صفحه 1 از 137 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

سلام

دوستان من می‌خواستم حدود ۱۲،۰۰۰ دلار با خودم ببرم. البته میدونم که اگه بیشتر از ۱۰،۰۰۰ دلار اگه بخواهیم با خودمون ببریم باید report بدیم. اما می‌خواستم بدونم آیا اگه گزارش ندیم و مثلا موقع‌ای که کیف پولمون رو میگذاریم ۲ دستگاه ببینن توش پول هست درشو باز می‌کنن شروع می‌کنن به شمردن پول ها؟!!! چنین کاری فکر می‌کنم بعید باشه!اصلا موقع رسیدن به کانادا هم دوباره وسایلمون از دستگاه می‌گذره و خودمون از گیت؟ من با گزارش دادن پول مشکل ندارم اما میترسم که اگه بگم چند ساعت معطلی داشته باشه و نرسم که واسه شب اول برم خوابگاه دانشگاه!
    در مورد خارج کردن پول هم بیشتر از ۵،۰۰۰ شنیدم نمیشه برد اما من یه بار ۱۲،۰۰۰ بردم و کسی‌ هم منو نگشت!

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام

تا جایی که من میدونم کسی ساک شما رو برای پول نمیگرده اما فرض کنیم که به سلامت عبور کردید، این مبلغ رو میخواهید تو خونه/خوابگاه نگه دارید؟ منطقی اینه که اونرو تو بانک بزارید و در اون صورت هم بانک بدلیل نقد بودن پول و مقدار بالای اون موظفه گزارش بده. فکر میکنم اون موقع توضیح دادنش یکم سخت تر هم باشه. در مورد لپ تاپ هم شما 1 سال بین المللی دارین که نمیتونین استفاده کنید؟ خوب پس انگار که ندارید دیگه، درسته؟
    Don't feed the trolls

سلام
    من در مرحله انتظار برای صدور ویزا هستم . و قصد دارم وسایل زندگی رو کلا شیپ کنم .
    اگر در رابطه با شرکت های حمل نقل اطلاعاتی دارید و شرکتی مطمئن و منصف میشناسید لطفا من رو مطلع سازید .

متشکرم و موفق باشید

Senior Member fanta آواتار ها

سلام
    از دوستان اگه کسی شماره BMI در فرودگاه امام برای فریت رو داره و بگه خیلی ممنون میشم به 51001 که برای تماس با BMI زنگ میزنم میگه از 12 شب تا 6 صبح زنگ بزنین!!! اگه اینجوری باشه که تو طول روز کی بارها رو تحویل میگیره؟ اگه گزینه بهتری هم میشناسید و معرفی کنید ممنون میشم.
    Don't feed the trolls

Junior Member

سلام دوستان
    خواهر من ماه آینده قراره به کانادا سفر کنه و نمی دونه که آیا می شه همراهش قرص های خواب آور به تعداد کمی ببره؟ با گواهی پزشک باشه ممکنه اجازه ندن ببره یا بهتره اصلا نشون نده که این قرصا همراهشه؟ این قرصا انواع مختلف دارن. حالا از بین اینا می شه یه نوعش برای بردن و تنظیم خواب تو روزای اول از نظر فرودگاه مشکلی نداشته باشه؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri61 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهر من ماه آینده قراره به کانادا سفر کنه و نمی دونه که آیا می شه همراهش قرص های خواب آور به تعداد کمی ببره؟ با گواهی پزشک باشه ممکنه اجازه ندن ببره یا بهتره اصلا نشون نده که این قرصا همراهشه؟ این قرصا انواع مختلف دارن. حالا از بین اینا می شه یه نوعش برای بردن و تنظیم خواب تو روزای اول از نظر فرودگاه مشکلی نداشته باشه؟
    در صورت كم بودن، مشكلي ايجاد نمي كنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    در صورت كم بودن، مشكلي ايجاد نمي كنه.
    می شه بیشتر توضیح بدین کم یعنی چندتا؟ مثلا می شه حداکثر 10 تا برد، گواهی پزشکی لازمه یا نه، تو کابین می شه برد یا تو چمدون باشه؟ قرص خواب آوری مثل کلونازپام باشه مشکل داره یا فرقی نمی کنه.
    تو فرمی که می دن اسم داروها لازمه نوشته بشه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید ایشون اولین بار هست که به این سفر می رند و از قوانین اینجور داروها تو فرودگاه اطاع ندارن. نگران هستن مشکلی پیش بیاد ولی بدون دارو سازگاری با اختلاف زمان و تنظیم خواب سخت و زمان بره

می شه بیشتر توضیح بدین کم یعنی چندتا؟ مثلا می شه حداکثر 10 تا برد، گواهی پزشکی لازمه یا نه، تو کابین می شه برد یا تو چمدون باشه؟ قرص خواب آوری مثل کلونازپام باشه مشکل داره یا فرقی نمی کنه.
    تو فرمی که می دن اسم داروها لازمه نوشته بشه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید ایشون اولین بار هست که به این سفر می رند و از قوانین اینجور داروها تو فرودگاه اطاع ندارن. نگران هستن مشکلی پیش بیاد ولی بدون دارو سازگاری با اختلاف زمان و تنظیم خواب سخت و زمان بره
    من دارو می خورم دائم و همیشه هم با خودم می برم همه جا. تا حالا که هیچ وقت گیر ندادن. زیاد هم می برم چون هر روز مصرف می کنم. فقط یه نسخه پزشکی از دکتر بگیرید که اگر گیر دادن با مجوز پزشک هیچ موردی پیش نمیاد. نگران نباش اصلا.

Junior Member

تشکر از جواب های خوب شما دوستان. می شه اگه سایتی وجود داره که درباره حمل دارو یا داروهای مجاز برای سفر راهنمایی داشته باشه معرفی کنید. چطور می شه فهمید برای یه کشور یا هواپیمایی بردن چه دارو هایی مجازه؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

تشکر از جواب های خوب شما دوستان. می شه اگه سایتی وجود داره که درباره حمل دارو یا داروهای مجاز برای سفر راهنمایی داشته باشه معرفی کنید. چطور می شه فهمید برای یه کشور یا هواپیمایی بردن چه دارو هایی مجازه؟
    تا اونجایی که من می‌دونم بردن دارو ربط به هواپیما نداره. ۲ ،۳ تا قرص خواب آور هم این حرف هارو نداره که. البته طبق یکی‌ از پست‌ها در صفحه اول همین تاپیک بردن قرص خواب آور و کدئین دار ممنوع هست. اما ۲ ،۳ تا قرص رو که نمی‌تونن تو چمدون گنده پیدا کنند!
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.