صفحه 11 از 137 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

سلام من و همسرم 25 فروردین با پرواز قطر از مشهد میریم مونترال .مشکل اصلی ما این است که بعضی ها میگن فقط یک ساک 7 کیلویی نفری می تونیم ببریم داخل هواپیما و برخی میگن علاوه بر اوون می تونیم یک کیف لب تاب هم اضافه ببریم ؟؟؟؟ در ضمن می دونید فریت بارشرایطش وهزینه اش چیه ؟ ممنون میشم زودتر کسی اطلاع رسانی بکنه

دوستان با سلام و تیریک سال نو
    من زنگ زدم فرودگاه امام پرسیدم راجع به فریت بار بعد از اینکه خودم رفتم مونترال . اونها هم گفتند که اگه بعد از خودتون کس دیگری می خواد براتون بار بفرسته نیازی به کپی بلیط و پاسپورت نیست و فقط باید بارها رو بیارن فرودگاه با ادرس بفرستند .ایا این درسته و میشه بعدا اینکارو کرد ؟ چون من قبلا توی همین جا خونده بودم که بعد از رفتن مسافر باید این مدارک رو همراهشون داشته باشند تا بار رو بشه فریت کرد .
    اگه کسی اطلاعاتی راجع به این موضوع دارم لطفا راهنمایی کنه

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    دوستان با سلام و تیریک سال نو
    من زنگ زدم فرودگاه امام پرسیدم راجع به فریت بار بعد از اینکه خودم رفتم مونترال . اونها هم گفتند که اگه بعد از خودتون کس دیگری می خواد براتون بار بفرسته نیازی به کپی بلیط و پاسپورت نیست و فقط باید بارها رو بیارن فرودگاه با ادرس بفرستند .ایا این درسته و میشه بعدا اینکارو کرد ؟ چون من قبلا توی همین جا خونده بودم که بعد از رفتن مسافر باید این مدارک رو همراهشون داشته باشند تا بار رو بشه فریت کرد .
    اگه کسی اطلاعاتی راجع به این موضوع دارم لطفا راهنمایی کنه
    منهم خونده بودم نه فقط اینجا بلکه خیلی جاهای دیگه که حتما باید کپی بلیط باشه ولی اگه اینی که به شما گفتند درست باشه که خیلی عالی میشه ولی معنیش اینه که هرکی هر وقت دلش بخواد میتونه به هرجای دنیا وسیله فریت کنه....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

دوستان
    من بلیط برای 4 می به مقصد ونکوور با خط هوایی لوفتانزا دارم . خوشحال میشم اگه کسی با این شرایط همسفرم بشه و بتونیم با هم بار فریت کنیم.

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

دوستان کسی در مورد هزینه فریت کردن اطلاعی داره؟ بسته به وزن قیمت تغییر میکنه؟ بیش از 100 کیلو ، کیلویی چند؟ و کمتر از 100 کیلو کیلویی چند میشه؟لطفا هرکس میدونه به تومان بگه، ممنون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد هزینه فریت کردن اطلاعی داره؟ بسته به وزن قیمت تغییر میکنه؟ بیش از 100 کیلو ، کیلویی چند؟ و کمتر از 100 کیلو کیلویی چند میشه؟لطفا هرکس میدونه به تومان بگه، ممنون
    قیمت روزش دستم نیست ولی قبل از عید تا صد کیلو اگر مستقیم با مسئولینش در ارتباط بودید میشد کیلویی حدود ۴۰۰۰ تومن و اگر از طریق واسطه ها ارتباط داشتید تا حدود ۶۰۰۰ تومن هم بود ولی موضوع اینه که شما چه ۲۰ کیلو بار فریت کنید چه ۹۹ کیلو براتون همون ۱۰۰ کیلو حساب میشه.... فریت اینطوری نیست که وزن کنن بگن دقیقا انقدره.... حداقلش ۱۰۰ کیلوئه و بیشتر از ۱۰۰ کیلو هم یه حداقلی داره باز....
    حتی توی پست خونه هم که بخواین چیزی پست کنید همین روش استفاده میشه ولی در وزن پایینتر....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    قیمت روزش دستم نیست ولی قبل از عید تا صد کیلو اگر مستقیم با مسئولینش در ارتباط بودید میشد کیلویی حدود ۴۰۰۰ تومن و اگر از طریق واسطه ها ارتباط داشتید تا حدود ۶۰۰۰ تومن هم بود ولی موضوع اینه که شما چه ۲۰ کیلو بار فریت کنید چه ۹۹ کیلو براتون همون ۱۰۰ کیلو حساب میشه.... فریت اینطوری نیست که وزن کنن بگن دقیقا انقدره.... حداقلش ۱۰۰ کیلوئه و بیشتر از ۱۰۰ کیلو هم یه حداقلی داره باز....
    حتی توی پست خونه هم که بخواین چیزی پست کنید همین روش استفاده میشه ولی در وزن پایینتر....
    مرسی از جوابتون. پرداخت هزینش به دلاره؟ چون ایران ایر که انگار به کانادا فریت نداره!

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    دوست خوبم
    مواردی رو که خدمتتون عرض میکنم، مربوط به فریت بار از طریق شرکت خدمات بار هوایی سپیدبال هست برای مسیر مشهد به تورنتو:
    چند روز پیش که تلفنی ازشون پرسیدم گفتن که برای میزان بار تقسیم بندی وزنی دارن: زیر 45 کیلو، 45 تا 100 کیلو و بالای 100 کیلو. برای زیر 45 کیلو قیمتش کیلویی 4800 تومن و بیشتر از اون تا 100 کیلو قیمتش کیلویی 4200 بود.
    هر بسته حداکثر میتونه 40 کیلو باشه. ابعادش هم 110 در 110 در 300 .
    ضمنا چند روز مونده به پروازتون باید برین دفتر سپیدبال در محل فرودگاه؛ کارای گمرکیش رو انجام بدین، بعدش بار رو تحویلشون بدین. البته حتما اصل و کپی پاس و بلیت باید همراهتون باشه و خود مسافر هم حتما باید باشه. اینطور که میگفتن تا 48 ساعت موندن بارتون در فرودگاه مقصد هزینه ای نداره ولی بیشتر ازون کرایه انبارداری داره.
    البته درخصوص بقیه شرکتا و بقیه مسیرا اطلاعی ندارم. امیدوارم که موفق باشید.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

سلام میگم برای این فریت بار تو جعبه باشه یا چمدون فرقی نداره؟ بعد اینکه مثلا کامپیوتر و پرینتر و اینارو میشه فرستاد؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    سلام میگم برای این فریت بار تو جعبه باشه یا چمدون فرقی نداره؟ بعد اینکه مثلا کامپیوتر و پرینتر و اینارو میشه فرستاد؟
    تا حدي مقرراتشون متفاوته ولي معمولا به هر دو حالت ممكنه و بله مي شه فرستاد. جواب سوال دومتون هم مثبته.
    تفاوت ولتاژ ايران و كانادا را در نظر داشته باشيد.