صفحه 19 از 137 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

نقل قول نوشته اصلی توسط minerv نمایش پست ها
    دوستان من میخوام به تورنتو برم و گویا دو تا 23 کیلو و یک 7 کیلو میتونم بار داشته باشم. میخوام بدونم اگر اضافه بار داشتم فریت کنم به صرفه تره یا جریمه ش رو بدم؟ هزینه فریت رو هم تو سایت فرودگاه نزده بود.ممنون میشم راهنمایی کنین اگر میدونین.
    بستگي داره با كدوم ايرلاين پرواز داشته باشيد. همشون دو چمدونه نيستند و بار داخل كابينشون هم از نظر وزني متفاوته. اگه بار اصافه تون كمه در حد يه چمدون مي تونيد جريمه بديد.
    اگه يه چمدونه باشه پروازتون واسه يه چمدون اضافي حدود ٧٠ تا و اگه دو چمدونه باشه براي چمدون اضافي ١٧٠-١٣٠ تا
    براي فريت هم بايد با شركت هاي مختلف صحبت كنيد كه بر اساس وزن بارتون قيمت ها فرق داره و البته يه حداقل بار را در نظر مي گيرند برخي ١٠٠ و برخي ٣٠٠ كيلو . احتمالا با وصعيت دلار گرون هم بكنند. تقريبا٣٥٠٠-٤٠٠٠ تومن كيلويي و كمي هزينه هاي اضافه در حدود ٥٠ هزارتومن. اينجا هم ٦٠ دلار براي سه روز اول بايد بديد به اضافه هزينه اجاره ون. ببينيد مي صرفه؟

Junior Member

ممنونم عزیزم الان زنگ زدم فرودگاه میگن فقط امارات قطری و ترکیه دوتا چمدونی هستن. بقیه بین 100 تا 200 دلار به ازای هر چمدون جریمه میگیرن. فریت بار هم تا 100 کیلو، کیلویی 3400 هست

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط minerv نمایش پست ها
    ممنونم عزیزم الان زنگ زدم فرودگاه میگن فقط امارات قطری و ترکیه دوتا چمدونی هستن. بقیه بین 100 تا 200 دلار به ازای هر چمدون جریمه میگیرن. فریت بار هم تا 100 کیلو، کیلویی 3400 هست
    دوست خوبم
    گول اون نرخ 3400یشون رو نخورین. وقتی جمع و تفریق میکنن، مالیات و عوارض و باج سبیل و شیرینی بچه ها رو هم میکشن روش. یه چیزی میشه حدود 5000 تومن. وقتی هم میاین اینجا، یه هزینه به دلار میگیرن سهم کوریر اینطرف. زبونم لال، اگه بعد از 48 ساعت از رسیدن بار برسین، شبی 45 دلار هم برای انبارداری ازتون میگیرن؛ یهو میبینین یه عالمه شد!!!!
    ما برای 51 کیلو بار 295 تومن تو ایران دادیم 105 دلارم توی تورنتو. خودتون حساب کنین چقدر شد!
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Junior Member

پس با این حساب که شما می فرمایین همون جریمه چمدونم رو بدم سنگینترم! :دی جریمه یه چمدون خط ترکیه فکر کنم 185 دلار باشه

دوستان کسی میدونه که اگه یه سرویس ظرف و ظروف رو تو یه چمدون بسته بندی کنیم و به ایرلاین بگیم که شکستنیه گوش میدن یا اینکه اونور باید یه سری ظرف شکسته تحویل بگیریم؟!خانم من گیر داده که این سرویسشو میخواد!اصلا بردنش منطقیه؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که اگه یه سرویس ظرف و ظروف رو تو یه چمدون بسته بندی کنیم و به ایرلاین بگیم که شکستنیه گوش میدن یا اینکه اونور باید یه سری ظرف شکسته تحویل بگیریم؟!خانم من گیر داده که این سرویسشو میخواد!اصلا بردنش منطقیه؟
    ممنون
    خيلي وقته كه ايرلاين ها وسايل شكستني را برچسب نمي زنند.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    ممنون
    میدونم که الان من اینو بگم همه میریزن سرم که چرا؟! ولی باید اعتراف کنم که منم یه سرویس آرکوپال شش نفره با خودم آوردم. همه رو توی لباسا پیچیدم. حتی دلم نیومد پلاستیک یا روزنامه استفاده کنم که وزن بارمون زیاد نشه!!! خلاصه، هیچکدوم از ظرفای من آخ هم نگفتن. همچین پیچیده بودمشون که اگه چمدونو از طبقه سوم هم پرت میکردن، سالم میموند.
    اگه همسرجان به امور بسته بندی واردن، چرا اینقدر خون به دلشون میکنین؟ هی بیخودی قول ندین میریم بهترش رو میخریم. با این دلارای 2200 تومنی، کی دلش میاد پول به ظرف بده اول ب بسم الله!
    یه دوره فشرده اسباب کشی و بسته بندی براشون فراهم کنین. بقیش حله.
    (با این راه حلی که ارائه کردم، مطمئنم وقتی بیاین، تلاشتونو میکنین که خانمتون یکوقتی با من رفت و آمد نکنه! امان از بدآموزی!)
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

رشته و دانشگاه

من خودم هم ظروف شكستني تو بار آوردم ولي در هر صورت بايد احتمال شكستن را در نظر گرفت تا بعد ناراحت نشند كه ستشون ناقص شده!!

من هم قبلن ظرف شکستی تو چمدون اینور و اونور بردم، اما حالا یه سوال
    اگر همین طرف‌ها رو بخوایم فریت کنیم چی؟
    چون من یه سری بار دارم که کلن می‌]خوام یه 50-60 کیلویی فریت کنم و جزوشون یه سرویس کیک‌خوری عتیقه دارم که از پدربزرگم بهم ارث رسیده و جونم بهش بنده!
    اگر فریت خطرناکه حاضرم تو بغلم بگیرم بیارمش تو هواپیما!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من هم قبلن ظرف شکستی تو چمدون اینور و اونور بردم، اما حالا یه سوال
    اگر همین طرف‌ها رو بخوایم فریت کنیم چی؟
    چون من یه سری بار دارم که کلن می‌]خوام یه 50-60 کیلویی فریت کنم و جزوشون یه سرویس کیک‌خوری عتیقه دارم که از پدربزرگم بهم ارث رسیده و جونم بهش بنده!
    اگر فریت خطرناکه حاضرم تو بغلم بگیرم بیارمش تو هواپیما!
    اگه جا گیر نیست تو بار کابین بذار و بیار