صفحه 57 از 137 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

همین امروز صبح رفتم ایران ایر که هیچ .... ترکیش ایرویز هم از امروز صبح نمی بره دیگه ....

Junior Member

به این شرکتا که تو این لینک هستن می شه اعتماد کرد؟ http://www.rahnama.com/component/mtr...%84%D9%8A.html

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط feredi2012 نمایش پست ها
    به این شرکتا که تو این لینک هستن می شه اعتماد کرد؟ http://www.rahnama.com/component/mtr...%84%D9%8A.html
    بهرحال چاره دیگه ای ندارید. وقتتون خیلی کمه. بهتره زنگ بزنید و ازشون سوال کنید و ببینید که اونا با این مشکل تحر.یم چطور دارن بار رو میفرستن ولی شما نمیتونین. من از مشهد با سپیدبال فرستادم. همه شهرای بزرگ هم شعبه داره. بهشون یه زنگ بزنین بپرسین که اونا میفرستن یانه؟! حداقل من تجربه ارسال باهاشون رو داشتم میدونم بار رو نمیبرن برای اهل و عیال خونشون استفاده کنن؛ واقعا میفرستنش.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Junior Member

من مجبور شدم بفرسم ونکور سرتونو درد نیارم کیلویی 6.5 دلار پام اب میخوره 230 کیلو تا برسه کلگری
    CIO: 5MAY 2011, FILE NUMBER: 9JUNE 2011, IN PROCESS IN WARSAW: 9SEP 2011, MEDICAL EMAIL:17 JAN 2011

سلام دوستان. ما بارمون رو 27 می با ایران ایر به مقصد مونترال فرستادیم. امروز 4 جون تماس گرفتیم که چرا بار ما نیومده میگن ایران ایر تحریم شده بار برگشت خورده. دوستان راهنمایی کنید چکار کنیم حالا با چه شرکتی از ایران برامون بفرستن. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin maryam نمایش پست ها
    سلام دوستان. ما بارمون رو 27 می با ایران ایر به مقصد مونترال فرستادیم. امروز 4 جون تماس گرفتیم که چرا بار ما نیومده میگن ایران ایر تحریم شده بار برگشت خورده. دوستان راهنمایی کنید چکار کنیم حالا با چه شرکتی از ایران برامون بفرستن. مرسی
    فعلا هیچ کاری نمیشه کرد.فقط باید تا شنبه منتظر بود و دید که آیا ایرلاینی بار برای کانادا می پذیره یا خیر!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط alaj2000 نمایش پست ها
    من مجبور شدم بفرسم ونکور سرتونو درد نیارم کیلویی 6.5 دلار پام اب میخوره 230 کیلو تا برسه کلگری
    لطفا بیشترتوضیح میدیدبا چه ایرلاینی بارتونو میفرستید و از ونکووربه کلگری چطوری بارتون منتقل خواهد شد؟ خیلی گرونه!!

دوستان یک سوال
    آیا باری که میشه برد تو هواپیما را میشه تو کیسه وکیوم کرد و گذاشت تو کیف؟ اگه گیت س پ .ا ه بخواهد بازش کنه دیگه تو کیف جا نمیشه؟؟؟؟
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    آیا باری که میشه برد تو هواپیما را میشه تو کیسه وکیوم کرد و گذاشت تو کیف؟ اگه گیت س پ .ا ه بخواهد بازش کنه دیگه تو کیف جا نمیشه؟؟؟؟
    من خودم به شخصه تمام ساک دستی هایی را که بردم تو هواپیما لباس گذاشته بودم که مجبور نشم تو گیت سپاه باز کنم.حالا شما هم میتونید تو کیسه وکیوم هاتون را پر از لباس کنید و چیزهای مشکوک یا مایعات اصلا نزارید که مجبور بشد اونجا باز کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من خودم به شخصه تمام ساک دستی هایی را که بردم تو هواپیما لباس گذاشته بودم که مجبور نشم تو گیت سپاه باز کنم.حالا شما هم میتونید تو کیسه وکیوم هاتون را پر از لباس کنید و چیزهای مشکوک یا مایعات اصلا نزارید که مجبور بشد اونجا باز کنید.
    منم می خواهم فقط لباس بذارم ولی اگه بخواهن بازش کنن دیگه جانمیشه!
    واقعاً تاحالا کسی این کار را نکرده؟
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013