صفحه 32 از 137 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

دوستان نفهمیدم خلاصه به من اشتباه گفتن یا واقعا قیمت همینطوره. میشه اگه کسی لطف کرد تهران سوال کرد، تجربه شو اینجا بگه که من هم ازش تشکر کنم و بهش یه + خوشگل بدم ؟ اینجا در کل اداره پست یه نفر بیشتر نمی دونست پست مطبوعاتی چنده! سپاس بسیار

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام.
    بچه ها اگر بخوایم 100 کیلو بار رو فریت کنیم حدودا قیمتش چقدره؟ من با یه شرکت تماس گرفتم امروز گفت برای 100 کیلو به مقصد ادمونتون 3.75 دلار برای هر کیلو که با دلار 1226 تومن میشه حدود 480 تومن. کسی جایی میشناسه ارزونتر؟
    ضمنا ما دو نفریم که حدود 75 کیلو بار رو میخوایم فریت کنیم. کسی هست برای ادمونتون بخواد بار فریت کنه که حداقل بکنیمش 100 کیلو یا بیشتر؟ اینجوری هم هزینه فریت و هم هزینه های بعدیش تقسیم میشه و کمتر میشه برامون.
    و اینکه ایا باید بار فریت حتما توی کارتن های مخصوص باشه؟ نمیشه بارا رو توی ساک و چمدون کرد و فرستاد؟ چیزایی که من میخوام بفرستم اغلب شکستنی نیستن و مشکلی نیست اگر توی ساک باشن!
    ویرایش توسط shibaak : November 12th, 2012 در ساعت 07:20 PM

Junior Member

من برای اتاوا می خواهم بارم را فریت کنم
    با ترکیش می روم به تورنتو و از انجا به اتاوا ترجیح می دهم بارم را در اتاوا بگیرم که بار کشان نداشته باشم. روز قبل از پرواز می روم به فرودگاه و احتمالا تا 3 روز بعد از خودم می رسد .
    1. می شود در فرودگاه به جز مقصد (تورنتو ) بارم را بگیرم؟ امور گمرکی در کجا انجام می شود؟
    2.گویا فقط کی ال ام تا اتاوا می ارورد که به من قیمت کیلویی 6700 تومان برای 100 کیلو را داده اند. گران نیست؟
    3.سوال تکراری اما برنج منع ورود ندارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia22 نمایش پست ها
    با ترکیش می روم به تورنتو و از انجا به اتاوا ترجیح می دهم بارم را در اتاوا بگیرم که بار کشان نداشته باشم. روز قبل از پرواز می روم به فرودگاه و احتمالا تا 3 روز بعد از خودم می رسد .
    1. می شود در فرودگاه به جز مقصد (تورنتو ) بارم را بگیرم؟ امور گمرکی در کجا انجام می شود؟
    2.گویا فقط کی ال ام تا اتاوا می ارورد که به من قیمت کیلویی 6700 تومان برای 100 کیلو را داده اند. گران نیست؟
    دوست عزیز، شما از کدام شرکت قیمت گرفته اید، می شود بفرمایید. در مقایسه با قیمتهای دلاری به نظر من خوبه.
    من هم قبلاً راجع به برنج و روغن پرسیدم کسی جواب نداده. برنج ایرانی و روغن کنجد (مایع) می توان فریت کرد؟
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia22 نمایش پست ها
    منم دارم میرم اتاوا. اینطور نیست که فقط کی ال ام بفرسته. من زنگ زدم امارات اونها هم میبرن. قیمتی که داد هم خیلی کمتر از اینیه که شما نوشتی. به من گفت 3.75 دلار که با دلار دولتی میشه 4600. مینمم بار هم 45 کیلو بود یه هفته ای هم میرسه.

سلام این ابعاد فریت بار محدودیت داره؟ یعنی اندازه کارتن و اینا ؟ تو چمدون هم میشه فریت کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashjoun نمایش پست ها
    منم دارم میرم اتاوا. اینطور نیست که فقط کی ال ام بفرسته. من زنگ زدم امارات اونها هم میبرن. قیمتی که داد هم خیلی کمتر از اینیه که شما نوشتی. به من گفت 3.75 دلار که با دلار دولتی میشه 4600. مینمم بار هم 45 کیلو بود یه هفته ای هم میرسه.
    شما با چه پرواز وچه تاریخی می روید به اتاوا؟ در ضمن امروز از یکی از دوستانم که در گمرک امام خمینی( همین بخش فریت هست ) شنیدم که از امروز قیمت ها تغییر کرده و قراره دلار با نرخه 2490 حساب بشود .حالا قرار است که فردا بهم دقیقش را بگوید.

نرخ دلار را از امروز به 2500 تومن تغییر دادن .برای حدود 300 کیلو 4 دلار میگیرن و فریت میکنن.یعنی هر کیلو 10000 تومن
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

سلام کسی میداند که باراول فریت گمرکی در فرودگاه تورنتو می گیرند؟

وتوی بار چه وسایلی باشد ورودش به کانادا از طریق فریت ممنوع است؟دارو باشد مشکلی ندارد؟

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali2012 نمایش پست ها
    سلام کسی میداند که باراول فریت گمرکی در فرودگاه تورنتو می گیرند؟

وتوی بار چه وسایلی باشد ورودش به کانادا از طریق فریت ممنوع است؟دارو باشد مشکلی ندارد؟
    ببخشید. راستش من متوجه منظورتون توی جمله اول نشدم. ولی درمورد قسمت دوم، هرچیزی که ورودش به کانادا ممنوعه، فریت هم نمیشه کرد. یه جورایی بار خودتونه که داره جدا از خودتون سفر میکنه. دارو هم اگه مقدار معمول باشه و مثلا یه داروخانه کامل نباشه و توی بارتون پخش باشه، مشکلی نداره. من که توی چمدون فریتمون، دارو داشتم.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!