صفحه 13 از 137 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

دوستان ممنوع بودن فریت فرش دستباف رو مطمین هستید؟ من چند روز پیش زنگ زدم به فریت قطر بهم گفت فریت فرش دستباف دردسرش از بار معمولی بیشتره و باید از تالار فرش انجام بشه ولی گفت چون فرش کالای صادراتی ایرانه برای فریت حتا نیازی به حضور شخص و داشتن بلیت و ... نداره. به من گفت فرش ها تو بذار تو آژانس و بفرست ما فریت می کنیم!

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    دوستان ممنوع بودن فریت فرش دستباف رو مطمین هستید؟ من چند روز پیش زنگ زدم به فریت قطر بهم گفت فریت فرش دستباف دردسرش از بار معمولی بیشتره و باید از تالار فرش انجام بشه ولی گفت چون فرش کالای صادراتی ایرانه برای فریت حتا نیازی به حضور شخص و داشتن بلیت و ... نداره. به من گفت فرش ها تو بذار تو آژانس و بفرست ما فریت می کنیم!
    قوانينشون بر حسب سياست روز جهت صادرات، فرق مي كنه؛ براي همين باهاشون تماس بگيريد.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

واما دوستان فریتنامه ما (بر وزن سفرنامه):
    خدمت سروران گرامی رسیدیم در قسمت بار فرودگاه مشهد دفتر سپید بال. یه فرم فارسی دادن و یه فرم انگلیسی که مشخصات و آدرس میخواست و صد البته کد پستی در مقصد؛ که با توجه به اینکه قراره بار رو خودمون از کارگو در تورنتو تحویل بگیریم،اعتراف میکنم ضرورت کد پستی رو نفهمیدم. بلیت و پاس رو هم گرفتن و خودشون کپی کردن.
    پرسیدن بارتون چیه، عرض کردیم لوازم شخصی. دو تکه رو چپوندن توی یه گونی نارنجی و یکی دیگه رو هم توی یه گونی نارنجی دیگه. سرش رو نبستن. بعد وزنش کردن. بعد از کمی معطلی مامور همون دفتر بار رو گذاشت تو ماشینمون و با هم رفتیم قسمت پرواز خارجی بخش گمرک. باز خود همون آقا رفت مامور گمرک رو صدا کرد و بار رو هم خودش گذاشت روی ایکس ری. بعدیه خانمی اومدن یکی یکی سوال کردن این چیه، اون چیه؟ ولی خوشبختانه بارمون رو باز نکردن. یه فیش هزار تومن هم برای گمرک ریختیم و بعد از اون آقای سپیدبال سر گونیها رو با دستگاه گمرک پلمپ کرد. باز دوباره هن و هن بار رو آورد سوار ماشین کرد و بردیم دفتر خودشون. اونجا دوباره بار رو کشیدن و روش اسم و شهر رو با ماژیک نوشتیم. بارنامه رو قبل از تایید، دادن چک کردیم که اطلاعات درست باشه. بعدشم پرینت گرفتن و 295000 تومن ناقابل ازمون گرفتن. البته نکته جالبش این بود که هزینه حمل هرکیلو توی رسیدش برای 51 کیلو بار نوشته شده 4300 تومن. یعنی کل هزینه اصلی فقط 219000 تومنه. ولی اینقدر مالیات و حق بوق و هزار تا چیز دیگه بهش اضافه شده که شده 295000 تومن.
    نکته اصلیش این بود که کارکنانشون خیلی مودب و مهربون بودن. لازم نبود ما دیسک کمر بشیم. خودشون زحمتشو تقبل کردن. هرچی گرفتن حلالشون باشه.
    انشالله که بار همگی صحیح و سالم به مقصد برسه. الهی آمین.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

رشته و دانشگاه

درضمن تا یادم نرفته این رو هم اضافه کنم که درمورد فرش از مسئولشون پرسیدم. گفتن اگه فرش دستی داشته باشین، باید فرم خوداطهاری پر کنین به گمرک "اظهار" کنین که کالای صادراتی دارین و حدود 50000 تومن هزینه تون بیشتر میشه. راستش دیگه حرف تو حرف اومد نفهمیدم محدودیت ابعادش چقدره! درضمن گفتن که ترکیش فرش رو بصورت لوله قبول نمیکنه و حتما باید تا بشه.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    واما دوستان فریتنامه ما (بر وزن سفرنامه):
    خدمت سروران گرامی رسیدیم در قسمت بار فرودگاه مشهد دفتر سپید بال. یه فرم فارسی دادن و یه فرم انگلیسی که مشخصات و آدرس میخواست و صد البته کد پستی در مقصد؛ که با توجه به اینکه قراره بار رو خودمون از کارگو در تورنتو تحویل بگیریم،اعتراف میکنم ضرورت کد پستی رو نفهمیدم. بلیت و پاس رو هم گرفتن و خودشون کپی کردن.
    پرسیدن بارتون چیه، عرض کردیم لوازم شخصی. دو تکه رو چپوندن توی یه گونی نارنجی و یکی دیگه رو هم توی یه گونی نارنجی دیگه. سرش رو نبستن. بعد وزنش کردن. بعد از کمی معطلی مامور همون دفتر بار رو گذاشت تو ماشینمون و با هم رفتیم قسمت پرواز خارجی بخش گمرک. باز خود همون آقا رفت مامور گمرک رو صدا کرد و بار رو هم خودش گذاشت روی ایکس ری. بعدیه خانمی اومدن یکی یکی سوال کردن این چیه، اون چیه؟ ولی خوشبختانه بارمون رو باز نکردن. یه فیش هزار تومن هم برای گمرک ریختیم و بعد از اون آقای سپیدبال سر گونیها رو با دستگاه گمرک پلمپ کرد. باز دوباره هن و هن بار رو آورد سوار ماشین کرد و بردیم دفتر خودشون. اونجا دوباره بار رو کشیدن و روش اسم و شهر رو با ماژیک نوشتیم. بارنامه رو قبل از تایید، دادن چک کردیم که اطلاعات درست باشه. بعدشم پرینت گرفتن و 295000 تومن ناقابل ازمون گرفتن. البته نکته جالبش این بود که هزینه حمل هرکیلو توی رسیدش برای 51 کیلو بار نوشته شده 4300 تومن. یعنی کل هزینه اصلی فقط 219000 تومنه. ولی اینقدر مالیات و حق بوق و هزار تا چیز دیگه بهش اضافه شده که شده 295000 تومن.
    نکته اصلیش این بود که کارکنانشون خیلی مودب و مهربون بودن. لازم نبود ما دیسک کمر بشیم. خودشون زحمتشو تقبل کردن. هرچی گرفتن حلالشون باشه.
    انشالله که بار همگی صحیح و سالم به مقصد برسه. الهی آمین.
    دوست خوبم سلام
    اولا خسته نباشید...خدا قوت!
    دوما نمی شد این 51 کیلو رو به صورت مثلا 2 تا چمدان اضافه ببرید؟منظورم اینه که هزینه و زمانی که صرف فریت کردن میشه آیا ارزش فریت کردن رو داره؟
    در ضمن من پاسخ سوالت درباره مدرسه رو دادم اما لینکش رو دوباره اینجا میذارم:http://ontario.compareschoolrankings.org/

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

باسلام
    دوستان در مورد فریت حیوانات - سگ - از کجا میتونم اطلاعات بگبرم؟ در مورد شرایط و هرینه ها . ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    دوست خوبم سلام
    اولا خسته نباشید...خدا قوت!
    دوما نمی شد این 51 کیلو رو به صورت مثلا 2 تا چمدان اضافه ببرید؟منظورم اینه که هزینه و زمانی که صرف فریت کردن میشه آیا ارزش فریت کردن رو داره؟
    در ضمن من پاسخ سوالت درباره مدرسه رو دادم اما لینکش رو دوباره اینجا میذارم:http://ontario.compareschoolrankings.org/
    سلام به دوست جون خودم
    ممنون از لطفت. قبلا از ترکیش سوال کرده بودم. هرچمدون اضافه، 218دلار اضافه بار میخوره. هزینش خیلی بیشتر میشه. البته دردسر فریت هم بیشتر از اونی بود که فکرشو میکردم. ولی بجهت صرف زمان. وگرنه خودمون کار خاصی نکردیم. تازه وقتی به مقصد برسیم، باید بریم بارمون رو از قسمت بار ترکیش تحویل بگیریم که احتمالا خودش یه داستان دیگست!
    درمورد پاسخت هم یه دنیا ممنونم. یکی دوتا مدرسه ای رو که درنظر داشتم، چک کردم. یکیش واقعا مال بچه پولدارا بود. میترسم بچم بره اونجا دچار عقده حقارت بشه! انشالله برای نوه هام سعی میکنم به فکر اینجور جاها باشم؛ اگه خدا بخواد. بازم تشکر.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان در مورد فریت حیوانات - سگ - از کجا میتونم اطلاعات بگبرم؟ در مورد شرایط و هرینه ها . ممنونم

با دفتر شرکت های هواپیمایی تماس بگیرید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    بچه هایی که فریت فرستادین : وقتی میرین فرودگاه بار ها رو تحویل بدین اگه سی دی های فیلم و کتابهایی که مثلا دیگه چاپ نمیشن و مال 10-15 سال پیشن داشته باشیم . میگردن و نمیذارن ببریم؟ یا مشکلی نداره ؟
    اگه سی دی فیلم و سریال زیاد دارین چجوری میبرین ؟ داخل چمدان یا توی فریت ؟
    بهترین حالت ریختن همشون روی هارد اکسترناله

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    اين قانون تازه و مجددا داره اعمال مي شه؟
    هر چند وقت اين قانون تغيير مي كنه براي همين بهتره تماس بگيريد و بپرسيد.
    قانونش زیاد سختگیرانه نیست بعضی وقتها داخل بسته ها را نگاه هم نمیکنند ما که کلی صنایع دستی فرستادیم رفت