صفحه 10 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

نه اينكه فكر كنيد مثل خودتان دلسوزى و دقت مى كنند، اينطور نيست؛ در هر صورت بارها روى هم قرار مى گيرد و احتمال آسيب رسيدن وجود دارد. فرش ما از پشت دچار لكه هاى سياه رنگ چرب شده بود كه خوشبختانه به رويش نفوذ نكرده بود.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    خير با شما تماس مى گيرند؛ خودتون بايد بريد زحمت آوردنشو بكشيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    بار شما برای مدت دو یا سه روز در انبار فریت فرودگاه نگهداشته میشه که بسته به ایرلاین جاش فرق می کنه ولی معمولن همه کنار هم هستن و نزدیک فرودگاه البته مال مونترال یه کم پرت بود و مثلن ما مجبور شدیم تاکسی بگیریم. اگر در این مدت بار رو تحویل نگیرید بازای هر روز کلی هزینه انبار ازتون گرفته میشه. البته اگه درست یادم باشه حتا اگه به موقع هم تحویل بگیرید باز هم یه هزینه ای ازتون می گیرن ولی زیاد نیست. البته قبل از اینکه بار رو بتونید بگیرید باید اول برید اون رو ترخیص کنید و تعهد بدید که کالای غیرمجاز ندارید و کارهای اداری فدرال که یه کم معطلی داره
    من شنیدم امکانی وجود داره که به یک شرکتهایی پول بدی بیان در خونه بارت رو تحویل میگیرن بابسته بندی خودتون یا خودشون فرقی نداره بعد خودشون فریت میکنن براتون هر زمانی که شما بخواین مثلا میتونه سه ماه بعد از رفتنتون باشه و اونور هم میان در خونه تحویلتون میدن. تازه از کارتنهای بسیار محکم بسته بندی استفاده میکنند. یادم نیست کجا ولی توی یک فروم تلفن یکی از اینها رو نوشته بود. و ظاهرا قیمتش هم مناسب بود.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    من شنیدم امکانی وجود داره که به یک شرکتهایی پول بدی بیان در خونه بارت رو تحویل میگیرن بابسته بندی خودتون یا خودشون فرقی نداره بعد خودشون فریت میکنن براتون هر زمانی که شما بخواین مثلا میتونه سه ماه بعد از رفتنتون باشه و اونور هم میان در خونه تحویلتون میدن. تازه از کارتنهای بسیار محکم بسته بندی استفاده میکنند. یادم نیست کجا ولی توی یک فروم تلفن یکی از اینها رو نوشته بود. و ظاهرا قیمتش هم مناسب بود.
    با سلام و تشکر
    خوب اگر این حالت وجود داشته باشه که خیلی عالیه!!! از دوستان خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی از این شرکت ها داره اطلاع رسانی کنه . البته برای خودم که نمی خوام من حالا حالا ها انگار باید منظر باشم برای یکی از دوستانم میخوام که به تازگی ویزاشو گرفته. ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اين كه اونور خودشون بيايند و تحويل بدهند جاى سوال داره شايد منظور اين باشه كه بعد از انجام كارهاى گمركيش در كانادا مسوليت رساندنش را هم تقبل مي كنند چرا كه بعد از رسيدن بارتان شما براي تاييد و تطبيق بار با اقلام اعلام شده در فرم مربوطه، بايد در آنجا حضور داشته باشيد همراه با برگ لندينگ و فرم اظهار نامه و... تا كارهاي اداري اش را تمام كنيد.
    بله شركت هايي براي انجام و بسته بندي وجود دارند. شماره اشان در اينترنت پيدا مي شه. ما به يكي از آن ها داديم.

اين كه اونور خودشون بيايند و تحويل بدهند جاى سوال داره شايد منظور اين باشه كه بعد از انجام كارهاى گمركيش در كانادا مسوليت رساندنش را هم تقبل مي كنند چرا كه بعد از رسيدن بارتان شما براي تاييد و تطبيق بار با اقلام اعلام شده در فرم مربوطه، بايد در آنجا حضور داشته باشيد همراه با برگ لندينگ و فرم اظهار نامه و... تا كارهاي اداري اش را تمام كنيد.
    بله شركت هايي براي انجام و بسته بندي وجود دارند. شماره اشان در اينترنت پيدا مي شه. ما به يكي از آن ها داديم.
    بله ممکنه شما درست بگین ... یادمه نوشته بود دو تا برگه باید پر کنید یکی به زبون فارسی یکی به زبون انگلیسی که توی هردو لیست کامل اشیا رو نوشته باشین و این برگه ها رو تحویل اینور آب و اونور آب میدادیم. و خب غیر از خودمون کی میتونه تایید کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    خوب اگر این حالت وجود داشته باشه که خیلی عالیه!!! از دوستان خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی از این شرکت ها داره اطلاع رسانی کنه . البته برای خودم که نمی خوام من حالا حالا ها انگار باید منظر باشم برای یکی از دوستانم میخوام که به تازگی ویزاشو گرفته. ممنونم
    من یک شماره تلفن گیر آوردم که قبلا از توی اینترنت نوشته بودم. کسی که معرفی کرده بود خیلی تعریف میکرد که خوب بوده ولی متاسفانه فکر کنم اگه اینجا مطرح کنم تبلیغ محسوب بشه .... توی این فروم بود :
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...c.php?p=132549
    بگردی پیدا میکنی.... آدرس این فروم که تبلیغ محسوب نمیشه؟!

ApplyAbroad Champion

سلام
    من کانادام و می خوام از ایران برام یه قاب (خالی بدون فرش) که برای تابلو فرشه به ابعاد 1.5 متر در 1.3 متر به ارزش حدودا 100 هزار تومن فرستاده بشه اینجا
    از فریت میشه استفاده شه؟ خونوادم از کاراپست قیمت گرفتن 1 میلیون و نیم !!!!
    میشه از شرکتای مستقر تو فرودگاه امام برای فریت استفاده کرد
    خیلی ممنون میشم سریع جواب داده بشه به سوالم
    مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    من کانادام و می خوام از ایران برام یه قاب (خالی بدون فرش) که برای تابلو فرشه به ابعاد 1.5 متر در 1.3 متر به ارزش حدودا 100 هزار تومن فرستاده بشه اینجا
    از فریت میشه استفاده شه؟ خونوادم از کاراپست قیمت گرفتن 1 میلیون و نیم !!!!
    میشه از شرکتای مستقر تو فرودگاه امام برای فریت استفاده کرد
    خیلی ممنون میشم سریع جواب داده بشه به سوالم
    مرسی
    چون تا زير صد و بعضا سيصد كيلو يك قيمت حساب مي شه اينطوري خيلي گرون در مي آد مگر كسي از دوستان قبول كنه و همراه بارش اگر هم مقصد باشند، براتون فريت كنند ولي من رفتم پست و با پرداخت ٢٥ هزارتومن پستش كردم هر چند كه اينجا براي سر هم كردنش كلي شارژ مي شيد. قاب من ٧٥ در ١ بود.

ApplyAbroad Champion

چون تا زير صد و بعضا سيصد كيلو يك قيمت حساب مي شه اينطوري خيلي گرون در مي آد مگر كسي از دوستان قبول كنه و همراه بارش اگر هم مقصد باشند، براتون فريت كنند ولي من رفتم پست و با پرداخت ٢٥ هزارتومن پستش كردم هر چند كه اينجا براي سر هم كردنش كلي شارژ مي شيد. قاب من ٧٥ در ١ بود.

خيلي ممنون از جوابتون
    پست هوايي كردين؟ همين اداره پست دولتي ايران؟
    مرسي

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    خيلي ممنون از جوابتون
    پست هوايي كردين؟ همين اداره پست دولتي ايران؟
    مرسي
    پست دولتى. ده روزه رسيد ولى پيشنهادى دارم:
    ببينيد روى هم هزينه پست و سرهم كردن قاب در شهرى كه هستيد چند مى شه بعد با قيمت يه قاب در اونجا مقايسه كنيد اگر به صرفه بود، بگيد پست كنند.