صفحه 107 از 143 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Junior Member arashzed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

انکی من بعضی وقتها sync نمیشه... میخواستم بدونم با بلوتوث یا wifi یا .... میشه انکی رو بین لب تاپ و گوشی سینک کرد

Junior Member

سلام و خسته نباشید

کسی فایل جی ممورایز jmemorize برای 400 واژه تافل داره ؟ مرسی

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

سلام
    دوستانی که لغات 1100 رو خوندن، اون رو از روی کتاب خوندن یا مثلا با Anki ؟ چون کتابش یک سری Idiom هم داره ..... آیا یادگیری این Idiom ها ضروریه؟

ممنون از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که لغات 1100 رو خوندن، اون رو از روی کتاب خوندن یا مثلا با Anki ؟ چون کتابش یک سری Idiom هم داره ..... آیا یادگیری این Idiom ها ضروریه؟

ممنون از توجهتون
    The way you want to go forward, strongly depends on the time has been left for you. I think there is not much difference between anki and the book. Although going through the book may take your time, getting accustomed to these words throughout the passage within each lesson may make sense to you. In contrast, a person, well educated, trying to swallow all 1100 words may disregard the book and just memorize them via anki or sth else in a correct way instead of wasting the time. For the last question, memorizing those Idioms may help you score high in writing part.
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

نقل قول نوشته اصلی توسط arashzed نمایش پست ها
    انکی من بعضی وقتها sync نمیشه... میخواستم بدونم با بلوتوث یا wifi یا .... میشه انکی رو بین لب تاپ و گوشی سینک کرد
    در صورت سینک نشدن انکی در نسخه ی ویندوز می تونید در قسمت tools گزینه ی check database رو بزنید. البته بدون اینترنت هم میشه انکی رو بین لپ تاپ و گوشی سینک کرد. برای این کار بهتره که از وای فای استفاده کنید. می تونید بعد از نصب SHAREit روی گوشی نسخه ی ویندوز اون که رایگان هست رو هم روی لپ تاپ نصب کنید. این کار باعث می شه که کل collection مورد نظر رو بتونید بین لپ تاپ و گوشی به سرعت مبادله کنید. کاری که باید انجام بدید اینه که ابتدا export و سپس collection رو با SHAREit به دستگاه دیگه بفرستید و دست آخر در دستگاه مقصد اون رو باز کنید (با این کار در واقع import کردید). فقط حواستون باشه که با این کار کل deck ها در دستگاه مقصد پاک می شن و deck های دستگاه مبدا جایگزین اون ها می شن. نکته ی مهم اینه که هنگام export حتمن گزینه های Include Scheduling Information و Include Media رو بزنید.
    من نیامده ام که بمانم، فقط آمده ام کمی بازی کنمو بعد بروم

Junior Member

سلام
    دوستان فایل انکی کتب vocabulary in use رو کسی داره؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    ببخشید منظورتون از 1100 همون 1100words you need to know یا 1100words for the gre؟؟؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas93 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید منظورتون از 1100 همون 1100words you need to know یا 1100words for the gre؟؟؟؟
    با تشکر
    The first one
    Best
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member

سلام
    من همین الان نرم افزار anki را نصب کردم ولی هیچی سر در نمیارم.
    میشه یه توضیح بدین لطفا؟؟

Junior Member

سلام دوستان

من سطح زبانم در حد pre intermediate هستش.

می خواستم بپرسم برای لغات اگر فقط کتابهای 504 و برونز (2000 لغت) را بخوانیم برای نمره 100 یا نمره ای در همین حدود کفایت می کند یا باید 1100 و 400 لغت کاربردی و غیره را هم باید خواند.

راستش من در حفظ کردن لغت مشکل دارم.

به نظر دوستان با تجربه اگر فقط به همین دو منبع برای لغت اکتفا کنم می توانم نمره مورد نظر را بدست بیاورم ؟

در انتهای کتاب 504 دو سری لغت اضافه هم هست که هرکدام چندین هم خانواده دارند.
    (100 واژه که املای آن اغلب به غلط انجام می شود و 125 لغت سخت که دومی چندین هم خانواده دارد.)

خیلی ها فقط معنی انگلیسی را می خوانند و فارسی را نمی خوانند ولی راستش من از روی وسواس هر دو (فارسی و انگلیسی) را باهم می خوانم.
    آیا خواندن معنی فارسی کار اشتباهی است؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)