورد نیاز سفارت کارت پایان خدمت مطرح شده بود، برای فردی در شرایط من چه مدرکی جایگزین باید قرار بگیره؟
    سوال دومم هم این هست که مدارکی که برای تمکن مالی ارائه میشه، چه مقادیری در حالات جاری و ذخیره تجربه داشتین که قبول بشه یا این که به دلیل کم بودنشون رد بشه؟ مثلا برای ایتالیا 80 میلیون لایو تو حساب بود دیگه مشکلی وجود نداشت ولی فرانسه من رقمی نمیتونم براش پیدا کنم!
    Falcon_sFalcon_s

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تصویربرداری سلولی - دانشگاه Rouen

سلام
    دوستان آیا برای ضمانت والدین، جواز کسب و کار کافی هست ارائه بشه؟ یا باید فیش حساب بانکی شون هم ارائه بشه؟
    ویرایش توسط faezemo : April 20th, 2015 در ساعت 01:39 AM

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط faezemo نمایش پست ها
    سلام
    دوستان آیا برای ضمانت والدین، جواز کسب و کار کافی هست ارائه بشه؟ یا باید فیش حساب بانکی شون هم ارائه بشه؟
    سلام، جواز و گواهی ها صرفا جهت اثبات اشتغال داشتن و منبع درآمد هست.
    فیش و منابع مالی، اثبات کننده داشتن تمکن مالی و منابع کافی جهت تضمین هزینه های دانشجو می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط mosenabdoli نمایش پست ها
    سلام.
    (ببخشید اگه سوال تکراریه.)

من باید برای ویزای ساینتیفیک اقدام کنم همین روزا. منتها آخرین مدرکم (ارشد) رو هنوز آزاد نکردم و الان تنها به گواهی موقتم دسترسی دارم. برای آزاد کردن دانشنامه هم یه چند میلیونی باید بدم. اما یه چند جایی تو همین تاپیک خوندم که سفارت گواهی موقت رو هم قبول میکنه. به دارالترجمه امین سفارت هم زنگ زدم، گفت دانشنامه ام رو ترجمه میکنه (با اینکه زیرش نوشته قابل ترجمه نیست). حالا میخاستم بدونم: آیا ممکنه این دارالترجمه، گواهی موقت من رو ترجمه کنه ولی سفارت قبول نکنه؟ چون یه جا خوندم:
    ... ترجمه‌های مترجمان امین سفارت نیاز به تأیید ندارند (مگر آخرین مدرک)...
    یعنی من ترجمه رو هم احتمالا باید ببرم وزارت خارجه و دادگستری تایید کنم. که در این صورت مطمئنم تایید نخواهند کرد.

حالا به نظرتون، ریسک بزرگیه که بدون آزاد کردن دانشنامه وارد پروسه ویزا بشم؟ کسی تجربه داره که برای ویزای ساینتیفیک از گواهی موقت استفاده کرده باشه؟ آخه کلی زور زدم که دانشگاه مقصدم (Universite Paris-Sud) چند ماه بهم وقت بده تا مدرکم رو با عدم کاریابی آزاد کنم و بعد از ثبت نام بدم بهشون... کم پولی هم نیست لعنتی.

مرسی
    سلام دوست عزیز
    شما اصلا نیازی به تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه ندارید
    پس از ترجمه مدرک اخر ( گواهی موقت ) روز های دوشنبه و یا چهارشنبه به سفارت فرانسه مراجعه و با پرداخت هزینه اگر اشتباه نکنم هزینه تایید هر مدرک در حدود 18 یورو هست
    مدارک خودتون رو به تایید برسونید .
    در وب سایت سفارت میتونید ادرس و اسم مترجمان امین سفارت رو پیدا کنید .
    فقط مدرک اخر رو به تایید سفارت برسونید بقیه مدارک ترجمه مترجمان رسمی کفایت میکند.

سلام دوستان. ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی هم باید به تایید سفارت برسن؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh_jshd نمایش پست ها
    سلام دوستان. ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی هم باید به تایید سفارت برسن؟؟؟
    سلام
    صرفا آخرین مدرک باید به تایید سفارت برسه ...
    بقیه مدارک هم اگر توسط مترجمان امین سفارت تهیه شده باشه نیاز به تایید قوه قضاییه ، وزارت امورخارجه و سفارت ندارد .
    پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان من براى فرصت مطالعاتى براى فرانسه اقدام کردم نامه کنوانسيونمو هم پست کردن قراره با شوهرم بريم. يه چيزى شنيدم خيلى نگرانم که اگه عکس ويزا محجبه باشه ويزا نميدن چون غىر از اين باشه وزارت پول نميده بهم و يه مورد ديگه اينکه چطور ميتونم با شوهرم ويزا بگيرم؟؟ لطفا راهنمايىم کنيد خيلى نگرانم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براى فرصت مطالعاتى براى فرانسه اقدام کردم نامه کنوانسيونمو هم پست کردن قراره با شوهرم بريم. يه چيزى شنيدم خيلى نگرانم که اگه عکس ويزا محجبه باشه ويزا نميدن چون غىر از اين باشه وزارت پول نميده بهم و يه مورد ديگه اينکه چطور ميتونم با شوهرم ويزا بگيرم؟؟ لطفا راهنمايىم کنيد خيلى نگرانم
    با سلام
    عکسی که به سفارت میدید باید حجاب نداشته باشید عکسی هم که داخل سفارت ازتون میگیرن بدون حجاب خواهد بود .
    در خصوص بردن همسر هم ایشان به عنوان همراه میتونن با شما بیان و اجازه کار نخواهند داشت
    در صورتی که بورسی که دارید هزینه دو نفر رو پوشش میده نیاز به ارائه اسناد مثبت بانکی ندارید
    برای هر نفر حدود 750 یورو در ماه اگر اشتباه نکنم که برای دونفر 1500 تا هست ...
    در حالتی که پوشش نمیده باید یک حساب با حداقل موجودی چیزی حدود 10 هزار یورو برای یکسال با گردش مالی ارائه بدید .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    با سلام
    عکسی که به سفارت میدید باید حجاب نداشته باشید عکسی هم که داخل سفارت ازتون میگیرن بدون حجاب خواهد بود .
    در خصوص بردن همسر هم ایشان به عنوان همراه میتونن با شما بیان و اجازه کار نخواهند داشت
    در صورتی که بورسی که دارید هزینه دو نفر رو پوشش میده نیاز به ارائه اسناد مثبت بانکی ندارید
    برای هر نفر حدود 750 یورو در ماه اگر اشتباه نکنم که برای دونفر 1500 تا هست ...
    در حالتی که پوشش نمیده باید یک حساب با حداقل موجودی چیزی حدود 10 هزار یورو برای یکسال با گردش مالی ارائه بدید .
    به این سایت جهت اطلاعات بیشتر مراجعه بفرمایید .
    http://www.ambafrance-ir.org/-%D9%81...%A9%D9%87,269-

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)