صفحه 136 از 137 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

نقل قول نوشته اصلی توسط vjavaran نمایش پست ها
    سلام
    یه بسته با پست معمولی از کانادا واسم فرستادن میخوام بدونم چند روزه به دستم میرسهمی رسه ممنونم
    معمولا بين يك تا دو ماه
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق - امام خمینی قزوین

سلام دوستان. ممکنه سوالم تکراری باشه براتون ولی اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. من قصد دارم که برای ۳ ماهه دیگه بار فریت کنم به کلگری.
    ۱- به نظرتون چه وسایلی به درد این کار میخوره؟‌تلویزیون؟‌مبل ؟ وسایل آشپزخونه؟ (‌ما دو ساله ازدواج کردیم و تقریبا کل وسایل نو هستند. گرچه مشکل این هم هست که از نظر برقی اونجا باید ترانس بزاریم.)
    ۲- با چه شرکتی فریت رو انجام بدیم؟ (احتمالا به صورت هوایی این کارو کنیم چون به نظر نمیاد ارزش داشته باشه کل وسایل رو بریزیم تو کانتینر و با کشتی و بعد هم با کامیون بیاد کلگری)
    ۳-توی فرمی که ۲ سال پیش پر کردیم فقط یه سری طلا و فرش رو اظهار کردیم. الان با نشون دادن فاکتور یه سری وسایل که نشون میده قبل از اون سال بوده میشه بدون گمرکی وسایل رو بیاریم؟ قاعدتا باید فاکتورها ترجمه بشه براشون.
    ۴- به نظرتون بهتره هماهنگ کنم ۲-۳ هفته بعد از اینکه رسیدیم بار بیاد یا به فاصله همون ۱ -۲ روز ؟‌
    ۵- زمان تحویل بار و هزینه هایی که ممکنه کلگری بگیره ازمون چقدر هست ؟‌ ( شاید به صورت هوایی حدود ۲۵۰ کیلو باشه)
    ممنون میشم اگر اطلاعات جدیدی در این زمینه داشتید راهنماییم کنید.

با سلام دوستان به نظرتون چه راهی ارزونتر در میاد برای فرستادن یک بسته 10 کیلویی از ادمونتون به ایران؟

Junior Member

اگه وسایل خونه مون رو بخوایم در سومین لندینگ با خودمون فریت کنیم و قبلا در فرمهای گمرک اعلام همچین موردی را نکرده باشیم و در این سفر اعلام کنیم آیا بهمون مالیات تعلق می گیره با توجه به اینکه وسایل مصرف شده ایت و نه نو؟ مبلغش چقدره؟

Junior Member

سلام
    من به شخصه تصمیم دارم بجز برقی های بزرگ همه رو بار کشتی کنم بیارم چون ما هم یه ساله ازدواج کردیم و همه چی نوئه
    هوایی ترکیش ارزونتره
    تا جاییکه میدونم باید تو اون فرم اظهار کرده باشید وگرنه گمرکی میگیرن
    بهتره مدتی بعد از خودتون بیاد که با هوایی یا ممکن نیست یا بخاطر کارت بازرگانی گرونتره
    یه هزینه کمی بابت فریت میگیرن اگه گمرک بهتون تعلق نگیره

اینطور که من شنیدم باید بار اول لندینگ چیزهایی که می خواهید بعدا فریت کنید را قید کنید.چیزهایی که در همان باراول اعلام کرده اید اگر بعدا بفرستید هیچ مالیاتی شاملش نمی شود.اما برای چیزهایی که در لیست اولیه ارائه نداده اید مالیات می گیرند.

Junior Member

سلام دوستان من می‌خوام یه چیزی حدود ۲۰۰ کیلو وسایل منزل از ایران برای مونترال بفرسم اگه کسی تازه ویزا گرفته و می‌خواد برای اولین بار لند کنه و می‌خواد بار فریت کنه لطفا به من پیام خصوصی بده اگه باهم بفرستیم از نرخ کمتر استفاده می‌کنیم
    CSQ: 2009/09*****FNF:2010/06/02*****2UP DATE:2013/04***medical:2013/08/21
    مصاحبه دوم :11/11/2013******پاس ریکوئست: 2014/01/03

دوستان من مقصدم سنت جونز هست ولی اول میرم تورنتو و بعده چند روز قصد دارم برم سنت جونز، دوتا سوال دارم.یکیش اینکه من میتونم وقتی رسیدم تورنتو، همونجا داخل فرودگاه از شرکتای هواپیمایی بلیط بخرم به سمت سنت جونز، چون قطعا کارت بانک و اینا ندارم که انلاین بخرم و میخوام نقدی پول بدم.اینکارو میتونم بکنم؟ و دو اینکه من دوتا بار تقریبا 23 کیلوگرم خواهم داشت حالا یکیش کمتر نهایتا زمانی که از ایران میرسم تورنتو، پروازای داخلی توی کانادا بار تحویل نمیگیرن؟اگر اره اونوق بارامو چطوری برسونم سنت جونز؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member

سلام

قصد ارسال اثاثیه با کشتی به مونترال دارم. اگر کسی شرکت خاصی را می شناسه، ممنون می شوم به من پیام خصوصی بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه خواجه نصیرال

سلام دوستان پدر و مادرم می خوان دو تخته قالیچه 6 متری دستباف از ایران برای من به کلگری بفرستند. ایمنترین و راحتترین کار چیه؟ می خواستم بدونم کسی این کار رو کرده؟ لطفا تجربتون رو در اختیارم قرار بدین. با سپاس فراوان