صفحه 98 از 137 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

دوستانی که وزن بارشون زیاده یه نکته خیلی مهم رو توجه کنید که موقع گرفتن نرخ بهتون نمیگن ولی من تو زمینه حمل و نقل کار میکنم میگم که به دردسر نخورید:

** وقتی وزن بارتون زیاده بر اساس قانون حجمی ازتون پول میگیرن که به ضرر شماست مثلا یهو 300 کیلو بار رو 760 کیلو حساب میکنن یعنی اگر وزن حجمی بیشتر از وزن باسکول (وزن کل بسته بندی + بار) باشه ، وزن حجمی رو در نظر میگیرن.

فرمول وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع تقسیم بر 6000

برای جلوگیری از این مشکل کارتونهای محکم با سایز بزرگتر از مایکروفر یا سایز چمدون 23 کیلویی استفاده کنید که بتونید 22 - 23 کیلو توش پر کنید. از کارتن موز یا خوراکی خاصی استفاده نکنید چون ورودش به کانادا ممنوعه.
    وسایل خواب مثل تشک سفری ، .... تو کاورشون بذارید ببرید فرودگاه گونی پیچ کنن که هر تکه حدود 10،000 تومن میشه.

هر چقدر تعداد کارتنهاتون رو کمتر کنید به نفعتونه مثلا کمتر از 22 -23 کیلو نباشه که هزینتون بالا نره.
    وسایل شکستنی رو 2 دور نایلون حباب دار بپیچید رو کارتنشم بزنید شکستنی و دور کارتن رو هم نایلون حباب دار بکشید البته این کار رو فرودگاه هم میتونید انجام بدید چون ممکنه در کارتن رو باز کنن و محتویات رو با لیستتون چک کنن.
    * حتما کارتونهاتونو شماره گذاری کنید یه لیست هم از محتویات هر کارتن داشته باشید.
    *نایلون حباب دار ، چسب پهن ، قیچی همراهتون باشه که بعد از ارزیابی خودتون بسته بندی نهایی رو انجام بدید که پول اضافه بابت بسته بندی هر کارتن پرداخت نکنید.
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

سلام دوستان
    کسی هست که تو ماه می از مونتزال عازم ایران باشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری وکشاورزی دانشگاه پیام نوروفردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Prs نمایش پست ها
    دوستانی که وزن بارشون زیاده یه نکته خیلی مهم رو توجه کنید که موقع گرفتن نرخ بهتون نمیگن ولی من تو زمینه حمل و نقل کار میکنم میگم که به دردسر نخورید:

** وقتی وزن بارتون زیاده بر اساس قانون حجمی ازتون پول میگیرن که به ضرر شماست مثلا یهو 300 کیلو بار رو 760 کیلو حساب میکنن یعنی اگر وزن حجمی بیشتر از وزن باسکول (وزن کل بسته بندی + بار) باشه ، وزن حجمی رو در نظر میگیرن.

فرمول وزن حجمی: طول * عرض * ارتفاع تقسیم بر 6000

برای جلوگیری از این مشکل کارتونهای محکم با سایز بزرگتر از مایکروفر یا سایز چمدون 23 کیلویی استفاده کنید که بتونید 22 - 23 کیلو توش پر کنید. از کارتن موز یا خوراکی خاصی استفاده نکنید چون ورودش به کانادا ممنوعه.
    وسایل خواب مثل تشک سفری ، .... تو کاورشون بذارید ببرید فرودگاه گونی پیچ کنن که هر تکه حدود 10،000 تومن میشه.

هر چقدر تعداد کارتنهاتون رو کمتر کنید به نفعتونه مثلا کمتر از 22 -23 کیلو نباشه که هزینتون بالا نره.
    وسایل شکستنی رو 2 دور نایلون حباب دار بپیچید رو کارتنشم بزنید شکستنی و دور کارتن رو هم نایلون حباب دار بکشید البته این کار رو فرودگاه هم میتونید انجام بدید چون ممکنه در کارتن رو باز کنن و محتویات رو با لیستتون چک کنن.
    * حتما کارتونهاتونو شماره گذاری کنید یه لیست هم از محتویات هر کارتن داشته باشید.
    *نایلون حباب دار ، چسب پهن ، قیچی همراهتون باشه که بعد از ارزیابی خودتون بسته بندی نهایی رو انجام بدید که پول اضافه بابت بسته بندی هر کارتن پرداخت نکنید.
    دوست عزیز من می خوام XBOX وچند قطعه حساس رو که مربوط به بچه هامی شه باخودم بیارم اگر محکم به روش شما بسته بندی کنم صدمه نمی بینه اینطوری دیگه فرد نکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط esioss نمایش پست ها
    دوستان اگر بچه زیر 15 سال دارید حتما" براش resp بگیرید از بانک هم نگیرید سودش کمه هزینه باز کردن رو هم یکجا میگیرند پیغام خصوصی بدید کمکتون میکنم
    سلام ، ببخشيد اين resp كه ميگيد چي هست ؟ اگه ممكنه بيشتر توضيح بديد . ممنون.
    متاهل - داراي يك فرزند-6 امتيازي(كامپيوتر)-مصاحبه كبك : فوريه 2011 - فايل نامبر فدرال : 27 مارس 2011 - دريافت ايميل آپديت 12 آوريل 2013 مديكال : 19 سپتامبر2013 پاس ريكوئست 10 اكتبر2013
    درخواست اطلاعات مهاجرتی جهت درج در ویزانما

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

نقل قول نوشته اصلی توسط tatalo نمایش پست ها
    دوست عزیز من می خوام XBOX وچند قطعه حساس رو که مربوط به بچه هامی شه باخودم بیارم اگر محکم به روش شما بسته بندی کنم صدمه نمی بینه اینطوری دیگه فرد نکنم
    بله ، همین کارو بکنید مطمئنتر از فریت هستش.
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

سلام دوستان؛ ممکنه در مورد موارد زیر منو راهنمایی کنید:
    1- امکان اینکه پروازم به مونتریال باشه و وسایلم به فرودگاه اتاوا فریت بشه هست؟
    2- امکان فریت کردن بار 2 ماه بعد از تاریخ پرواز وجود داره؟
    3-چه ایرلاینی مناسب تره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

با سلام بچه ها اگه ممکنه یکی دوجای مناسب برای خدمات فریت بهم معرفی کنید ممنون (پیام خصوصی)
    مصاحبه 1 مارچ 2011
    آپدیت : جولای 2013
    مدیکال شاید این هفته بیاید،آمد10 دسامبر2014
    آن شادی پاینده است که دیگران هم در آن سهمی بیابند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tatalo نمایش پست ها
    اگر جا دارید که حتما با خودتون بیارید. وگرنه همونجا بفروشیدش. اینجا با قیمت ارزونتر گیرتون میاد.

سلام دوستان
    میخواستم ببینم اگر از دوستان کسی در ماههای آتی عازم تورونتو هست، میتونن برای من بار در حدود 10 کیلوگرم (شامل لباس و کفش) رو هم زحمتش رو بکشند. هزینه بار هم در تورنتو پرداخت میشه و در تهران هم بار رو هرجا که راحت هستند دوستان بهشون می رسونم (حتی فرودگاه امام).
    اگر بهم خبر بدید ممنون میشم.

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

سلام.من به یکی از شرکت های حمل ونقل معتبر زنگ زدم به من گفتن کیلویی 17 تومن (بسته یندی و ارسال و تحویل در کانادا)بار بین 100 تا 300 کیلو. دفترلوفتانزا ی فرودگاه هم زنگ زدم گفتن کیلویی 4.5 دلار + 43 دلار تمبر + 8 درصد مالیات.
    میخوام بدونم اگر اینقدر اختلاف قیمت زیاد نیست چرا دوستان همه بارشون رو خودشون بسته بندی میکنن و از شرکت ها استفاده نمیکنن؟ دلیل خاصی داره بجز اختلاف قیمت ؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014