صفحه 1 از 143 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

پیش فرض راهکارهای یادگیری لغات

سلام
    يه سايته خيلي توپ
    كه بصورنت interactive و بوسيله email با شما GRE و Vocab كارميكنه.
    ميتونيد پيشرفتتونو توش ببينيد
    http://www.number2.com/

بايد ثبت نام كنيد و ايميل بديد
    بهترين سايت مدارات الكترونيك<br />http://www.discovercircuits.com/list.htm

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

سایت vocabulary برای دسترسی سریع‌تر کاربران و تمامی علاقه‌مندان به منابع آموزشی زبان انگلیسی مربوط به لغات و واژگان راه‌اندازی شد.
    در این سایت کاربران می‌توانند لغات مختلف را همراه با عکس فرا گرفته و یا در صورت نیاز از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی موجود در سایت استفاده کنند.
    این سایت شامل 25 بخش مختلف می‌باشد و لغات مربوط به موضوع‌های ورزشی، فنی، اعداد، الفبا، زمان و کامپیوتری را به علاقه‌مندان آموزش می‌دهد.
    یکی از بخش‌های جالب سایت زیر سرویس آموزشی مربوط به اختلاف‌های نوشتاری در زبان انگلیسی بریتانیا و انگلیسی آمریکایی است.
    کاربران این سایت بصورت مستقیم می‌توانند سؤلات خود را از اساتید online سایت بپرسند. سرویس اساتید آنلاین سایت با همکاری سایت olc.ir راه‌اندازی شده است

آدرس سایت :

http://www.openlearningcenter.com

فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

همونطور که همه مي دونيم يکي از موارد اصلي براي بالابردن سطح نمرات TOEFL, IELTSو GRE دانستن تعداد زيادي لغت هست.
    اين نرم افزاري که اينجا گذاشتم، شبيه ساز لايتنر هست که از موثرترين شيوه ها براي ياد گيري و به خاطر سپردن طولاني مدت تعداد زيادي لغت است.
    يک لينک هم هست، که مي تونين نرم افزار دلخواه را (با ورژن هاي ديگه) از اونجا و بصورت مستقيم download کنين.
    http://jmemorize.org

موفق باشين.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

حقيقتش منم هنوز کامل همه چيزا شو نمي دونم. (خودم امروز صبح نصبش کردم)
    ولي بد نيست که اين فايل رو فعلا داشته باشين و اين لينک هم نگاه کنين.
    http://wiki.jmemorize.org/User_Manual
    تقريبا توي اين لينک مطالب اساسي رو نوشته که چطوريه.
    بعد از اينکه jMemorize رو نصب کردين، فايل رو باهاش باز کنين. بايد يه خورده باهاش ور رفت.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من این فایل رو دانلود کردم.میشه در موردش یه کم توضیح بدین؟ چه جوری میشه ازش استفاده کرد؟
    مي تونين فايلها رو از قسمت open باز کنين و يا خودتون سري جديد با کارتهاي دلخواه درست کنين.

واسه درست کردن سري کارتهاي جديد:

توي Lesson، قسمت Add Card مي تونين مجموعه کلمات خودتون (front side) و معاني (flip side) رو وارد کنيد. ( مي تونين اونا رو در category هاي مختلف وارد کنيد.) با اين ترتيب مجموعه کارتها رو دست مي کنين.

بعد بالاي صفحه (سمت راست) يه آيکون داره بنام Learn. اونو که بزنين مي تونين تنظيم کنين که با کدوم category مي خواين کار کنين. زمان اختصاصي رو تعيين ميکنين... همينجا 3 حالت داره : General, Advanced و Scheduling که اونارم هر کدوم رو نگاه کنين، تنظيمات خودشو داره.

بعد از تنظيمات که Start Session رو بزنين شروع ميکنه. کلمات (کارتها) به ترتيب مياد. چک مي کنين که کلمه رو بلد بودين يا نه؟ اگه Yes رو بزنين (بلد..) اون کارت وارد ستون بعدي ميشه و گرنه که در همون ستون باقي ميمونه.. به همين ترتيب. يه تعداد کارت در ستون بعدي و يه تعدادي در همون ستون باقي مي مونه. روي هر ستون هم که کليک کنين، کلمات اون رو واستون مياره.
    حالا الان دقيق نمي دونم که از نظر دسترسي به هر ستون آيا خودش بصورت پيش فرض مي دونه که مثلا روز چندم مثلا بره سراغ ستون سوم ...يا نه؟
    اگه نداشت که دستور العمل لايتنر و روزهاشو واستون مي ذارم.

برنامه از من سوال میکنه با چی باز کنم این همین فایل زیر نیست . ???
    • نوع فایل: exe antonym.exe (368.0 کیلوبایت, 1106 views)
    • نوع فایل: exe gre.exe (604.0 کیلوبایت, 1073 views)
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    برنامه از من سوال میکنه با چی باز کنم این همین فایل زیر نیست . ???
    emamian عزيز من نمي دونم منظورت چيه؟
    نه اين فايلاي که شما گذاشتي يه چيز ديگست. اينام ديدم، جالب بود ;D

ببين وقتي اون برنامه jMemorize رو کامل نصب مي کني ، بعد بازش کن. يه صفحه باز ميشه که قسمتهاي مختلفي داره: بالاي صفحه رو که نگاه کني سمت چپ file و بعد open رو که بزني ميگه مسير فايل رو واسش مشخص کني و ... حتما تا حالا برخورد کردي. بعد که مسير و واسش مشخص کردي اون فايلي که من توي پست دوميم گذاشتم اونو واسش تعيين کن. که اونو باز ميکنه. (توي همون لينک user-manual اين توضيح ها رو داده)
    اگه نتونستي باز کني، خبرم کن.

P.S: من خودم يه مشکل که واسه نصبش داشتم اين بود که جاوا نداشتم. واسه همين نصبشو کامل انجام نمي داد. يکي از دوستان اينجا لطف کرد و جاوا رو بهم داد و اونو اول نصب کردم بعد اين jMemorize تونست کامل باز شه.

عزیزان ببخشید من باید 3 تا فایل کوچک دیگه همراش اپلود می کردم کم حجمه 4تا فایل 900 کیلو .چون میتونید فینگلیش تایپ کنید و براتون یک متن را بخونه برای من یک برنامه خوبه
    The truth of my life:I`m only looking for you

1100 Nice!
    Barrons Master word list (3500 words) are very good
    Kaplan GRE has also about 200 REALLY good words at its end

!no idea about 601, only know that's hard
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    همونطور که همه مي دونيم يکي از موارد اصلي براي بالابردن سطح نمرات TOEFL, IELTSو GRE دانستن تعداد زيادي لغت هست.
    اين نرم افزاري که اينجا گذاشتم، شبيه ساز لايتنر هست که از موثرترين شيوه ها براي ياد گيري و به خاطر سپردن طولاني مدت تعداد زيادي لغت است.
    يک لينک هم هست، که مي تونين نرم افزار دلخواه را (با ورژن هاي ديگه) از اونجا و بصورت مستقيم download کنين.
    http://jmemorize.org

موفق باشين.
    پیشنهاد می کنم دوستانی که از این نرم افزار استفاده می کنند به مرور کارتهای که خودشون درست کردن رو اینجا upload کنند تا بقیه هم استفاده کنند ..
    ثواب داره ...
    من تا به یه حدی رسید کارتهام رو up می کنم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)