صفحه 81 از 143 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael82 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز,

احتمالا نرم افزار جاوا رو نصب نکردین, اگه اینطوره از این آدرس: http://dl.irlanguage.com/English/Lei...age.com%5D.rar
    دانلود و نصب کنید. اگه اخطار forbidden داده یه بار دیگه رفرش کنید دانلود میکنه! رمز فایل بعد از دانلود: www.irlanguage.com
    اگه قبلا هم جاوا رو سیستمتون نصب بود حتما الان یه بار uninstall کنید و این نسخه که عرض کردم را دانلود و نصب کنید.
    براتون الان دوباره از اونچه رو سیستمم دارم نرم افزار جی ممرایز رو آپلود میکنم, بعد دانلود لطفا اجراش کنید. ایشالا که مشکل حل شده باشه.
    اگه مشکل برطرف نشد بگین که یه کار دیگه کنیم.
    ممنونم این کارایی که گفتیدو انجام دادم اما بازم اجرا نشد متاسفانه؟ ممکنه مشکل از کجا باشه؟

Junior Member

ممنون از پاسخ کاملتون.
    دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم و تمام پروسه ای که گفتید رو انجام دادم و جاوا رو هم uninstall کردم و دوباره نصب کردم.
    اما باز هم ران نشد!ج ممورایز قبلیم راحت ران میشه و باهاش کار میکنم (ورژن 1.3.0) اما میخواستم توانایی پخش صدا هم داشته باشه.
    احیانا به سیستم ربطی نداره این مشکل؟ مثلا win 32 یا win 64 بودن؟
    ممنون از پاسختون.

نقل قول نوشته اصلی توسط armaghana نمایش پست ها
    ممنونم این کارایی که گفتیدو انجام دادم اما بازم اجرا نشد متاسفانه؟ ممکنه مشکل از کجا باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftstar نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون.
    دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم و تمام پروسه ای که گفتید رو انجام دادم و جاوا رو هم uninstall کردم و دوباره نصب کردم.
    اما باز هم ران نشد!ج ممورایز قبلیم راحت ران میشه و باهاش کار میکنم (ورژن 1.3.0) اما میخواستم توانایی پخش صدا هم داشته باشه.
    احیانا به سیستم ربطی نداره این مشکل؟ مثلا win 32 یا win 64 بودن؟
    ممنون از پاسختون.
    من winم 64 هست. والا من خودم تو علم کامپیوتر بوقلمونم الان نصفه شبی زنگ زدم سهیل که ببینم ربطی به 32 یا 64 داره یا نه. که سهیل گفته هم رو 32 و هم رو 64 امتحان کرده و هر دو تاش جواب دادند. حالا اشکال کار کجاست دیگه نمیدونم. ولی میخوام یه کار مسخره و خنده دار که هیچ اساس علمی نداره بگم بکنین شاید جواب داد.
    این ورژن که آپلود میکنم رو دانلود و سپس نصب کنید. بزارین رو سیستمتون هم ورژن بالایی باشه هم اینی که الان دانلود و نصب میکنید و بعدش ورژن بالاییه رو کلیک کنید ببینید حالا ران میشه یا نه. اگه ران نشد یا لب تاپتونو آتیش بزنین یا بیایین منو آتیش بزنین
    حالا نمیخوام بحثی بین طرفدارای انکی و جی ممورایز راه بیفته ولی تمامی افرادی که میشناسم که سابقه چندین ساله در مطالعه جی ممرایز داشتند از جمله خود سهیل که سالها با جی ممرایز مطالعه میکرد اومده سراغ انکی. هم امکاناتش قابل قیاس نیست، هم محیط خوشگل تر و جذاب تری داره و مثه جی ممو خشک نیست، و هم خوندن باهاش اصلا به اون پیچیدگی که فکر میکنین نیست اتفاقا خیلی هم راحته. رو گوشیتونم میتونین نصب کنید. حالا باز خود دانید، با هر چی راحتین کار کنید.
    لطفا اگه بقیه دوستان هم فایلهای بالایی رو دانلود کردند و تونستند ران کنند نظرشونو بگن تا مطمئن بشیم که اشکال از سیستم این دو عزیز هست و باید سیستم اونها آتیش زده بشه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

Junior Member

خب از اونجایی که من لپ تاپمو آتیش زدم الان صدای من رو از موبایل میشنوین

چون شنیدن تلفظ هر لغت توی هربار تکرار برام واقعا مهمه دارم کم کم تسلیم میشم در مقابل این حقیقت که انکی بهتره و به حرفتون رسیدم.

امکاناتش رو قبول دارم بیشتره اما نمیدونم چرا باهاش احساس راحتی نمیکنم. شاید دلیلش اینه زیاد روش وقت نذاشتم و بیشتر وقتم با جی بوده.
    اگر لطف کنید یک فایل راهنمای خوب برای استفاده از انکی با لپ تاپ (راهنمای موبایلش رو دارم) بذارید واقعا ممنون میشم. منم در اسرع وقت سعی میکنم یه لپ تاپ جدید بخرم و انکی نصب کنم و دیگه مزاحمتون نشم
    باز هم خیلی خیلی ممنون از پاسخ و پیگیریتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ftstar نمایش پست ها
    خب از اونجایی که من لپ تاپمو آتیش زدم الان صدای من رو از موبایل میشنوین

چون شنیدن تلفظ هر لغت توی هربار تکرار برام واقعا مهمه دارم کم کم تسلیم میشم در مقابل این حقیقت که انکی بهتره و به حرفتون رسیدم.

امکاناتش رو قبول دارم بیشتره اما نمیدونم چرا باهاش احساس راحتی نمیکنم. شاید دلیلش اینه زیاد روش وقت نذاشتم و بیشتر وقتم با جی بوده.
    اگر لطف کنید یک فایل راهنمای خوب برای استفاده از انکی با لپ تاپ (راهنمای موبایلش رو دارم) بذارید واقعا ممنون میشم. منم در اسرع وقت سعی میکنم یه لپ تاپ جدید بخرم و انکی نصب کنم و دیگه مزاحمتون نشم
    باز هم خیلی خیلی ممنون از پاسخ و پیگیریتون

ها ها ها ها ها ها very coooooooool

خب دلیلشو خودتون گفتین.... اگه یه مقدار با انکی درگیر بشین دیگه سراغ محیط خشک جی ممو نمیرین.

فایل راهنمایی که خواستین رو براتون آماده کردم و به زبون بسیار بسیار ساده، جوری که همه متوجه بشند نوشتم. در این فایل نحوه ساخت فلش کارت (اضافه کردن صدا و عکس و عملیات های دیگر) برای نرم افزار انکی و همچنین نحوه مطالعه فلش کارتها با انکی رو توضیح دادم.

از سایت انکی نسخه ویندوز نرم افزار را دانلود کنید. و بقیه مراحل را طبق آنچه در فایل زیر ملاحظه خواهید کرد طی کنید.

برای شروع هم فلش کارتهای اماده شده 504 و 450 همراه با تلفظ رو میتونید از اینجا دانلود کنید.

اگه یه روز وقت بزارین و این فایل 26 صفحه ای رو بخونید مطمئن باشید نیازتون برای دونستن اونچه لازمه برای مطالعتون با انکی برآورده شده.
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

Junior Member

منم انکیو نصب کردم ویه سوالم اینه که من قبلا مقداری فایل با جی ممو ساختم یعنی حالا دیگه با انکی نمیتونم ازشون استفاده کنم؟ اگه میشه تبدیلش کرد چه جوری؟ دوست عزیز
    Michael82 ممنون که اینقدر وقت
    میزارین و به سوالای ما جواب میدین. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael82 نمایش پست ها
    ها ها ها ها ها ها very coooooooool

خب دلیلشو خودتون گفتین.... اگه یه مقدار با انکی درگیر بشین دیگه سراغ محیط خشک جی ممو نمیرین.

فایل راهنمایی که خواستین رو براتون آماده کردم و به زبون بسیار بسیار ساده، جوری که همه متوجه بشند نوشتم. در این فایل نحوه ساخت فلش کارت (اضافه کردن صدا و عکس و عملیات های دیگر) برای نرم افزار انکی و همچنین نحوه مطالعه فلش کارتها با انکی رو توضیح دادم.

از سایت انکی نسخه ویندوز نرم افزار را دانلود کنید. و بقیه مراحل را طبق آنچه در فایل زیر ملاحظه خواهید کرد طی کنید.

برای شروع هم فلش کارتهای اماده شده 504 و 450 همراه با تلفظ رو میتونید از اینجا دانلود کنید.

اگه یه روز وقت بزارین و این فایل 26 صفحه ای رو بخونید مطمئن باشید نیازتون برای دونستن اونچه لازمه برای مطالعتون با انکی برآورده شده.
    دوست عزیز من دو فایلی که زحمت کشیدید و اینجا گذاشتیدو دانلود کردم اما فایل 504 در انکی باز نمیشه؟

منم انکیو نصب کردم ویه سوالم اینه که من قبلا مقداری فایل با جی ممو ساختم یعنی حالا دیگه با انکی نمیتونم ازشون استفاده کنم؟ اگه میشه تبدیلش کرد چه جوری؟ دوست عزیز
    Michael82 ممنون که اینقدر وقت
    میزارین و به سوالای ما جواب میدین. موفق باشید
    خواهش میکنم دوست عزیز،

بله، اصلا جای نگرانی نیست. به راحتی میتونین تمامی فایلهایی که با جی ممرایز ساختین رو به انکی تبدیل کنید. (مگه انکی، جی ممرایزه که نگران باشیم )

در فایل زیر نحوه تبدیل فایلها و فلش کارتهای جی ممرایز به انکی رو با رسم شکل توضیح دادم

فایل دیگری رو به اسم نحوه اکسپرت کردن Deck های انکی براتون نوشتم که اونم حتما دانلود کنید.
    Charles Dickens

دوست عزیز من دو فایلی که زحمت کشیدید و اینجا گذاشتیدو دانلود کردم اما فایل 504 در انکی باز نمیشه؟
    اگه احیانا روی آیکون دک مربوط به 504 کلیک میکنید و نمیاره، بیایید اول نرم افزار رو باز کنید و سپس گزینه فایل و سپس گزینه import رو بزنید. و بعدش 504 رو اینطوری ایمپورت کنید.
    یا اگه قبلا ایمپورت میکردین، حالا بیایید روی آیکون 504 مستقیما کلیک کنید.
    اگه هیچ کدوم از این دو راه جواب نداد، دیگه شرمنده که اینو میگم ولی فکر کنم باید دیگه بیخیال لپ تاپتون بشید چون فکر میکنم همه تونستند اجراش کنند
    Charles Dickens

Junior Member

سلام و خیلی خیلی ممنون از راهنمای کامل و مفصل و همه جانبتون. اینقد شفاف بود که سیستم آتیش گرفته من هم از پسش بر اومد
    فایل هایی هم که ساختین عالین و نسبت به فایل های 504 و 450 موجود که برای جی ممورایز من مطالعه کرده بودم معانی فارسی و انگلیسی بیشتری دارند.

واقعا از وقتی که گذاشتین تشکر میکنم.

خطاب به اون دوستمون هم که مشکلش با جی مثل من بود:"من تونستم هر دو فایل رو باز کنم و با انکی مطالعه کنم.موقع import کردن فایل اکسترکت شده رو باز میکنن دیگه؟ "

باز هم ممنون و خسته نباشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)