صفحه 11 از 143 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

دوست عزیز دستتون درد نکنه.فقط یه پیشنهاد دارم. از آنجایی که حجم فایلةهاتون زیاد نیست، به نظرم چند فایل را باهم جمع کنید و در یک ارسال و زیر هم بفرستید تا دسترسی به فایلها برای افرادی که بعدها می خوان از اونا استفاده کنند راحت تر باشه.
    من خودم یه تجربه این طوری برای داونلود فایلهای speaking تافل داشتم و خیلی اذیت شدم. البته اونجا به دلیل بالا بودن حجم فایلها دوستان مجبور بودند فایلها رو تو ارسالهای جدا از هم up کنند ولی در مورد فایل های شما این مشکل وجود نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    دوست عزیز دستتون درد نکنه.فقط یه پیشنهاد دارم. از آنجایی که حجم فایلةهاتون زیاد نیست، به نظرم چند فایل را باهم جمع کنید و در یک ارسال و زیر هم بفرستید تا دسترسی به فایلها برای افرادی که بعدها می خوان از اونا استفاده کنند راحت تر باشه.
    من خودم یه تجربه این طوری برای داونلود فایلهای speaking تافل داشتم و خیلی اذیت شدم. البته اونجا به دلیل بالا بودن حجم فایلها دوستان مجبور بودند فایلها رو تو ارسالهای جدا از هم up کنند ولی در مورد فایل های شما این مشکل وجود نداره.
    از نظرتون ممنونم. فکر خوبیه. ولی من چون دارم اینها رو برای خودم درست می کنم شاید یکم طول بکشه تا به مقدار قابل قبول برسه. نظرتون چیه که تاپیک جدید تو بخش GRE بزنم و همه رو اونجا بزارم که همه یکجا باشن؟ چون شاید با توجه به نزدیک بودن امتحان برای بچه ها خوب باشه سریعتر اینارو داشته باشن.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    از نظرتون ممنونم. فکر خوبیه. ولی من چون دارم اینها رو برای خودم درست می کنم شاید یکم طول بکشه تا به مقدار قابل قبول برسه. نظرتون چیه که تاپیک جدید تو بخش GRE بزنم و همه رو اونجا بزارم که همه یکجا باشن؟ چون شاید با توجه به نزدیک بودن امتحان برای بچه ها خوب باشه سریعتر اینارو داشته باشن.
    منم موافقم که اگه می خواهید ارسال هانوت فقط مربوط به لغت های gre هست اونا رو تو قسمت GRE ادامه بدین. مخصوصا اینکه دارید لغت میذلرید نه اینکه بخواهید راهکار یادگیری لغت ارائه بدید و اگه تاپیک مرتبط پیدا نکردین خوب مجبورید که تاپیک جدا باز کنید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    من نظرم اینه که همه فایل های jml یکجا باشند چون در قسمت gre من اینجا رو لینک دادم.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

ببخشید که یکم دیر شد. برام یه مشکلی پیش اومده که شاید سری بعد یکم طول بکشه. قصدم از گذاشتن این فایل ها فقط کمک کردن به دوستان دیگه هست.
    ممکنه یکی دو تا اشکال تو هر کدوم از این فایل ها باشه اگه کسی اشکالی دید لطفا بگه تا بقیه درستش کنن.

فعلا این سری رو داشته باشید تقریبا تا آخر a رو داره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

خیلی ممنون مریم جان که این روشو یادآوری کردی برای من تقریبا بعد از دو سه بار یادآوری تصویر مرتبط با کلمه، لغت مورد نظر به حافظه دائمم رفت. ولی مشکل اصلی پیدا کردن این تصاویر مرتبط با لغات هست که به نظر من به خلاقیت احتیاج داره و حرف دوستتون که گفته بود پیدا کردن تصاویر یه مسئله شخصیه درسته ولی تا حد زیادی برای بقیه هم قابل استفاده هست. شاید خواسته زیادی باشه ولی اگه فرومی برای این منظور ایجاد بشه و بچه ها برای لغت های سخت GRE مثال بزنن خیلی عالی میشه.
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

Junior Member

[color=navy]سلام به همه دوستان

در ارتباط با به خاطر سپردن لغات با کمک تصاویر خواهش میکنم دوستانی که پیشنهاد تصاویر برای لغات مختلف مخصوصا GRE دارن به بخش جدید ارسال شده در قست امتحانات با نام "یادگیری لغات GER به کمک حافظه تصویری" مراجعه و تصاویر به یاد ماندنی خودشونو توضیح بدن ;D . مخصوصا maryamgoli و دوستی که این روشو به ایشون معرفی کردن.

با تشکر.
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

سلام دوستان

برادرم برای یادگیری لغات toefl &Gre از یک نرم افزار استفاده میکنه که خیلی مفیده و کاراییهای زیادی داره که در http://leitner.payesh.com توضیح داده. نسخه مجانیش تو سایتش هست گفتم بگم دوستانی که میخوان استفاده کنن برن دانلود کنن. www.payesh.com
    موفق باشین
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

من چندين روش رو تا الان امتحان كردم. به نظر من بهترينش اين روشه: فقط لغات رو توي جمله ياد بگيريد و كل جمله رو حفظ كنيد. توي كارت اول واژه و تلفظ رو بنويسد و دو يا سه جمله با اون كلمه رو از ديكشنري پشت كارت بنويسيد. اگه ديكشنريتون خوب باشه حتي لازم نيست معنيشو بنويسيد چون از جمله قابل تشخيصه. اينجوري لغت كاملاً براتون محسوس ميشه و يه چيز آشنا خيلي راحتتر به ذهن ميره تا اينكه به يك تك لغت بسنده كنيد.
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    من چندين روش رو تا الان امتحان كردم. به نظر من بهترينش اين روشه: فقط لغات رو توي جمله ياد بگيريد و كل جمله رو حفظ كنيد. توي كارت اول واژه و تلفظ رو بنويسد و دو يا سه جمله با اون كلمه رو از ديكشنري پشت كارت بنويسيد. اگه ديكشنريتون خوب باشه حتي لازم نيست معنيشو بنويسيد چون از جمله قابل تشخيصه. اينجوري لغت كاملاً براتون محسوس ميشه و يه چيز آشنا خيلي راحتتر به ذهن ميره تا اينكه به يك تك لغت بسنده كنيد.
    سلام
    موافق هستم ، من هم اين موضوع رو كما بيش قبول داشتم ولي الان ديگه 100 قبول دارم. در نوشتارها و همچنين شنيدني ها ميشه معناي كلمه رو كاملا فهميد، به قول بزرگان: معناي كلمه در context جمله...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)