صفحه 106 از 143 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    با اجازه
    نرم افزار خوب در این مورد چی توصیه میکنید به غیر از بابیلون، کتابخانه را نگاه کردم چیزی نبود.
    اینو من به قاطعیت میگم بهترین منابع
    1- اکسفورد
    2- لانگمن
    اریانپور و بابیلون واقعا افتضاحن
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

ببخشید کسی میتونه روش استفاده از برنامه anki تو کامپیوترو بگه ؟ روش کارش چیه ؟

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    ببخشید کسی میتونه روش استفاده از برنامه anki تو کامپیوترو بگه ؟ روش کارش چیه ؟
    سلام

این پست و ارسال بعدیش رو بخونید،
    عزیزان Michael82 و Haley گرامی به خوبی توضیح داده اند.

کلا اگه وقت بیشتری بزارید و کمی بگردید تقریبا جواب تمامی سوالاتتون رو میتونید پیدا کنید، مثلا همین توضیحاتی که لینکشو براتون گذاشتم مربوط به همین صفحات اخیره.

موفق باشید.
    اهل کوفه نبودن یعنی اینکه بدانیم تا حسین(ع) نیامده، ولی امر مسلم است.
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    اینو من به قاطعیت میگم بهترین منابع
    1- اکسفورد
    2- لانگمن
    اریانپور و بابیلون واقعا افتضاحن
    من لانگمن را استفاده میکنم، فوق العاده اس و دیتا بیس خوبی و کاملی داره.

منظور من برای زبان فارسی بود چون بعضا نیاز میشه که عزیزان لطف کرند و راهنمایی کردند، از آنجایی که آریانپور نرم افزار مستقلی نداره و یا حداقل از روی اینترنت در دسترس نیست من باییلون را نصب کردم و از کتابخانه آریانپور را دانلود و اضافه کردم.

دلیل اینکه بابیلون را نمی خواستم این بود که حدود 6-7 سال قبل استفاده میکردم و بحث لایسنس خیلی اذیتم کرد.

Junior Member

سلام دوستان نمیدونم جای صحیح ی برای سوالم هست ولی هرچه گشتم تاپیکی به این عنوان پیدا نکردم من حدود یک هفتس دارم دنبال فیلن یا سریال زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی میگردم ممنون میشم اگه سایتی هست به من معرفی کنید یا اوه فیلمی دارید که زیرندیس داره بهم ایمیل بزنید ممنون میشم
    ویرایش توسط Matinking : August 4th, 2015 در ساعت 10:09 AM دلیل: ارسال آدرس ایمیل ممنوع است

سلام دوستان،
    من برای لغت کتابهای 504، Essential words و 1100 خوندم، البته کلاس جی آر ای رفتم و 900 لغت اونجا یاد گرفتم. الان میخوام تا آبان که امتحان دارم تست کار کنم و اگر لغتی جدید دیدم یاد بگیرم، میخواستم بدونم از چه منبع خوبی میتونم استفاده کنم، و یا پیشنهاد می کنید که همچنان فقط لغت بخونم؟

I think you should allot more time to some preparation courses for toefl exam like, Delta, Nova, Barrons, Cambridge, Oxford, etc and more importantly, t*p*os. Besides, you should review old words at the same time. You can read 400-must-have-words-for-toefl and t*p*o's words which can be found in Applyabroad's library.
    If you are preparing for GRE, it's worth to read also Manhattan words, 5000 words, and Barrons' 3500 words which can be found in Applyabroad's library too.
    Good Luck

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای لغت کتابهای 504، Essential words و 1100 خوندم، البته کلاس جی آر ای رفتم و 900 لغت اونجا یاد گرفتم. الان میخوام تا آبان که امتحان دارم تست کار کنم و اگر لغتی جدید دیدم یاد بگیرم، میخواستم بدونم از چه منبع خوبی میتونم استفاده کنم، و یا پیشنهاد می کنید که همچنان فقط لغت بخونم؟
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Since your post hasn't deleted yet, it means you've likely posted in the right place.
    By the way, type free download TV series in Farsi and google it. There are several sites that present freely English TV series, like Extra English, friends, how I met your mother, Big bang theory, and those short TV series that not only keep you awake but also bring you formal English.
    Nevertheless, I think TV series aren't appropriate for scoring high in TOEFL or IELTS if you want to take one of those exams. Because, TV series are usually full of slang words and expressions and also informal vocabs that may not help you effectively.

Good Luck
    نقل قول نوشته اصلی توسط nilufarghv نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم جای صحیح ی برای سوالم هست ولی هرچه گشتم تاپیکی به این عنوان پیدا نکردم من حدود یک هفتس دارم دنبال فیلن یا سریال زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی میگردم ممنون میشم اگه سایتی هست به من معرفی کنید یا اوه فیلمی دارید که زیرندیس داره بهم ایمیل بزنید ممنون میشم
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member

Hi
    I have started learning English for about 6 month, At first I went to English academy although it was good but I couldn't continue it and I started learning myself
    I bought and downlouded some books about grammers
    I'm studing English In Use books now but my problems is Vocabulary
    now,I want to increase my vocabulary
    ?What's your suggestion for me to increase vocabulary
    ?What's the best book to increase vocabulary
    Excuse me if my writting isn't good
    Thanks

نقل قول نوشته اصلی توسط iman01 نمایش پست ها
    Hi
    I have started learning English for about 6 month, At first I went to English academy although it was good but I couldn't continue it and I started learning myself
    I bought and downlouded some books about grammers
    I'm studing English In Use books now but my problems is Vocabulary
    now,I want to increase my vocabulary
    ?What's your suggestion fo me to increase vovabulary
    Excuse me if my writting isn't good
    Thanks
    At first, you need to read these word books:
    A- Vocabulary in Use
    B- 504 words
    C- Essential Barrons for TOEFL/IELTS
    D- 400 must have words for TOEFL
    E- 1100 words
    F- Webster words

Secondly, you need to know how to memorize them:
    I suggest you to repeat a word 7 times. To do so, in the first day, you should memorize a specific number of words (for instance, 20 words). In the 2nd day, you need to review those 20 words that had been memorized in the first day and immediately after that you should memorize a new 20 word part at the same time. In next days, you should follow the instruction until you reach the 7th day. In the 8th day, you won't need to review those words you had memorized them in the first day, because you'll reach it by reading them 7 times. This method should be continued as long as you will be satisfied.
    Some people may do this method for 5 or 4 times, it merely depends on the individual ability.

GOOD LUCK

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)