صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: اعتبار دانشگاههای امارات

navid_a2b
    Guest

Lightbulb اعتبار دانشگاههای امارات

سلام
    لطفا اگر در مورد اعتبار دانشگاه های امریکایی امارات(دوبی) اطلاعی دارید ممنون میشم توضیح بدین .
    با سپاس

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاه های امارات

سلام.
    من اطلاعاتی در رابطش ندارم اما دیشب از رو اتفاق یه نگاهی به سایتش انداختم.
    این آدرس سایتش شاید کسی چیزی بدونه ازش :
    http://www.aud.edu
    بای.

saeede83
    Guest

تنها حسنش اینه که برای undergraduate اونایی که ایران قبول نمی شن، می رن اونجا یکی دو سال می خونن بعدش بر می گردن و دانشگاه های ایران قبولشون می کنن و یا بعضی دانشگاه های کانادا و آمریکا هم برای undergrad درسای اینجا رو قبول می کنن، اما برای grad توصیه نمی شه.

فکرش رو هم از سرت بیرون کن.امارات یک بازاره،یک ویترین،یک(...!) دانشگاههاشون هم با همین روح تاسیس شدن.اگر پول زیادی داری بهتره بجای آتیش زدنش توی امارات بری انگلیس یا استرالیا...اگر هم فقط دنبال درسی شک نکن که خیلی از دانشگاههای ایران یا حتی پاکستان از دانشگاههای امارات بهترن.مثل دانشگاه سند یا پنجاب.من دو نفر رو میشناسم که با ارشد از همین دو تا دانشگاه برای دکترا بورس از امریکا و انگلیس گرفتند.

Junior Member

درود بر دوستان

با اینکه آگاهی درستی از دانشگاههای امارات ندارم ، موافقم که فکرش رو هم از سرت بیرون کن ! با این رفتارهای توهین آمیزشون با ایرانیها خیلی حیفه که برای مسافرت توریستی هم اونجا پول خرج کنی !
    Different View

همه حرفای دوستان درست و منطقی
    به نظر شما ارزش نداره یکی بره فوق اونجا بخونه بعد برا دکترا بره جایی که ارزش داره؟
    every thing is possible, but you must pay for it

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad
    همه حرفای دوستان درست و منطقی
    به نظر شما ارزش نداره یکی بره فوق اونجا بخونه بعد برا دکترا بره جایی که ارزش داره؟
    رفتن برای دکترا به جایی که "ارزش داره" ایده خوبیه، فقط مسئله اینه که صرفا اسم فوق لیسانس این امکان رو به آدم نمی ده. برای اینکار باید حتی الامکان فوق رو هم جایی خوند که "ارزش داشته باشه"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاههای امارات

کسی که بخواد بره اونجا و مدرک بگیره و کار هم بکنه و اقامت بگیره چی؟ شرایط کاری و زندگی اونجا چطوریاس؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

به نظر من اگر پول داری به جای امارات برو به استرالیا یا انگلیس که با پول می توانی هم راحت پذیرش بگیری.حتی مالزی و هند بهتر از امارات است.گول دانشگاه آمریکایی یا کانادایی امارات را هم نخور این دانشگاه ها برای درامد زایی ایجاد شده اند حتی خود عرب های پول دار هم بچه هاشون را بعد از دیپلم می فرستند امریکا، کانادا یا اروپا .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام
    من خودم دانشجوی داروسازی امارات هستم...اینجورم که شما فکر میکنید دانشگاه های امارات بد نیست...
    ما بهتریت استادارو از اروپا و امریکا داریم....دانشگا های اونجا عین ایران نیست که واسه وقت تلف کردن بری...اینجا اگه 3بار نمرتون از حد مجاز پایین تر باشه اخراجین!
    اینجا واقعا رقابته.....و مطمین باش که واقعا باسواد فارغ التحصیل میشی
    اگه کسی در مورد دانشگاه های امارات سوالی داشت من در خدمتم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)