صفحه 128 از 133 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

نقل قول نوشته اصلی توسط SpecialALIREZA نمایش پست ها
    دوستان کتاب Oxford word skills رو برای تافل مناسب میدونید؟
    سلام
    کتاب خوب ولی برای general englishمناسب هست. موفق باشید

من راه های مختلفی رو برای لغات امتحان کردم
    لغاتی مثل اسامی اشیا و میوه ها و سبزیجات و به طور کلی noun ها به وسیله ممرایز و تصویر بسیار خوب تو ذهنم می مونن و چون استفادشون در جمله راحته نیازی نیست تو جمله یاد بگیرمشون
    ولی در مورد صفات و افعال داستان متفاوته...این نوع لغات رو وقتی با ممرایز می خونم، وقتی تو ریدینگ میبینمشون طول می کشه تا معنیش به یادم بیاد و تقریبا این روش به دردم نمی خوره...در عوض کافیه تو متن بخونمش یک بار دوبار یا چند بار ...دیگه محاله از یادم بره...ضمن اینکه کالوکیشن و نوع استفاده تو جمله رو هم یاد می گیرم
    برای صفات و افعال پیشنهاد من اینه که اون لغت رو تو مقالات مورد علاقتون گوگل کنید و چند تا متن در موردش بخونید...وقت گیره ولی بسیار خوب جواب میده...هر جمله هم که به نظرتون قشنگ اومد رو برد بنویسید تا یه مدت جلوی چشمتون باشه...

Junior Member

سلام من میخوام برای ازمون تافل شروع به مطالعه کنم برای یادگیری لغات در شروع چه کتابی پیشنهاد می کنید و چه نرم افزار یا پادکستهایی؟ یه راهنمایی کلی برای شروع

نقل قول نوشته اصلی توسط yolan نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای ازمون تافل شروع به مطالعه کنم برای یادگیری لغات در شروع چه کتابی پیشنهاد می کنید و چه نرم افزار یا پادکستهایی؟ یه راهنمایی کلی برای شروع
    منم به تازگی شروع کردم. برید سایت ممرایز ثبت نام کنید و این کورس رو انتخاب کنید: https://www.memrise.com/course/14775...s-toefl-ibt-2/
    هم با کامپیوتر و هم با اپلیکیشن میتونید این لغات رو بخونید تا وارد حافظه بلندمدتتون بشه. (اندروید و آی او اس داره). این 1212 لغت توی تافل خیلی کاربردی هستند.

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط yolan نمایش پست ها
    سلام

خوب بود سطحتون رو هم ذکر میکردید،اما به نظر من به جای 504 و... کتاب های Oxford Word Skills رو بخونید ،خیلی خیلی کاربردی تر هستن لغاتش 504 ،70 درصد لغاتش منسوخ هست.

موفق باشید

البته این برای شروع خیلی عالیه
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

این سایت دوره ها ی رایگان خوبی میذاره:

https://zabantips.com/

البته بیس اموزششون روی آیلتس هست و نه تافل. ولی در کل آموزشش موثره.

Junior Member

سلام . با تشکر از دوستانی که تجربیات خودشونو به اشتراک گذاشتن . من هم میخوام برای آزمون تافل و جی آر ای شروع به مطالعه کنم طی این دو روزی که فروم هارو میخوندم فعلا اینجوری برداشت کردم که اول باید ورد لیست های GSL + AWL رو بخونم . کجا میتونم این ورد لیست ها یا فایل Anki ازشون رو پیدا کنم ؟ بعد برنامه انکی رو پیشنهاد میکنید یا memrise رو ؟
    بازم اگر دوستان برای شروع نکته ای یا راهنمایی داشته باشن ممنون میشم

Junior Member

دوستان یه سوال راجع به j memorize . من همیشه لغت که اضافه میکنم میذارم روز بعدش میرم میخونم اگه بلد بودم میزنم بره تو deack 1 اگرم بلد نبودم تو همون start deck میمونه.

این کار من درسته یا همون اولین بار که حس کردیم معنی لغت رو کاملا یاد گرفتیم باید بفرستیمش deck 1?

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم میشه یک کتاب واژگان معرفی کنید که از پایه تا پیشرفته باشه و برای هر واژگانی چند تا مثال با ترجمه فارسی اورده باشه؟ تو رو خدا اگه میشناسید معرفی کنید

Junior Member

سلام من تو زبان مبتدی هستم ولی علاقه زیادی دارم ۲۴ سال سن دارم و قصدم از یادگیری اینه که تو فروم های خارجی بتونم مقالاتی که مربوط به برنامه نویسی و طراحی وب هست رو بخونم و قشنگ متوجه بشم. برای اینکار شما چه روشی رو پیشنهاد میدین؟ کتاب یا برنامه موبایل یا... اصلا حوصله کلاس رفتن ندارم راستش. در ضمن اگه بتونین یه کتاب جیبی هم معرفی کنین عالی میشه اخه میشه همه جا برد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)