صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 199 , از مجموع 199

موضوع: پذیرش سال اول و دوم لیسانس

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : پذیرش سال اول و دوم لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط zahralandaran نمایش پست ها
    دوستان کسی هست بدونه ایا برای دانشگاههای خصوصی فرانسه برای مقطع لیسانس هم باید از بخش فرهنگی سفارت اقدام کرد یا مستقیم از خود دانشگاه اپلای کرد ؟ من ایمیل فرستادم براشون یه فرم برام فرستادن و گفتن بعد از پر کردن فرم و فرستادن lettre de motivation یه مصاحبه با اسکایپ باهاتون میشه و مدارک دبیرستانون رو بای بفرستید اصلا حرفی از اینکه باید از طریق سفارت اقدام کنید نزد ، سوال بعدیم اینکه من 32 سالمه و لیسانس زیست شناسی دارم و بعد از فارغ التحصیلی اصلا در زمینه تحصیلم کار نکردم بلکه توی کار اشپزی بودم الان هم میخوام همین رشته رو حرفه ای ادامه بدم ، ایا سنم و اینکه بعد از 14 سال از گرفتن مدرک دیپلم و تحصیل در رشته غیر مرتبت خیلی امتیاز منفی هست برای ویزا ؟ یا اصلا اشاره به تحصیلات دانشگاهیم نکنم و بگم بعد از دیپلم اشپزی میکردم ؟ درضمن سطح زبان فرانسه م B1 هست و ایتلس 6 اکادمیک هم دارم
    دانشگاههای خصوصی سیستمشون فرق می کنه.... بعد از گرفتن پذیرش باید تشریف ببرید کامپوس فرانس و پرونده تشکیل بدین. مساله سن اونقدر ها مهم نیست. حتماً اشاره به تحصیلات دانشگاهیتون هم بکنید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام
    دوستان اگر میشه راهنمایی کنید لطفا
    من با این شرایط چطور میتونم برم فرانسه به قصد ادامه تحصیل؟ ویزا بهم میدن یا خیر؟ شما کشور بهتری سراغ دارید؟

سن22- دیپلم و پیش دانشگاهی علوم انسانی معدل 18 - زبان انگلیسی آیلتس اکادمیک 6 - زبان فرانسوی بلد نیستم ولی اگر بشه توی فرانسه میخونم- تمکن مالی 10/000 الی 15/000 یورو

سابقه ویزای شینگن ندارم ولی به کشور های آسیایی دو سه بار سفر داشتم.

آیا راهی برای گرفتن ویزای تحصیلی فرانسه دارم؟ اصلا سفارت به ما برای مقطع لیسانس ویزا میده؟

سلام

من دیپلم هنرستان دارم و بعد از اون رفتم دانشگاه و الان فوق دیپلم دارم یعنی پیش دانشگاهی نرفتم.

حالا من باید برای کدام مقطع لیسانس اقدام کنم؟ سال اول یا دوم یا سوم لیسانس؟ و ایا اینکه برای ترجمه مدارک فقط ریز نمرات کاردانی کافیه؟ یا اینکه مدارک دبیرستان هم می خواد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace engineering, Malek-e-Ashtar University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hassannezhad_m نمایش پست ها
    با سلام

من دانشجوی کارشناسی هوافضای شریف هستم. سال 93 کنکور دادم و متاسفانه اصلاً به رشته ی تحصیلیم علاقه ای ندارم. قصد دارم در فلسفه و اگر بشه در فرانسه تحصیل کنم. چند سوال داشتم:
    1) این که رشته ی دبیرستانم ریاضی بوده مشکلی ایجاد نمی کنه؟

2) معدل دیپلم من 19:80 و معدل پیش دانشگاهیم 18:90 هست. اگر بتوانم نمره زبان را بیاورم ، شانس پذیرشم چقدر هست؟

3)معمولاً لیست جلسات توجیهی سفارت را چه زمانی در سایت قرار می دهند؟ چون الآن که می رم به سایت دفتر فرهنگی چیزی تو لیستش نیست!

4) برای فلسفه چه مدرک زبانی لازم هست؟

5) می توانم از برخی از اساتید فلسفه داخلی (فلسفه علم شریف) ریکام هم بگیرم. مزیتی ایجاد می کنه؟
    درود دوست گرامی
    من از فرمایش شما متوجه شدم علایق بنده بسیار با شما شبیه هست.
    مهندسی هوافضا خوندم ورودی 89 اما الان قصد دارم فلسفه بخونم از لیسانس ترجیحا در فرانسه.
    می خواستم ببینم شما راهی پیدا کردین؟
    اگر چنین است ممنون میشوم با من هم در میان بگذارید.

باسلام
    درباره تحصیل درمقطع لیسانس میخواستم اقدام کنم وتقریبا هیچ شرایط ایده عالی ندارم /سنم ۳۵ سال و زبانم تقریبا هیچ.
    منتها نیاز به ویزا ندارمو با ویزای همزاه به فرانسه میرم.لطفا راهنمایی بفرمایین چه کنم که با هزینه کم بتونم ادامه تحصیل بدم.
    متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaitalia نمایش پست ها
    باسلام
    درباره تحصیل درمقطع لیسانس میخواستم اقدام کنم وتقریبا هیچ شرایط ایده عالی ندارم /سنم ۳۵ سال و زبانم تقریبا هیچ.
    منتها نیاز به ویزا ندارمو با ویزای همزاه به فرانسه میرم.لطفا راهنمایی بفرمایین چه کنم که با هزینه کم بتونم ادامه تحصیل بدم.
    متشکرم.
    سلام
    شاید یکی از کارهاییی که بتونید بکنید اینه که در دوره های زبان فرانسه دانشگاه ها ثبت نام کنید. اگه بتونید هزینه بیشتری بدید، بعضی از موسسه های خصوصی مثل آلیانس دوره های زبان موثرتری از دانشگاه ها دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabiei نمایش پست ها
    سلام
    شاید یکی از کارهاییی که بتونید بکنید اینه که در دوره های زبان فرانسه دانشگاه ها ثبت نام کنید. اگه بتونید هزینه بیشتری بدید، بعضی از موسسه های خصوصی مثل آلیانس دوره های زبان موثرتری از دانشگاه ها دارند.
    سلام
    امکانش هست بیشترتوضیح بدید.باتوجه به شرایط من چطور میتونم ادامه تحصیل بدم.
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaitalia نمایش پست ها
    سلام
    امکانش هست بیشترتوضیح بدید.باتوجه به شرایط من چطور میتونم ادامه تحصیل بدم.
    متشکرم
    برای دوره های زبان فرانسه دانشگاه، اسم دانشگاه شهری که دارید میرید+کورس فرانسه رو گوگل کنید. مثلا برای دانشگاه «اکس مارسی» اینو گوگل کنید
    université aix marseille cours de français

برای موسسه آلیانس هم اسم شهر+آلیانس. مثلا
    alliance francaise marseille

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم سه مامایی هستم. می خواستم راجب تحصیل مامایی یا پرستاری تو فرانسه بدونم.
    بهتره که صبر کنم کارشناسی مو بگیرم و بعد درخواست برای پذیرش بدم(که بشه ادامه همون مامایی)، یا در کنکور دانشگاهی فرانسه شرکت کنم و اونجا از اول شروع کنم؟
    راجب کنکور هم اگر اطلاعاتی چیزی دارین بدین عالی میشه.
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)