صفحه 9 از 137 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

پیش فرض پاسخ : فریت بار به کانادا (Cargo and Freight service)

نقل قول نوشته اصلی توسط radintahvildari نمایش پست ها
    از دوستانی که پیش از این تجربه فریت بار به کانادا یا امریکا داشته اند، اگر شرکت مناسب با خدمات دهی خوبی رو می شناسید و معرفی کنید ممنون می شم.
    من با قطر فرستادم و خیلی خوب بود هم از نظر هزینه و هم سرعت. گرچه ترجیح می دادم با غیر عربی بفرستم ولی من راضی بودم از کارشون!

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    هم فرومی های عزیز

با سلام

کسی اطلاع داره وقتی بارمون رو فریت میکنیم دقیقا آدرس داده شده تحویل میگیریم یا جایی دیگه؟ ممنونم
    بار شما برای مدت دو یا سه روز در انبار فریت فرودگاه نگهداشته میشه که بسته به ایرلاین جاش فرق می کنه ولی معمولن همه کنار هم هستن و نزدیک فرودگاه البته مال مونترال یه کم پرت بود و مثلن ما مجبور شدیم تاکسی بگیریم. اگر در این مدت بار رو تحویل نگیرید بازای هر روز کلی هزینه انبار ازتون گرفته میشه. البته اگه درست یادم باشه حتا اگه به موقع هم تحویل بگیرید باز هم یه هزینه ای ازتون می گیرن ولی زیاد نیست. البته قبل از اینکه بار رو بتونید بگیرید باید اول برید اون رو ترخیص کنید و تعهد بدید که کالای غیرمجاز ندارید و کارهای اداری فدرال که یه کم معطلی داره

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    بار شما برای مدت دو یا سه روز در انبار فریت فرودگاه نگهداشته میشه که بسته به ایرلاین جاش فرق می کنه ولی معمولن همه کنار هم هستن و نزدیک فرودگاه البته مال مونترال یه کم پرت بود و مثلن ما مجبور شدیم تاکسی بگیریم. اگر در این مدت بار رو تحویل نگیرید بازای هر روز کلی هزینه انبار ازتون گرفته میشه. البته اگه درست یادم باشه حتا اگه به موقع هم تحویل بگیرید باز هم یه هزینه ای ازتون می گیرن ولی زیاد نیست. البته قبل از اینکه بار رو بتونید بگیرید باید اول برید اون رو ترخیص کنید و تعهد بدید که کالای غیرمجاز ندارید و کارهای اداری فدرال که یه کم معطلی داره

دوست من ممنونم از راهنماییتون . اگر اطلاعاتی در مورد نحوه ی بسته بندی در ایران دارید بفرمایید . ممنونم

دوست من ممنونم از راهنماییتون . اگر اطلاعاتی در مورد نحوه ی بسته بندی در ایران دارید بفرمایید . ممنونم
    شما باید بار رو ببرید پست هوایی فرودگاه امام. اونجا یکسری کارچاق کن هستن که تمام کارها رو انجام میدن و پورسانت خودشون رو از خط هوایی که شما رو می برن می گیرن. من خودم اولش تمایلی نداشتم ولی گذاشتم اونها کار رو انجام بدند. اگر هم خودتون بخواهید انجام بدید که باید بار رو بسته نشده ببرید و اونجا بسته بندی کنید و ... ولی مثلن من بارم رو بدون باز کردن و بازرسی دستی بسته بندی کردم. بهرحال باید یک صبح تا ظهر وقت بگذارید و من پیشنهاد می کنم صبح زود برید که خیلی معطل نشید

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

شما باید بار رو ببرید پست هوایی فرودگاه امام. اونجا یکسری کارچاق کن هستن که تمام کارها رو انجام میدن و پورسانت خودشون رو از خط هوایی که شما رو می برن می گیرن. من خودم اولش تمایلی نداشتم ولی گذاشتم اونها کار رو انجام بدند. اگر هم خودتون بخواهید انجام بدید که باید بار رو بسته نشده ببرید و اونجا بسته بندی کنید و ... ولی مثلن من بارم رو بدون باز کردن و بازرسی دستی بسته بندی کردم. بهرحال باید یک صبح تا ظهر وقت بگذارید و من پیشنهاد می کنم صبح زود برید که خیلی معطل نشید
    دوست عزیزم
    ممنونم از راهنماییتون . یعنی کلا بسته بندی رو خودشون با فرمت خودشون انجام میدن؟؟

سلام دوستان، کیس کامپیوتر رو میشه فریت کنیم با بارامون؟
    دريافت مدارك در سيدني: 1 سپتامبر 2010
    فايل نامبر : 10 مارس 2011 اين پراسس: 30 مي 2011
    نامه مدیکال: 6 سپتامبر دریافت مدیکال در لندن: 3 اکتبر
    ارسال مدارک تکمیلی: 31May2012

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

بعله جزو موارد ممنوعه نیست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

دوست عزیزم
    ممنونم از راهنماییتون . یعنی کلا بسته بندی رو خودشون با فرمت خودشون انجام میدن؟؟
    قاعده امر هم همینه باید بدونن که شما چی دارین می فرستین وگرنه شاید بمب ساعتی بسته بندی کنید جای شکلات بفرستید البته خارج از شوخی بعضی موارد ارسالش ممنوعه و برای بعضی چیزها هم تعرفه خاص دارن بنابراین وقتی بخواین باری رو فریت کنید باید داخل معلوم باشه چیه در مورد پست هم همینطوره
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

دوست عزیزم
    بله مثلن بار من سه تا چمدون بود که نیاز به بسته بندی نداشت ولی هر کدوم رو کردن تو یه گونی و با چسب بستن.

بله مثلن بار من سه تا چمدون بود که نیاز به بسته بندی نداشت ولی هر کدوم رو کردن تو یه گونی و با چسب بستن.
    توی گونی که احتمال خراب شدن و یا صدمه دیدن زیاده. آیا به این چیزها خوب توجه می کنند؟
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013