صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 199

موضوع: پذیرش سال اول و دوم لیسانس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم معماری

پیش فرض پاسخ : پذیرش سال اول و دوم لیسانس (نحوه اقدام و سوالات مرتبط)

سلام من مدرک دیپلم فنی و حرفه ای دارم و پیش دانشگاهی هنر. این تضاد بین رشته ها برای پذیرش مشکلی پیش نمیاره؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_13 نمایش پست ها
    سلام من مدرک دیپلم فنی و حرفه ای دارم و پیش دانشگاهی هنر. این تضاد بین رشته ها برای پذیرش مشکلی پیش نمیاره؟
    این موارد بستگی به رشته مورد نظرتون برای ادامه تحصیل و دانشگاه مورد نظرتون داره. حتما از دانشگاه ها این مواردو بپرسید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام

من الان در دانشگاه Rennes 2 دارم کورس زبان فرانسوی رو میگزرونم سطح A1 قبول شدم که بدون آمادگی امتحان دادم و می خوام باز سه شنبه برم ببینم A2 مس تونم برم بشینم یا نه، و می خوام لیسانس طراحی صنعتی بگیرم بعدش
    ولی الان بحث سر انتخاب دانشگاه هست که سیستم های متفاوی رو داره ارائه میده ، من می خوام مدرکی که می گیرم که معادل لیسانس ارزشیابی بشه و مشکلی با اینکه بتونم
    فوق لیسانس هم بخونم با اون مدرک نداشته باشم و تا جایی که میشه دروسم کابردی باشه تا اینکه 2 سال همش دروس پایه ریاضی بخونم تا بازار کاری بهتری در انتظارم باشه
    الان یه فایل PDF از سایت Campusfrance گرفتم که توضیح داده اتفاقن به انگلیسی هم هست ولی باز گیج شدم و نمی دونم چه سیستمی رو باید انتخاب کنم
    http://ressources.campusfrance.org/c.../design_en.pdf

نمیدونم فرق lycee با Ecole با BTS چی هست و آیا برای تمدید ویزا نگاه می کنن از کجا پذیرش دارم ؟
    ممنون می شه راهنماییم کنید و سایتی رو معرفی کنید که من بتونم توش سرچ کنم بفهمم کدوم دانشگاه کدوم رشته رو داره

با تشکر
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Junior Member

سلام دوستان من دیپلم برق از هنرستان با معدل 12 دارم سال 74 و فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار از علمی کاربردی دارم با معدل 16/50 سال 88 من میتوانم برای سال اول یا دوم اقدام کنم آیا فوق دیپلم من به درد می خوره یا خیر و باید از ابتدا شروع کنم آیا فرانسه برای ادامه تحصیل از فوق دیپلم به لیسانس یا فوق لیسانس داره یا خیر از کجا باید شروع کنم لطفا من را راهنمایی کنید ( راستی اگر کسی فوق دیپلم علمی کاربردی داشته باشه و پیش دانشگاهی را فقط یک ترم خونده باشه و کامل نداشته باشه میتونه اقدام کنه یا حتما باید پیش را تمام کنه و فوق دیپلم آن معادل پیش به حساب نمی آید با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط a300 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیپلم برق از هنرستان با معدل 12 دارم سال 74 و فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار از علمی کاربردی دارم با معدل 16/50 سال 88 من میتوانم برای سال اول یا دوم اقدام کنم آیا فوق دیپلم من به درد می خوره یا خیر و باید از ابتدا شروع کنم آیا فرانسه برای ادامه تحصیل از فوق دیپلم به لیسانس یا فوق لیسانس داره یا خیر از کجا باید شروع کنم لطفا من را راهنمایی کنید ( راستی اگر کسی فوق دیپلم علمی کاربردی داشته باشه و پیش دانشگاهی را فقط یک ترم خونده باشه و کامل نداشته باشه میتونه اقدام کنه یا حتما باید پیش را تمام کنه و فوق دیپلم آن معادل پیش به حساب نمی آید با تشکر فراوان
    چند پست بالاتر یکی از دوستان وضعیتی مثل شما داشتن، و گفته بودن که میشه این کارو کرد اگر 13 سال در ایران درس خونده باشید. شما میتونید در جلسات بخش فرهنگی سفارت فرانسه شرکت کنید و مستقیما سوالتون رو از خود سفارت بپرسید. از طریق این لینک میتونید در جلسات ثبت نام کنید.: دقت کنید که جلسه مربوط به دوره لیسانس رو انتخاب کنید.
    http://cieu.ambafrance-teheran-culture.com:8082/
    جلسه بعدی که هنوز جای خالی داره مربوط به 22 آبان هست.

Junior Member

سلام مرسی نوبت گرفتم نتیجه را هم حتما به دوستان اطلاع میدم

پیش فرض راهنمایی برای پر کردن dossier blanc

سلام.با توجه به نزدیک شدن زمان پر کردن و فرستادن فرم dossier blanc از کسانی که تجربه یا اطلاعاتی دارند درخواست ارایه اطلاعات داریم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پر کردن dossier blanc

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran adibi نمایش پست ها
    سلام.با توجه به نزدیک شدن زمان پر کردن و فرستادن فرم dossier blanc از کسانی که تجربه یا اطلاعاتی دارند درخواست ارایه اطلاعات داریم
    دوست گرامی، شما در کدام قسمت پر کردن پرونده سفید دچار مشکل شدید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    دوست گرامی، شما در کدام قسمت پر کردن پرونده سفید دچار مشکل شدید؟
    من یه قسمتیش رو متوجه نشدم : صفحه 2 در قسمت 2-Mention نوشته:

Précisez si vous demandez à étudier: 1-sur place à l'université 2-par correspondance

بعد میشه به من توضیح بدید مدرک پیش دانشگاهی چه شکلیه؟ چه چیزهایی توش نوشته؟
    من در حال حاضر دانشجو هستم ، کسی میدونه اصل مدرک دیپلم من الان کجا میتونه باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    من یه قسمتیش رو متوجه نشدم : صفحه 2 در قسمت 2-Mention نوشته:

Précisez si vous demandez à étudier: 1-sur place à l'université 2-par correspondance

بعد میشه به من توضیح بدید مدرک پیش دانشگاهی چه شکلیه؟ چه چیزهایی توش نوشته؟
    من در حال حاضر دانشجو هستم ، کسی میدونه اصل مدرک دیپلم من الان کجا میتونه باشه؟
    سوال خوبیه: در مورد سوال اول گزینه یک رو بزنین.
    در مورد مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم: میتونه دست دانشگاه باشه( اگه روز ثبت نام داده باشین به دانشگاه)، وگرنه دبیرستان و پیش دانشگاهیتون هست. برید از اونجا بگیرید. مدرک پیش دانشگاهیم یه چیزی مثله دیپلمه دیگه، سوالو متوجه نشدم.
    ضمنا اگه قسمتیو خیلی شک دارین و به حرفهای ما هم اعتماد نداریرد، میتونید بذارید روزی که رفتید فرمانیه بپرسید خودشون میگن.(البته باز نه اینکه دانشگاه ها رو هم انتخاب نکنین برین اونجا بگین فلانی گفت!!)
    ویرایش توسط arash-iran : November 21st, 2011 در ساعت 12:42 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)