صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 199

موضوع: پذیرش سال اول و دوم لیسانس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT - Shahab Danesh

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

سلام من...
    برای تحصیل در مقطع لیسانس می خوام اقدام کنم
    و یه مدرک دیپلم ریاضی . و یه مدرک دانشگاهی مکانیک سیالات دارم اما علاقه مندم که رشته ای دیگه رو بخونم و از مقطع لیسانس شروع کنم
    مثلا مخابرات بنظرتون با همون مدرک زبان DALF و همون 7500 یورو کفایت می کنه ؟؟ اصلا فرانسه تو اقامت دادن سخت گیره یا با این مدارک راحت اقامت می ده ؟؟من از الان می خوام یه برنامه سریع بچینم برای اقامت تحصیلی به نظرتون اول از کجا شروع کنم بهتر هست حتی کلاس های زبان ممنون می شم اگه وقتی بزارید و کمک کنید....

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soshyianet نمایش پست ها
    سلام من...
    و یه مدرک دیپلم ریاضی . و یه مدرک دانشگاهی مکانیک سیالات دارم اما علاقه مندم که رشته ای دیگه رو بخونم و از مقطع لیسانس شروع کنم
    مثلا مخابرات بنظرتون با همون مدرک زبان DALF و همون 7500 یورو کفایت می کنه ؟؟ اصلا فرانسه تو اقامت دادن سخت گیره یا با این مدارک راحت اقامت می ده ؟؟من از الان می خوام یه برنامه سریع بچینم برای اقامت تحصیلی به نظرتون اول از کجا شروع کنم بهتر هست حتی کلاس های زبان ممنون می شم اگه وقتی بزارید و کمک کنید....
    براي بذيرش ليسانس بايد از طريق سفارت اقدام كني، و بايد حتما امتحان tcf dap داشته باشي كه سفارت خودش ميگيره،فعلا هم كه وضعيت سفارت نامعلومه
    Dalf داري يا ميخواي بگيرى؟ علاوه بر اون ٧٥٠٠ يورو يه سري مدارك ديگه هم ميخواد ، تو تايبيك ويزا ميتوني ببيني
    فرانسه حتي براي ويزاي دانشجويي هم سختگيره جه برسه به اقامت، امسال خيليها ريجكت شدن
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط soshyianet نمایش پست ها
    سلام من...
    احتیاج به مدرک دالف نیست، شما میتونید با دادن امتحان tcf dap که در سفارت برگزار میشه(یعنی میشد!)برای دانشگاه اقدام کنید. البته اگه Delf B2 یا DALF C1 or C2 داشته باشین از گذروندن این امتحان معاف هستین. در مورد اقامت هم اخیرا قوانین فرانسه بسیار سخت گیرانه تر شده(در زمینه تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار و سپس اقامت، به عبارتی کلا برداشتن این موردو و نمیشه ویزای تحصیلی رو به کار تبدیل کرد.)
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش سال اول و دوم لیسانس (نحوه اقدام و سوالات مرتبط)

اطلاعیه مهم سفارت فرانسه در مورد برگزاری آزمون TCF DAP و متقاضیان ورود به سال اول و دوم لیسانس:
    طبق خبری که روی سایت سفارت فرانسه قرار گرفته، آزمون TCF DAP که ثبت نام آن قرار بود در اواسط دسامبر انجام گردد، در تاریخ 31 ژانویه برگزار خواهد شد و روزهای ثبت نام آن، هشتم، نهم و دهم ژانویه 2012 در محل ساختمان شماره 2 بخش فرهنگی سفارت فرانسه خواهد بود.
    ترجمه متن خبر:
    ثبت نام آزمونTCF - DAP

هشتم، نهم و دهم ژانویه 2012. ساعت ثبت نام : : 9:00 - 12:30 و 14:00 - 17:00

یکشنبه ، هشتم ژانویه -- 9:00 - 12:30، حرف A تا حرف D و ساعت 14:00 تا 17.00، از حرف E تا حرف H

دوشنبه، نهم ژانویه -- 9:00 - 12:30، از حرف I تا حرف L و ساعت 14:00 تا 17.00، از حرف M تا حرف P

سه شنبه، دهم ژانویه -- 9:00 - 12:30، از حرف Q تا حرف S و ساعت 14:00 تا 17.00، از حرف T تا حرف Z

قیمت : 180000 تومان (توانایی پرداخت از طریق کارت اعتباری)

مدارک ثبت نام : یک عکس، فتوکپی صفحه اول گذرنامه. مکان : ساختمان شماره 2 بخش فرهنگی

تحویل پرونده به ساختمان شماره 2 بخش فرهنگی در تاریخ: 28و 29و 30 ژانویه. وقت ملافات در روز ثبت نام آزمون داده خواهد شد.

تاریخ امتحان: 31 ژانویه 2012 ساعت 9 تا 12 صبح.

مکان: خیابان انقلاب، خیابان ابیورد، بن بست کیمیا، پلاک 8

متن اطلاعیه به زبان فرانسه روی سایت سفارت فرانسه

سلام.1)رشته ی ADMINISTRATION ÉCONOMIQUE ET SOCIALE همونیه که فوق لیسانسش میشه MBA?
    2) بهترین شهرها واسه ایرانی ها کجاس در کل کجا بهتر میشه رفت؟
    ممنون

Junior Member

سلام، من يه سوالي دارم راجع به اين سال اول يا دوم
    اول از همه اينكه من هنوز بين ايتاليا و فرانسه مرددم. اما انگار اگه بورس رو كلن منتفي بدونيم فرانسه هزينه هاش بهتره.
    به هرحال سوالي كه دارم اينه كه من ديپلم رياضي هستم و پيش دانشگاهي هنر دارم. مدرك معماري از دانشگاه سوره گرفتم كه گفتن معادل ليسانس هست، اما تو مدركش نوشتن ارزش تحصيلي نداره!!! البته اين مطلب رو در قسمت فارسي نوشتن، در بخش انگليسي چيزي قيد نشده! فقط ساعات و ترمهاي دوره ذكر شده.
    اين دوره حدود 3 سال طول كشيد.
    حالا مي خوام بدونم اين مدرك مي تونه باعث بشه كه من بتونم در سال دوم و يا سوم پذيرش بگيرم. البته ريز نمرات هم دارم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط yahda7 نمایش پست ها
    سلام، من يه سوالي دارم راجع به اين سال اول يا دوم
    اول از همه اينكه من هنوز بين ايتاليا و فرانسه مرددم. اما انگار اگه بورس رو كلن منتفي بدونيم فرانسه هزينه هاش بهتره.
    به هرحال سوالي كه دارم اينه كه من ديپلم رياضي هستم و پيش دانشگاهي هنر دارم. مدرك معماري از دانشگاه سوره گرفتم كه گفتن معادل ليسانس هست، اما تو مدركش نوشتن ارزش تحصيلي نداره!!! البته اين مطلب رو در قسمت فارسي نوشتن، در بخش انگليسي چيزي قيد نشده! فقط ساعات و ترمهاي دوره ذكر شده.
    اين دوره حدود 3 سال طول كشيد.
    حالا مي خوام بدونم اين مدرك مي تونه باعث بشه كه من بتونم در سال دوم و يا سوم پذيرش بگيرم. البته ريز نمرات هم دارم.
    درود بر شما، اگه بخواین برای سال اول یا دوم اقدام کنین، سوالتونو بهتره از بخش فرهنگی سفارت بپرسین. البته الان مهلت ثبت نام تموم شده، تا 10 ژانویه باید برای آزمون زبان ثبت نام میکردین. ولی اگر برای سال سوم میخواین اقدام کنین با خود دانشگاه مستقیما تماس بگیرید و ازشون بپرسین. ضمن اینکه بخش فرهنگی(قسمت دانشجویی) میتونه به سوال شما جواب بده. زنگ بزنین و ازشون بپرسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    درود بر شما، اگه بخواین برای سال اول یا دوم اقدام کنین، سوالتونو بهتره از بخش فرهنگی سفارت بپرسین. البته الان مهلت ثبت نام تموم شده، تا 10 ژانویه باید برای آزمون زبان ثبت نام میکردین. ولی اگر برای سال سوم میخواین اقدام کنین با خود دانشگاه مستقیما تماس بگیرید و ازشون بپرسین. ضمن اینکه بخش فرهنگی(قسمت دانشجویی) میتونه به سوال شما جواب بده. زنگ بزنین و ازشون بپرسین.
    بخش فرهنگي كه تعطيله! حالا بايد سوالات و از كجا پرسيد؟

سلام من فرومی در مورد شانس پذیرش پیدا نکردم مجبور شدم اینجا سوالاتمو بپرسم
    من با دیپلم ریاضی با معدل15.95 پیش دانشگاهی با 12.97 فیزیک شهرستان ورودی 90 چقدر شانس دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم را دارم 17 واحد با معدل 14.7 در ترم 1 پاس کردم اگر برای سالهای دوم یا سوم بخوام اقدام کنم به چه حداقل نمراتی و چه تعداد واحد پاس کرده نیاز دارم

من امسال (2012) پرونده سفید رو پر کردم که توش نوشته شده بود چواب اولین دانشگاه حد اکثر تا این تاریخ به دستتون می رسه. اما همچنان نرسیده. کسی از دوستان هست که از دانشگاه انتخاب اولش جواب دریافت کرده باشه؟ با این وضع اداره پست ما بعید می دونم به این زودی ها چیزی دست ما رو بگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)