صفحه 96 از 137 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

سلام دوستانی که تازه قراره برن کلگری. من 2روز پیش سوال کردم و میگن بار به کلگری در حال حاضر نمیشه فریت کرد. چه راه حلی به نظرتون رسیده؟ مرسی از کمکتون.

Junior Member ajaj آواتار ها

درود فراوان
    من چند روز پیش بارم رو که توسط قطری به مونترال فرستاده بودم تحویل گرفتم.
    باید بگم که با کلی تلفن زدن به قسمت فرودگاه متوجه شدم که همکار قطری در اینجا شرکت Swiss port هستش که آدرس و تلفنش هم از لینک های سایت فرودگاه مونترال میتوانید پیدا کنید.
    به هر حال از مترو لیونل گوقو با خط اتوبوس ۷۴۷ خودتون رو میرسونید به فرودگاه و اونجا با خط ۲۰۲ خودتون رو میرسونید به آدرس شرکت Swiss port ، بعد از پرداخت ۸۰ دلار بابت رسید بار، یه تایید رسید بار میده بهتون که باید به قسمت custom اداره گمرک اونجا برسه، توضیح اینکه نزدیک ۴ کیلومتر دورتره.
    من به علت فاصله زیاد برگشتم فرودگاه و یه ون گرفتم به مقصد مذکور، اونجا هم روی اون نامه یه مهر تایید میزنه، این رو هم بگم که در تمام مدت پاسپورت های هر دو نفر به علاوه لیستی که در فرودگاه و در اولین ورود پر کرده بودیم ( به عنوان وسایلی که بعدا میفرستیم) همیشه همراهم بود.
    در نهایت دوباره به شرکت Swiss port برگشتم و وسایلم رو تو ون بار زدم و برگشتم خونه. کلی هم کرایه دادم.
    امیدوارم این اطلاعات بدردتون بخوره، چون ندیده بودم کسی عز این طرف قضیه اطلاعات بده و بیشتر از سمت ایران هستش.
    پایدار باشید.
    "دمی با غم بسر بردن ، جهان یکسر نمی ارزد" --------- "به می بفروش دلق ما کزین بیشتر نمی ارزد"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ajaj نمایش پست ها
    درود فراوان
    من چند روز پیش بارم رو که توسط قطری به مونترال فرستاده بودم تحویل گرفتم.
    باید بگم که با کلی تلفن زدن به قسمت فرودگاه متوجه شدم که همکار قطری در اینجا شرکت Swiss port هستش که آدرس و تلفنش هم از لینک های سایت فرودگاه مونترال میتوانید پیدا کنید.
    به هر حال از مترو لیونل گوقو با خط اتوبوس ۷۴۷ خودتون رو میرسونید به فرودگاه و اونجا با خط ۲۰۲ خودتون رو میرسونید به آدرس شرکت Swiss port ، بعد از پرداخت ۸۰ دلار بابت رسید بار، یه تایید رسید بار میده بهتون که باید به قسمت custom اداره گمرک اونجا برسه، توضیح اینکه نزدیک ۴ کیلومتر دورتره.
    من به علت فاصله زیاد برگشتم فرودگاه و یه ون گرفتم به مقصد مذکور، اونجا هم روی اون نامه یه مهر تایید میزنه، این رو هم بگم که در تمام مدت پاسپورت های هر دو نفر به علاوه لیستی که در فرودگاه و در اولین ورود پر کرده بودیم ( به عنوان وسایلی که بعدا میفرستیم) همیشه همراهم بود.
    در نهایت دوباره به شرکت Swiss port برگشتم و وسایلم رو تو ون بار زدم و برگشتم خونه. کلی هم کرایه دادم.
    امیدوارم این اطلاعات بدردتون بخوره، چون ندیده بودم کسی عز این طرف قضیه اطلاعات بده و بیشتر از سمت ایران هستش.
    پایدار باشید.
    اگر اشکالی نداره کرایه ون رو می فرمایید؟ و اینکه چند کیلو بار داشتید؟
    سپاسگزارم.

Junior Member

با سلام ....
    من هفته دیگه وارد کانادا میشم...تمام فرم های مربوط به وسایلی که میارم و بعدا خواهم اورد رو پر کردم....میخام ماه دیگه بدم خالم با بلیط و پاسپورت کاناداش برام وسایلمو فریت کنه.....زنگ زدم فرودگاه امام و گفت میشه تحویل گیرنده بار شخص دیگری باشه یعنی خالم بارو از ایران بفرسته و من مونترال تحویل بگیرم..ایا گمرک کانادا وسایلو متعلق به من میدونه یا خالم؟؟؟؟؟

Junior Member ajaj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_80 نمایش پست ها
    اگر اشکالی نداره کرایه ون رو می فرمایید؟ و اینکه چند کیلو بار داشتید؟
    سپاسگزارم.
    درود ، سر کرایه ون داستانی شد واسه من.
    روزی اولی که رسیدیم مونترال ، به همراه بار مجاز دو نفر (هر نفر 2 تا 23 کیلو) و چمدان های دستی تا خونه که تو محله NDG بود ، به آقای ون 30 دلار دادیم. (توضیح اینکه کیلومتر شمار 29.12 رو نشان میداد)
    ولی چشمتون روز بد نبینه ، روزی که بار همراه رو خواستم بیارم (حدود 200 کیلو) همونطور که توضیح دادم چند بار استاپ تو مسیر داشتیم و یکم بالا پایین . ولی حواسم به کیلومتر شمار بود که نزدیک 80 دلار شده بود اما موقع حساب و کتاب راننده که کیلومتر شمار رو صفر کرده بود اصرار داشت که 180 بوده نه 80 . خلاصه از ما اصرار و از آقای راننده سیاه پوست و گردن کلفت انکار ....
    خلاضه با گرفتن رسید و برداشتن شماره ماشینش 180 دلار بی زبون رو دادیم خورد ، یه آبم روش .
    رسید رو گرفتم که پیگیر شکایت به دفترشون بشم که درگیری های دیگه پیش اومد و بی خیال شدم....
    "دمی با غم بسر بردن ، جهان یکسر نمی ارزد" --------- "به می بفروش دلق ما کزین بیشتر نمی ارزد"

نقل قول نوشته اصلی توسط ajaj نمایش پست ها
    درود ، سر کرایه ون داستانی شد واسه من.
    روزی اولی که رسیدیم مونترال ، به همراه بار مجاز دو نفر (هر نفر 2 تا 23 کیلو) و چمدان های دستی تا خونه که تو محله NDG بود ، به آقای ون 30 دلار دادیم. (توضیح اینکه کیلومتر شمار 29.12 رو نشان میداد)
    ولی چشمتون روز بد نبینه ، روزی که بار همراه رو خواستم بیارم (حدود 200 کیلو) همونطور که توضیح دادم چند بار استاپ تو مسیر داشتیم و یکم بالا پایین . ولی حواسم به کیلومتر شمار بود که نزدیک 80 دلار شده بود اما موقع حساب و کتاب راننده که کیلومتر شمار رو صفر کرده بود اصرار داشت که 180 بوده نه 80 . خلاصه از ما اصرار و از آقای راننده سیاه پوست و گردن کلفت انکار ....
    خلاضه با گرفتن رسید و برداشتن شماره ماشینش 180 دلار بی زبون رو دادیم خورد ، یه آبم روش .
    رسید رو گرفتم که پیگیر شکایت به دفترشون بشم که درگیری های دیگه پیش اومد و بی خیال شدم....
    با سلام ، شرمنده اگه ميشه بفرمائيد در ايران واسه 200 كيلو بار چقدر (كلا) پرداخت كرديد ؟ ممنون.
    متاهل - داراي يك فرزند-6 امتيازي(كامپيوتر)-مصاحبه كبك : فوريه 2011 - فايل نامبر فدرال : 27 مارس 2011 - دريافت ايميل آپديت 12 آوريل 2013 مديكال : 19 سپتامبر2013 پاس ريكوئست 10 اكتبر2013
    درخواست اطلاعات مهاجرتی جهت درج در ویزانما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master`s in Chemistry- IUST

با درود دوستان
    در بلیط گفته شده هر نفر 2pc و هر pc به وزن 23kg.
    حالا سوال اینه که آیا میشه هر نفر 1pc به وزن 46kg همراهش باشه یا اینکه حتمآ باید 2pc باشه؟
    سپاس از همیاریتان
    Apply on: Nov.2009, F No.1: Jan.2010, F No.2: May.2010 sent to Warsaw on 12th Dec 2011 - NOC:9212
    Status: In Process on 21 February 2012 IELTS: R:6, W:6, L:6.5, S:7 Medical: 27Jun2013, Visa Expiry date 12/jul/2014 , Ticket on Jun.24th

نقل قول نوشته اصلی توسط delmon نمایش پست ها
    با درود دوستان
    حالا سوال اینه که آیا میشه هر نفر 1pc به وزن 46kg همراهش باشه یا اینکه حتمآ باید 2pc باشه؟
    سپاس از همیاریتان
    نه نمیشه باید وزن هر چمدون بیشتر از 23 کیلو نشه.
    ا رسال مدارک 30 دسامبر 2010 رشته 12 امتیازی csq جون 2013 فایل فدرال اکتبر 2013 مدیکال دسامبر 2013 ویزا مارچ 2014

Junior Member helenak آواتار ها

دوستان عزیز عازم مونترال کدوم خدمات بار رو برای فریت پیشنهاد میکنید؟؟
    بعد از رفتن خانواده ما میتونه بار برای ما فریت کنه یا فقط میتونه پست کنه ؟
    پاس ریکوئست 8 می 2014
    لندینگ 13 جون 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط delmon نمایش پست ها
    با درود دوستان
    سپاس از همیاریتان
    46 کیلو!!!! بابا فکر اون کارگر بدبخت فرودگاه رو هم بکنید که باید جابجاش کنه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014