صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 372

موضوع: لوازم مورد نیاز در سفر و اقامت دانشجویی در سوئد

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

پیش فرض پاسخ : لوازم مورد نیاز در سفر و اقامت دانشجویی در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_oo_oo نمایش پست ها
    من فقط اسکن همون ترجمه ای رو که فرستادم واسه Studera دارم ، یعنی Official لازمه ؟ یا همون اسکن یا کپی غیر رسمی کافیه؟
    مثلا کجا میتونه لازم بشه؟ اگه کسی واقعا مطمئنه که ترجمه مدرک به صورت رسمی ممکنه اونجا لازم بشه، لطف کنه اینجا اعلام کنه که دوباره بریم بگیریم ...

درود بر شما
    راستش من مدارک تحصیلی رو کلا چند نسخه بیشتر ترجمه رسمی گرفتم. حتی غیر از خود مدرک لیسانس و فوق لیسانسی که دارم، مدارک گواهی آموزشی یا دوره های تخصصی رو که گذروندم رو هم ترجمه رسمی دارم و با خودم خواهم برد. فکر میکنم به هر حال هر جا که لازم باشه ارائه بدم اگه دم دستم باشه بهتر از اینه که حسرت در دسترس نبودنشون رو بکشم. ضمناً من چون از اونجا قصد تغییر رشته احتمالی رو هم دارم برای من واجب بنظر میاد. شما هم شاید بد نباشه حداقل کپی غیررسمی همراهتون باشه (محکم کاری). البته دوستان مقیم در سوئد در این مورد نظر بدن من هم خوشحال میشم. اینکه غیر از حالت خاصی مثل من (تغییر رشته و ...) دیگه کجا ممکنه لازم بشه.
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila نمایش پست ها
    به نظرتون 1 نسخه کافیه؟
    در مورد عکس پرسنلی یعنی اونجا خیلی گرونه؟
    واسه خانما ممکنه که عکس با خجاب هم به کارمون بیاد مثلا واسه تمدید پاس؟
    گواهینامه، کارت ملی، شناسنامه ، اینارو اصلشو با خودمون ببریم؟
    من شخصا وسواس دارم رو این چیزها. این مدارکی رو که نامبردید (گواهینامه، کارت ملی، شناسنامه) رو یه چند سری کپی معمولی ازشون ایران بذارید و اصل رو ببرید (نظر من)، روز برگشت به ایران ایشا... هر وقت که باشه به کار نمیاد؟ ترجمه شاید لازم نباشه از این مدارک. اما مدارک تحصیلی به نظر من که لازمه. در مورد عکس، برید به یه عکاسی خوب و عکس بی حجاب بگیرید(با استانداردهای عکس سفارت). من واسه لاتاری امریکا زیاد دیدم عکاسی ها عکس بی حجاب می گرفتن واسه خانمها. اما واسه پاس ایرانی که عکس با حجاب لازمه. عکس که وزنی نداره. بردارید با خودتون.
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

Member dalton_2563 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gothenburg University - Software Engineering and Management

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    از ما که چیزی نخواستن.
    همون نامه studera کفایت کرد.
    یعنی در موقع ثبت نام فقط نامه ی studera رو می دیم و مدارک تحصیلی قبلی لازم نیست؟

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dalton_2563 نمایش پست ها
    یعنی در موقع ثبت نام فقط نامه ی studera رو می دیم و مدارک تحصیلی قبلی لازم نیست؟
    من بیشتر هدفم همراه بودن این مدارک بود نه فقط صرفاً موقع ثبت نام. در عرض 2 سال ممکن نیست جایی لازم بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

گفتم؛ از من غیر از اون چیزی نخواستن
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

دانشگاه ما که به ما میل زد گقت حتما مدارک همراهتون باشه. دانشگاه لینشوپینگ
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به نظر من علاوه بر اینکه شاید مثل فرمایش Moeinian عزیز جایی نیاز بشه، اصلا وزنی نداره که انقدر روش بحث بشه. البته اگه مثل من نسخه اضافه ندارین، شاید بررسی هزینه های ترجمه در مقابل اهمیت بردنش معقول باشه. اما بازم پیشنهاد میکنم رو یه نسخه اضافه فکر کنید.

Junior Member

دوستان، در نامه پذیرش KTH که با پست آمده تاکید شده است که در روز ثبت نام اصل مدارک تحصیلی به همراه کپی آنها لازم خواهد بود. به نظرم ریسک نکنید.

این بسته به دست من نرسیده ... دیگه چیا توش نوشته؟

اینو برای کاندیشنال ها نوشته یا همه؟

مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaszk نمایش پست ها
    دوستان، در نامه پذیرش KTH که با پست آمده تاکید شده است که در روز ثبت نام اصل مدارک تحصیلی به همراه کپی آنها لازم خواهد بود. به نظرم ریسک نکنید.

Member shad آواتار ها

راجع به لوازم آرایش از maryam_m83m عزیز پرسیدم،جوابشو براتون می ذارم:

ببین اینجا همه چی‌ مارک هست، واسه همین قیمتش زیاده. اگر کسی‌ مارک استفاده نمی‌کنه، بهتره از همون ایران بیاره، ولی‌ اگر کسی‌ ۱۹۰۰۰ تومن میده مثلا روژ لب مارکIverocher(ایوروشه) می خره، خوب بهتره بیاد همین جا بخره، البته لوازم آرایش و عطر در جرمنی و فرانسه ارزون تر از اینجاست. ولی‌ خوب اینجا یه وقتایی هم حراجی های خوبی‌ می‌شه که آگه اون زمان خرید کنین، همه چی‌ خوب می‌صرفه، مثل ۱۰ یا ۲۰ روز تعطیلات ژانویه، یعنی‌ ۱۰ روز بین کریسمس و عید نو. تابستون هم معمولان ۱ جولای حراج‌ها شروع می‌شه.
    Inactive

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)