صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: اعتبار دانشگاههای امارات

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتبار دانشگاههای امارات

نقل قول نوشته اصلی توسط Pharmacist نمایش پست ها
    سلام
    من خودم دانشجوی داروسازی امارات هستم...اینجورم که شما فکر میکنید دانشگاه های امارات بد نیست...
    ما بهتریت استادارو از اروپا و امریکا داریم....دانشگا های اونجا عین ایران نیست که واسه وقت تلف کردن بری...اینجا اگه 3بار نمرتون از حد مجاز پایین تر باشه اخراجین!
    اینجا واقعا رقابته.....و مطمین باش که واقعا باسواد فارغ التحصیل میشی
    اگه کسی در مورد دانشگاه های امارات سوالی داشت من در خدمتم
    ببخشید ، ولی این ملاک نیست که اگر نمره کمتر از حدی شد اخراج میکنند دانشگاه های خوبی داره. تو ایران هم اگر نمره شما در فوق لیسانسه و دکترا یک درس از حد مجاز کمتر باشد اخراجید. خوب در همه دانشگاه ها هم رقابت هست از بورکینافاسو تا MIT . رقابت در هر دانشگاهی هست ولی در سطح دانشجویان همان دانشگاه، میشه بفرمائید رنک دانشگاههای امارات چگونه است(هر چندمیدانم که رنک ملاک کاملی نیست ولی به عنوان یک ملاک اولیه یا میزان citation مقالات این دانشگاه چگونه است؟
    البته خوب یک مقداری طبیعیه هر کسی در هر دانشگاهی درس میخواند به آن کمی تعصب پیدا میکند.
    این مطلب را در نظر بگیرید که آن بنده خدایی که میخواهید بیاید شاید با هزاران مشکل هزینه تحصیل را دارد فراهم میکند تا پس از گرفتن یک مدرک سکوی پرتابی باشد برای تحصیل در دانشگاهی بهتر و گرفتن بورس و فاند.پس در راهنمایی کمی دقت کنیم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام دوست عزیزی که در امارات داروسازی میخونید اگر امکانش هست ایمیلتون بدید.سوالاتی در مورد پذیرش و رشته دندانپزشکی در امارات دارم.ممنون

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

متاسفانه ما ایرانیا فقط دنبال واژه خارج هستیم حالا هر کجای دنیا میخواد باشه، در حالی که شاید دانشگاههای خودمون خیلی از اونا سرتر باشند، خوبه ادم اگه واسه گرفتن پذیرشم اقدام میکنه یه جایی بره که ارزششو داشته باشه. نباید صرفا خارج رفتن برامون مهم باشه

سلام خوبید همگی؟ اون دوست عزیزی که دارن تو امارات دارو میخونن میشه ایمیلشونو به من بدن من کلی سوال دارم ازشون

Junior Member ziggorat آواتار ها

این خرف ها نظر شخصیه. به نظر من فقط رنکینگ های جهانی ملاک هستند.
    به اون ها مراجعه کنید

یه چیزی یادم رفت یگم
    حتمن به رنکینگ وزارت علوم هم توجه کنید تا دچار مشکل نشید
    ویرایش توسط Olympia : August 7th, 2013 در ساعت 09:10 PM دلیل: ادغام

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

[QUOTE=Pharmacist;219155]سلام
    من خودم دانشجوی داروسازی امارات هستم...اینجورم که شما فکر میکنید دانشگاه های امارات بد نیست...
    ما بهتریت استادارو از اروپا و امریکا داریم....دانشگا های اونجا عین ایران نیست که واسه وقت تلف کردن بری...اینجا اگه 3بار نمرتون از حد مجاز پایین تر باشه اخراجین!
    اگه کسی در مورد دانشگاه های امارات سوالی داشت من در خدمتم[/QUO

اینجاهم همینه بعد از سه ترم اخراج...

سلام.من همین 3 روز پیش AUD بودم. معروف به اینکه دانشگاه بچه پولداراست . توشم عین قصر بود. مدرکشم اونقدر معتبر نیست نسبت به پول زیادی که میگیره. برای درس خواندن دانشگاه AUS که توی شارجه هست عالیه! ولی از AUD گرون تره! بعدش wollongongکه استرالیایی هستش خوبه

Junior Member

[QUOTE=Pharmacist;219155]سلام
    اگه کسی در مورد دانشگاه های امارات سوالی داشت من در خدمتم[/QUOTE
    سلام من پزشكى ميخوام بر دبى ، اصن داره؟ بعد اقامت تحصيلى ميدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pharmacist نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی در مورد دانشگاه های امارات سوالی داشت من در خدمتم
    سلام...
    من برای رشته معماری میخوام به دانشگاه آمریکایی شارجه برم میتونین کمکم کنید و اطلاعات بهم بدین????

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)