صفحه 51 از 137 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

سلام دوستان.
    من و همسرم تا یک ماه آیند می خوایم برای لندینگ بریم کانادا (چند وفت پیش برای مهاجرت پاس ریکوئست شدیم). در حدود 300 کیلوگرم بار داریم (آخه داریم وسایل زندگیمونم می بریم مثل فرش ظروف...). می خواستم ببینم به چه روشی ببریم؟
    اگه پست هوایی کنیم بهتره یا اگه چمدون اضافه ببریم با خودمون؟ (من و همسرم و خودم هر کدوم دو چمدون مجاز داریم).
    بعد اگه پست کنیم با چه روشی پست کنیم؟ باید گمرگ بدیم در کانادا؟
    اگر بسته زودتر از ما برسه و خواهرم (خواهرم در کاناداست) در اونجا تحویل بگیره مشکلی هست یا خودمون حتما باید تحویل بگیریم؟
    ممنون می شم بهم کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط feredi2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم تا یک ماه آیند می خوایم برای لندینگ بریم کانادا (چند وفت پیش برای مهاجرت پاس ریکوئست شدیم). در حدود 300 کیلوگرم بار داریم (آخه داریم وسایل زندگیمونم می بریم مثل فرش ظروف...). می خواستم ببینم به چه روشی ببریم؟
    اگه پست هوایی کنیم بهتره یا اگه چمدون اضافه ببریم با خودمون؟ (من و همسرم و خودم هر کدوم دو چمدون مجاز داریم).
    بعد اگه پست کنیم با چه روشی پست کنیم؟ باید گمرگ بدیم در کانادا؟
    اگر بسته زودتر از ما برسه و خواهرم (خواهرم در کاناداست) در اونجا تحویل بگیره مشکلی هست یا خودمون حتما باید تحویل بگیریم؟
    ممنون می شم بهم کمک کنین
    با توجه به اينكه وزن بارشمازياده بهتره 1) از طريق فرودگاه امام فريت كنيد.2)جريمه باراضافه (يعني چمدون اضافه) اگربا پروازهاي تركيبي ايران اير تشريف مي بريد 200 دلار ( قبلا ظاهرا بنابه فرموده پيرسون عزيز 50 پوند بود) هستش كه اصلا به صرفه نيست.3) گمركي اگردر فرمهاي مربوطه اجناستونو اعلام كنيد به آنها تعلق نمي گيره 4) بارشمارو به كسه ديگري نميدن پس بهتره همزمان با شما برسه يا كمي ديرتر.( مسئولين ايران ايردر بخش فريت توصيه ميكنن چند روز قبل از پرواز بارارسال بشه) موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم تا 2-3 ماه دیگه قصد رفتن به کانادا مونترال را داریم. در حدود 40-50 کیلوگرم اضافه بار داریم. میخواستم بدونم منطقی و مناسب ترین راه برای ارسال این بار چیه در حال حاضر؟
    ممنونم از لطفتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Elusion نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم تا 2-3 ماه دیگه قصد رفتن به کانادا مونترال را داریم. در حدود 40-50 کیلوگرم اضافه بار داریم. میخواستم بدونم منطقی و مناسب ترین راه برای ارسال این بار چیه در حال حاضر؟
    ممنونم از لطفتون
    اگر الان فکر میکنید 50 کیلو بار اضافه دارید مطمئنا قبل از پرواز 200 کیلو بار اضافه خواهید داشت.ما فکر میکردیم هیچی بار اضافه نداریم تا اینجا (یک هفته قبل از پرواز)صد کیلو داریم.

ApplyAbroad Hero

دوستانی که بارشون را فریت کردن میتونن در مورد ایمنی بار هم نظر بدن .چیزی که از توش کم نمیشه.من یک سری چیز گذاشتم که از نظر قیمتی ارزششون بالاست نظرتون چیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اگر الان فکر میکنید 50 کیلو بار اضافه دارید مطمئنا قبل از پرواز 200 کیلو بار اضافه خواهید داشت.ما فکر میکردیم هیچی بار اضافه نداریم تا اینجا (یک هفته قبل از پرواز)صد کیلو داریم.
    آره بعید نیست. حالا فعلا به فکر بردن همین 40-50 کیلو باشیم ببینیم چه راهی داره

سلام دوستان
    ممنونم از لطفتون
    فعلا به نظر ميرسه بهترين راه براي ارسال بار، فريت نمودن باشه.از طرفي هم جريمه اضافه باربراي بسته يا چمدون كه توسط ايرلاين گرفته ميشه بسيارزياد شده حتي ايران اير.به هرحال سئوالي داشتيد درخدمتم.

دوستان من يه سري زدم به گمرك فريت باردر فرودگاه امام اگرسئوالي مطرح بود خوشحال ميشم پاسخ بدم.موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BEDIRHANAZLI نمایش پست ها
    فعلا به نظر ميرسه بهترين راه براي ارسال بار، فريت نمودن باشه.از طرفي هم جريمه اضافه باربراي بسته يا چمدون كه توسط ايرلاين گرفته ميشه بسيارزياد شده حتي ايران اير.به هرحال سئوالي داشتيد درخدمتم.
    ممنون از جوابتون. در مورد قیمت ها و زمان ارسال هم اگر اطلاعی دارید ممنون میشم

ممنون از جوابتون. در مورد قیمت ها و زمان ارسال هم اگر اطلاعی دارید ممنون میشم
    85 كيلو گرم و به بالا قيمتش 83580 ريال و كمتراز اونو 97690 ريال حساب ميكنن.اگرمنظورتون از زمان ارسال مدت زمانيست كه باربه مقصد ميرسه، فرمودند 10 الي 15 روز باايران اير.موفق باشيد.