صفحه 109 از 137 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

بجه ها من می خوام اساس خونم رو با کشتی ببرم مونترال، ولی لوازمم برای یه کانتینر کمه،و پر نمی شه. کسی هست بخواد این کارو بکنه و شریکی یه کانتینر بگیریم که برای هر دو طرف به صرفه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Member
    رشته و دانشگاه
    Translating of English

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganoot نمایش پست ها
    بجه ها من می خوام اساس خونم رو با کشتی ببرم مونترال، ولی لوازمم برای یه کانتینر کمه،و پر نمی شه. کسی هست بخواد این کارو بکنه و شریکی یه کانتینر بگیریم که برای هر دو طرف به صرفه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    دوست عزیز اگر کسی هم نبود از کشتیرانی بپرسید ببینین سرویس LCL یعنی خرده بار دارن اگه داشته باشن خودشون براتون هماهنگ میکنن.
    ما 2 نوع سرویس کانتینری داریم به اسم FCL یعنی کل کانتینر در اختیار شماست برای بارتون و یه نوع هم LCL یعنی اجازه بارگیری بخشی از کانتینر رو دارین و مناسب زمانیه که بار به حد نصاب وزن بارگیری برای کانتینر نرسه و به طور اشتراکی از یک کانتینر استفاده میکنید.
    QF: 25 Feb 2010 * Noc: 5125 (6 points) * CSQ in Damasus: 31 Oct 2010
    FF:22 Nov 2010 *Transfer to Paris:28 Feb 2013 *Update: 15 May & Rcvd: 2 June
    Medical: 25 July & Rcvd by Embassy: 2 Aug
    (DM: 11 Oct * PR: 22 Oct * Landing: 1 June 2014 (KLM

سلام من کلی وسایل دکوری دارم که نتیجه سوغاتی های اقوام و گشتو گذار های خودمون از بیشتر کشورهای دنیاست که ابعادش روی میزی هست و اونقدر ارزش برامون داره که نمیشه به هیچ عنوان از خیرشون گذشت ولی تعدادشون تقریبا" زیاده سوالم اینه که تو فرم b4a باید تک تک اونها رو ذکر کنیم یا میشه همشون رو با ذکر مثلا" 50 تکه دکوری تو یک ردیف معرفی کرد
    اگر کسی تجربه مشابهی هم داره تجربه خودشو بگه خیلی خوب میشه
    مقیم کانادا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_irani نمایش پست ها
    سلام من کلی وسایل دکوری دارم که نتیجه سوغاتی های اقوام و گشتو گذار های خودمون از بیشتر کشورهای دنیاست که ابعادش روی میزی هست و اونقدر ارزش برامون داره که نمیشه به هیچ عنوان از خیرشون گذشت ولی تعدادشون تقریبا" زیاده سوالم اینه که تو فرم b4a باید تک تک اونها رو ذکر کنیم یا میشه همشون رو با ذکر مثلا" 50 تکه دکوری تو یک ردیف معرفی کرد
    اگر کسی تجربه مشابهی هم داره تجربه خودشو بگه خیلی خوب میشه
    اگر نقره و جواهر و این جور چیزها نیستند خیر. یک ردیف بنویسید souvenirs and home decorations مثلا 50 عدد به ارزش تقریبی کلا ایکس دلار
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

با سلام دوستان من میخواستم رختخواب فریت کنم اما شنیدم اگه پنبه باشه مشکل داره و سخت میگیرند میخوام ببینم حقیقت داره آیا میتونم رختخواب پنبه ای فریت کنم یا نه همچنین 2 عدد فرش دستی 6 متری دارم آیا سخت میگیرنر یا نه با تشکر

Junior Member

با عرض پوزش یه سوال دیگه هم دارم اینکه برای فریت با یه شرکت هست که گفته باربا 100کیلو وزن با بسته بندی کامل و بردن به فرودگاه و پرداخت گمرک کیلویی 15000تومان میگیره حتی بسته بندی وسایل شکستنی را می آیند داخل خانه انجام میدهند آیا با صرفه است یا نه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط netsky نمایش پست ها
    با سلام دوستان من میخواستم رختخواب فریت کنم اما شنیدم اگه پنبه باشه مشکل داره و سخت میگیرند میخوام ببینم حقیقت داره آیا میتونم رختخواب پنبه ای فریت کنم یا نه همچنین 2 عدد فرش دستی 6 متری دارم آیا سخت میگیرنر یا نه با تشکر
    در مورد فرش دستبافت در کانادا سخت نمیگیرن بشرطی که در فرمها اعلام کنین ولی گمرک ایران فکر میکنم مشکل داره با خروج فرش دستبافت سوال کنید.
    تجربه من در تورنتو در مورد رختخواب ترجیحا این کار رو نکنین مگر اینکه برای مهمون بخوان استفاده کنین. اینجا یک سیستم تخت + باکس + تشک خوشخواب هست که شما انتخابی ندارین تقریبا غیر از این همش همین سیستمه. اگر تشکهای یک نفره میارین معمولا عرضشون ۹۰ هست که مخصوص تختحوابهای کینگ میشه.
    مگر اینکه بخوان تشک خوشخواب بیارین. اگر خواستین بیارین عرض ۱۶۰ بیشتر نیارین چون اینجا اتاق خوابها کوچیک هستن پس تخت کویین سایز جا میشه توش. مگر اینکه خب وضعی مالی خوبی داشته باشید و خونه بزرگ و هاوس بخواین بگیرین.
    اینجا تشک خوشخواب خوب قیمتش از هزار دلار شروع میشه غیر از حراجی ها. تشک ارزون ۳۰۰ یا ۴۰۰ هم هست ولی اصلا راحت نیست و به مرور کمر درد و گردن درد میگیرید تشک رو باید خوب انتخاب کنید.
    اگر مجرد هستین مشکلی نیست بیارید تشک رو و اینجا تخت یک نفره تنوع زیاد داره. اگر خونه مبله میگیرین که هیچکدوم از اینها مصداق نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله می تونید ببرید ولی خیلی مقرون به صرفه نیست ضمن اینکه ریسک ضربه خوردن و خرابی در بار هست. تلویزیون در کانادا قیمتش از ایران مناسب تره
    اگر نخواهیم فریت کنیم می خواستم بدونم که به عنوان بار همراه مسافر اجازه اجازه می دهند یا خیر؟ (تلویزیون 42 اینچ)

Junior Member

دوستان سلام من یک تابلو فرش دارم که میخوام همراه خودم بیارم کانادا میتوانم با همان قابی که داره بیارم یا نه باید قاب را بازکنم و فقط ففرش را بیارم میخواستم ببینم قاب که چوبی اجازه می دهند با خودم بیارم

Junior Member

ممنون از راهنماییتون اما من میخواستم بدونم اگه خواستم پشتی یا لحاف بیارم اگه داخلشون پنبه باشه مشکل داره یا نه آیا گمرک کانادا بخاطر پنبه داخل رختخواب ایراد می گیرند یا نه با تشکر