صفحه 21 از 137 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوست من فرشی که من میخوام بیارم پشمیه... یعنی هم سنگینه و هم مثل فرش ابریشم و اینا نازک نیست... بعد هرچی فکر میکنم میبنیم هرجور تاش کنیم مجموع ابعادش از ۱۵۸ بالاتر میزنه و این یعنی غیرمجاز...
    به من بگو فرش شما جنسش چی بود... ابعادش مشکل نداشت؟ بعد با کدوم هواپیمایی بود... هردفعه به آرامش میرسم یه مساله جدید علم میشه....
    هرچی هم فکر میکنم با توجه به اقامت یک هفته ای ما توی مونترال نمیصرفه فریت کنم بعد دوباره از مونترال کول کنم ببرم تورنتو... ترجیحم اینه که به دوستان داخل ایران زحمت فریت رو ندم!
    پنبه و پلي استر. حالا مقداري هم بيشتر باشه ايراد نمي گيرند كه. با امارات اومده بوديم ولي از ٢٣ كيلو نبايد بيشتر باشه.

سلام دوستان
    ما یک تلویزیون ال ای دی سه بعدی داریم . می خواستم بدونم فریت کردنش با یک سری وسایل دیگه به صلاحه ؟(هم از لحاظ گمرک و هم از لحاظ اختلاف ولتاژ)
    اصولا میشه با برق کانادا ازش استفاده کرد؟
    آیا شرکتی وجود داره که بیاد درب خونه وسایل رو تحویل بگیره و خودش همه کارهاشو انجام بده؟
    چند روز باید برای ارسال و تحویل در تورنتو در نظر بگیریم؟
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما یک تلویزیون ال ای دی سه بعدی داریم . می خواستم بدونم فریت کردنش با یک سری وسایل دیگه به صلاحه ؟(هم از لحاظ گمرک و هم از لحاظ اختلاف ولتاژ)
    اصولا میشه با برق کانادا ازش استفاده کرد؟
    آیا شرکتی وجود داره که بیاد درب خونه وسایل رو تحویل بگیره و خودش همه کارهاشو انجام بده؟
    بردن لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون چندان به صرفه نیست هم از لحاظ گارانتی، ولتاژ و ... همین رو اگه مدلش افتاده باشه اونجا تو حراج خیلی پائین تر می تونید بخرید تازه کلی هم هزینه حمل و نقلش می شه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    من یه بار توی این فروم : http://www.migranthelp.com/phpbbfa/i...aca65b7b317e1b خوندم که بله همچین کسانی وجود دارند که بیان در خونه تحویل بگیرن... و خودشون همه کار رو انجام بدن ولی فکر کنم آخرش شما هم باید حضور داشته باشید برای قسمت گمرکش.
    کافیه دو روز زودتر از پروازتون بار رو تحویل بدید و فکر میکنم همون روز یا فردای پرواز بتونید تحویل بگیرید... (گفتم فکر میکنم ها)
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

[QUOTE=masoodmolan;861300]
    [/QUOTEا

بهترین راهنما برای گرفتن اطلاعات درمورد زمان رسیدن بار، دفتر خود همون کوریره. ازشون بپرسین. چون بعضی وقتا بار رو بلافاصله ارسال نمیکنن. باتوجه به اینکه با چه شرکت هواپیمایی کارمیکنن و روزای پرواز چه موقعی باشه، ممکنه فرق کنه. برای ما گفتن دوروز قبل از پرواز خودتون بیارین ولی چون به تعطیلی میخورد، ناچار شدیم سه روز قبلش ببریم. اونام نامردی نکردن؛ به محض تحویل بار مثل اینکه برده بودن گذاشته بودن تو هواپیما!!!
    خلاصه بارمون دو روز جلوتر از خودمون رسیده بود و چون ساعت اداریشون تموم شده بود و عملا وارد روز سوم شده بودیم، ناچار شدبم برای هزینه انبارداری، دست در جیب مبارکمون کنیم.

اونا به محض رسیدن بار، زنگ میزنن به شماره تلفنی که در مقصد بهشون دادین. ولی تا خودتون نباشین و برگه رسیدتون نباشه، بارتونو به کس دیگه تحویل نمیدن.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه خواجه نصیرال

با توجه به اینکه یکی از دوستان در مورد پست اطلاعات گذاشته بودند، من کنجکاو شدم و رفتم اداره پست سوال کردم و اینم نتیجه اش:
    ارسال بار به صورت هوایی: معمولا 4 روزه می رسه، قیمت هر کیلو بار هم حدودا 20000 تومان (19 یا 18 هزار) میشه. متاسفانه دقیقشو نگفتن! یعنی برای 20 کیلو بار براتون 400 هزار تومان درمیاد!
    ارسال بار به صورت زمینی: 2 تا 6 ماه طول می کشه!!!! قیمت هر کیلو بار هم 9 هزار تمان می شه که خیلی مناسبه ولی بدرد ماها که معمولا بارمون را زود نیاز پیدا می کنیم نمی خوره. ولی اگه خونواده بخوان چیزی بفرستن برامون خوبه.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaamini نمایش پست ها
    با توجه به اینکه یکی از دوستان در مورد پست اطلاعات گذاشته بودند، من کنجکاو شدم و رفتم اداره پست سوال کردم و اینم نتیجه اش:
    ارسال بار به صورت هوایی: معمولا 4 روزه می رسه، قیمت هر کیلو بار هم حدودا 20000 تومان (19 یا 18 هزار) میشه. متاسفانه دقیقشو نگفتن! یعنی برای 20 کیلو بار براتون 400 هزار تومان درمیاد!
    ارسال بار به صورت زمینی: 2 تا 6 ماه طول می کشه!!!! قیمت هر کیلو بار هم 9 هزار تمان می شه که خیلی مناسبه ولی بدرد ماها که معمولا بارمون را زود نیاز پیدا می کنیم نمی خوره. ولی اگه خونواده بخوان چیزی بفرستن برامون خوبه.
    در مورد چه جور باری؟
    در مورد کتاب سوال نکردید؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه خواجه نصیرال

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    در مورد چه جور باری؟
    در مورد کتاب سوال نکردید؟
    هر باری را شمل میشه، دیگه فرقی نمی کنه توش چی باشه! فقظ نباید غیر قانونی باشه. مطمئنن کتاب هم میشه برد.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaamini نمایش پست ها
    هر باری را شمل میشه، دیگه فرقی نمی کنه توش چی باشه! فقظ نباید غیر قانونی باشه. مطمئنن کتاب هم میشه برد.
    اون زمونا که منم جوون بودم و دنبال پست و این برنامه ها بودم، همین سفر تحقیقاتی به اداره پست رو انجام دادم. اگه حافظم درست کارکنه، برای کتاب و کلا مطبوعات، یک تخفیف سی درصدی رو نرخ عادی درنظر میگرفتن. البته خیلی مطمئن نیستم. چون دیگه سن و سالی ازم گذشته! تقریبا هفت هشت ماه پیش بود.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!