صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65

موضوع: آشپزی ایرانی

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : آشپزی ایرانی

Arash_Mohebi7 :

فکر می کنم در کشوری مثل انگلستان این جور چیزها پیدا بشه.پیدا کردنشون هم نباید زیاد سخت باشه

attanew :

زندگی دانشجویی باعث شده یه آشپز حرفه ای بشی .اما از شوخی گذشته تبریک می گم.خیلی ها رو می شناسم که اصلا آشپزی بلد نیستن.جالبه که می بینم بچه هایی هم که از ایران رفتن هیمشه غذاهای ایرانی در برنامه ی غذاییشون هست.من اینجا هم غذاهای ایرانی کم می خورم چه برسه به اونجا
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    دوستان یه کتاب اشپزی خوب و کاربردی میتونن پیشنهاد کنن ؟
    اين كتابي كه واستون گذاشتم غذاهاي خوبي داره ولي خوب يكسري از غذاهاشم زمانبر هست كه واسه اوقات بيكاري بد نيست . بعضياشم مثل ساندويچ مغز را اگه ميخوايد درست كنيد حواستون باشه دوستان اينترنشنالتون كنارتون نباشن ، ممكنه وحشت كنن .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ...Where there's a will there's a way

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

هر مدل غذایی که دوست دارید را می تونید با یک سرچ ساده در گوگل پیدا کنید البته که هیچ وقت مثل غذای مادرتون نمی شه ولی با کمی تمرین و تکرار راه می افتید فقط از غذا های ساده شروع کنید

ApplyAbroad Champion

سلام من واسه خودم يه پا كدبانوام ))) پي:هه من كلي غذا بلدم درست كنم، لازانيا، ماكاراني، كتلت، ته چين درجه يك، پيتزا، خورشت تاحالا درست نكردم ولي دستور پختشو بلدم، برنج ساده اينام كه كاري نداره، ديگه پيراشكي هاي خوش مزه اي هم درست مي كنم، مرغم كه سادست. اگه مسابقه بفرماييد شام تو كانادا برگزار شه شركت مي كنم، رقيب مي طلبيم. پي: اينام هنراي منه، برم خياطيم ياد بگيرم تنها ميرم زندگي كنم ديگه آقا و خانومه خودم باشم. پي: شوخي كردم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام من واسه خودم يه پا كدبانوام ))) پي:هه من كلي غذا بلدم درست كنم، لازانيا، ماكاراني، كتلت، ته چين درجه يك، پيتزا، خورشت تاحالا درست نكردم ولي دستور پختشو بلدم، برنج ساده اينام كه كاري نداره، ديگه پيراشكي هاي خوش مزه اي هم درست مي كنم، مرغم كه سادست. اگه مسابقه بفرماييد شام تو كانادا برگزار شه شركت مي كنم، رقيب مي طلبيم. پي: اينام هنراي منه، برم خياطيم ياد بگيرم تنها ميرم زندگي كنم ديگه آقا و خانومه خودم باشم. پي: شوخي كردم.
    ديگران بايد از دست پختتان تعريف كنند. با برگزارى مسابقه موافقم و از الان مى گم كه بازنده ايد.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ديگران بايد از دست پختتان تعريف كنند. با برگزارى مسابقه موافقم و از الان مى گم كه بازنده ايد.
    خوب كسي كه تو فروم باشه دست پخت منو خورده باشه كه نيست، مجبورم خودم تعريف كنم ديگه پي: درباره بازنده بودنم بگم! زود قضاوت نكنيد دي:

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    هر مدل غذایی که دوست دارید را می تونید با یک سرچ ساده در گوگل پیدا کنید البته که هیچ وقت مثل غذای مادرتون نمی شه ولی با کمی تمرین و تکرار راه می افتید فقط از غذا های ساده شروع کنید
    آشپزی فقط به رسیپی نیست. آشپزی هنر و علم هست که باید استعدادش رو داشت و نیازمندی های ذاتیش یعنی علاقه و حوصله. بعلاوه، خیلی از ریزکاری های آشپزی رو فقط آشپزهای باتجربه می دونن که تو دستور پخت غذاها نمیاد.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    آشپزی فقط به رسیپی نیست. آشپزی هنر و علم هست که باید استعدادش رو داشت و نیازمندی های ذاتیش یعنی علاقه و حوصله. بعلاوه، خیلی از ریزکاری های آشپزی رو فقط آشپزهای باتجربه می دونن که تو دستور پخت غذاها نمیاد.
    با نظر شما كاملا موافقم، مثلا همين سيخ كردن كباب كوبيده طوري كه از سيخ نريزه وقتي ميره رو منقل خودش نكته داره و هزاران نكته ديگه! آشپزي آميزه اي از فن و هنر و علمه. ولي براي آقايون دانشجو و حتي خانومها كه تنها بلدن املت و نيمرو درست كنن وقتي با پدر مادرشونن، وقتي ميرن خارج همين رسيپي هاي اينرنت هم خودش يه منبعه كميابه!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    مسلما همين طوره كه مى فرماييد ولى منظور من اين بود كه براى دانشجويان كمك كننده است وگرنه قرار نيست آقايان محترم برند و آشپز حرفه اى بشند هر چند كه اگر شدند به درد آينده اشان مى خورد.همين كه مجبور نشند غذاى بيرون را مدام بخورند خودش كلى ارزش داره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    خوب كسي كه تو فروم باشه دست پخت منو خورده باشه كه نيست، مجبورم خودم تعريف كنم ديگه پي: درباره بازنده بودنم بگم! زود قضاوت نكنيد دي:
    قضاوت نمى كنم مطمئنم. كافى است وقتى رسيديد مسابقه را برگزار كنيد يه سرگرمى هم براى تازه واردين خواهد شد فقط شرطش اينه طرز پخت انواع چلو و خورش ها را هم بدانيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)