صفحه 130 از 137 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

سلام، من و همسرم سه سال پیش لند کردیم ولی متاسفانه به اشتباه در جواب اینکه ایا قصد حمل و ارسال بار در اینده را داریم یا نه، ما اعلام کردیم خیر و باری هم اونموقع نبردیم. الان که قصد سفر مجدد برای اقامت داریم ایا می تونیم لوازم خود را فریت کنیم یا اضافه بار داشته باشیم بدون مشکل و بدون هزینه اضافه؟ ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Noobahar نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم سه سال پیش لند کردیم ولی متاسفانه به اشتباه در جواب اینکه ایا قصد حمل و ارسال بار در اینده را داریم یا نه، ما اعلام کردیم خیر و باری هم اونموقع نبردیم. الان که قصد سفر مجدد برای اقامت داریم ایا می تونیم لوازم خود را فریت کنیم یا اضافه بار داشته باشیم بدون مشکل و بدون هزینه اضافه؟ ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند.
    شما هر چیزی که خواستید می تونید ببرید اما اینکه گمرک بهش تعلق بگیره یا خیر به افسر گمرک بستگی خواهد داشت. چون قبلاً فرم مشخصات اجناس نداده اید کاملا می تونن برای هر چیزی از شما گمرکی بگیرن. من حدود سه سال پیش در بار اول لندینگ فرم اجناس را دادم، امسال آمدن ایران یک مقدار وسایل بردم در ترمینال بار افسر از من لیست مهر و امضا شده اجناس از زمان لندینگ را خواست و یک به یک چیزهائی که این بار آورده بودم (فرش و مقدار وسایل خانه) از فهرست خط زد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان
    برای ارسال بار در حد یک یا دوتا جعبه بزرگ از کانادا به ایران چه راهی رو پیشنهاد میکنید که ارزان هم باشه... از تورنتو به تهران...
    آیا کسی قبلا این کارو انجام داده؟
    Hey you..! don't tell me there is no hope at all ... together we stand divided we fall

Junior Member

سلام،

من به کانادا آمدم چند وقت پیش، الآن تصمیم دارم که صندلی که در ایران استفاده می کردم رو به اینجا ارسال کنم توسط خانواده ام در ایران. صندلی خیلی راحتی بود و خیلی برام با ارزش بود. به صرفه ترین راه ارسال 1 عدد صندلی به استان مانیتوبا کانادا چه راهی هست؟ البته یکی از اقوام هم چند روز دیگه به کانادا می آد البته به استان آلبرتا.

ممنون.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط virgin نمایش پست ها
    سلام،

من به کانادا آمدم چند وقت پیش، الآن تصمیم دارم که صندلی که در ایران استفاده می کردم رو به اینجا ارسال کنم توسط خانواده ام در ایران. صندلی خیلی راحتی بود و خیلی برام با ارزش بود. به صرفه ترین راه ارسال 1 عدد صندلی به استان مانیتوبا کانادا چه راهی هست؟ البته یکی از اقوام هم چند روز دیگه به کانادا می آد البته به استان آلبرتا.

ممنون.
    اگه هزینه ش براتون مهم نیست و صندلی باز میشه. بازش کنند بسته بندی کنند به عنوان یک بسته ی اضافه هزینه ی حمل بدید بیارن براتون. اما اگه دنبال راه ارزونتر هستید باید صبر کنید یکی که میخواد وسیله فریت کنه به شهر شما صندلی شما رو هم بیاره براتون.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

دوستان کسی تا به حال بار با کشتی به تورنتو فرستاده؟ لطفا تجربیات خودشو از نظر هزینه با ما در میون بذاره مرسی.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط virgin نمایش پست ها
    سلام،

ممنون.
    با سلام،اگه این صندلی واقعا براتون اینقدر مهمه حتما بیارید،بهتره اقوامتون بیارنش البرتا بعد با کانادا پست براتون به هر شهری می خواین ارسال کنن اینجوری خیلی ارزونتر در میاد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    دوستان کسی تا به حال بار با کشتی به تورنتو فرستاده؟ لطفا تجربیات خودشو از نظر هزینه با ما در میون بذاره مرسی.
    تورنتو به دریای آزاد راه نداره که کشتی از خارج بتونه بیاد
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تورنتو به دریای آزاد راه نداره که کشتی از خارج بتونه بیاد
    میدونم منظورم اینه که تا جایی بیاد بعد از اونجا به تورنتو انتقال بدیم. چون شنیدم بعضی افراد این کار را انجام میدن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    میدونم منظورم اینه که تا جایی بیاد بعد از اونجا به تورنتو انتقال بدیم. چون شنیدم بعضی افراد این کار را انجام میدن.
    چرا شرکتهایی هستند که خودشون با کشتی بار رو به تورنتو انتقال میدهند. تجربه شخصی ندارم ولی برای Ocean freight سرچ کنید پیدا میکنید مثلا این:
    http://www.cargopedia.com/shipping/O...nto-Canada.php

تورنتو از طریق دریاچه انتاریو و آبراهه سنت لورنس به اقیانوس اطلس راه داره و کشتیرانی تجاری-باری هم در این مسیر انجام میشه.