صفحه 13 از 143 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

من برای لغت های 504 دارم از jmemorize استفاده می کنم که بچه ها هم نرم افزارشو هم کارت هاش رو که قبلا زحمت کشیدن و وارد کردن روی فورم گذاشته بودن به علاوه کلی لغت های تافل و جی ار ای. مگه توی jmemorize از روش لایتنر استفاده نمیشه؟ چه فرقی با نارسیس داره؟
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

Junior Member

سلام
    من از نرم افزار لايتنر كه توي ديكشنري نارسيس هست استفاده ميكنم كه قابليت اين كه لغت رو وارد كنيم داره من 6000تا لغت خودم وارد كردم ...حالا كامپيوترم ويروسي شده و حتما بايد اينا رو منتقل كنم ...اصلا ميشه اين لغت ها رو كه وارد كردم جا به جا كنم؟
    با تشكر
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose2196
    سلام
    در ادامه صحبتهای arefoddin
    شرکت نارسیس دو تا cd لغت تهیه کرده که یکیش همونی بود که توضیح دادن. اما یکی دیگه هم داره که لغتای کتاب "400 must have word for the TOEFL" رو تو نرم افزارش گذاشته. من از هردوی اینا استفاده کردم به نظر منم خیلی خوبه فقط مشکلش اینه که خیلی طول میکشه تا تموم شه. حدود 4 الی 7 ماه) ولی نسبت به قیمتش می ارزه با توجه به اینکه سه نفری میشه خریدش ;D (روی سه تا سیستم بدون محدودیت نصب میشه).
    برا مدت زمان طولانی خیلی مفیده چون واقعا لغتا رو مغز آدم حک میشه
    من این نرم افزار رو هم 504 رو دارم هم برای essetional words for TOEFL برنامه خوبی هم هست ، برای اینکه خیلی هم طول نکشه شما میتونید تو تنظیمات لغتش بگین تعداد لغت بیشتری رو در روز برایتون بیاره خودش دیفالت روی 20 تا در روز هست من 504 رو روی 90 تا هم گذاشتم جواب میده !زمان بر هم نیست
    در ضمن از همون یه نسخه که خریدین و 3نفر فقط میتونن استفاده بکنن میتونید با شرکت تماس بگیرید 1500 تومان بدین یه مجوز نصب دیگه بهتون میدن ، یعنی بعد از خرید برنامه بازای هر 1500 میتونین یهبار دیگه یجا دیگه نصبش بکنین !
    امضا

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    من این نرم افزار رو هم 504 رو دارم هم برای essetional words for TOEFL برنامه خوبی هم هست ، برای اینکه خیلی هم طول نکشه شما میتونید تو تنظیمات لغتش بگین تعداد لغت بیشتری رو در روز برایتون بیاره خودش دیفالت روی 20 تا در روز هست من 504 رو روی 90 تا هم گذاشتم جواب میده !زمان بر هم نیست
    در ضمن از همون یه نسخه که خریدین و 3نفر فقط میتونن استفاده بکنن میتونید با شرکت تماس بگیرید 1500 تومان بدین یه مجوز نصب دیگه بهتون میدن ، یعنی بعد از خرید برنامه بازای هر 1500 میتونین یهبار دیگه یجا دیگه نصبش بکنین !
    To sabboorr:
    سلام
    وقتی رو 90 تا تنظیمش می کنی وقتی درس جدیدی شروع میشه باید 90 تا لغت بخونی که با اون راهکار هایی که خودش پیشنهاد داده شاید دو سه ساعت زمان ببره و خیلی خسته کننده میشه ولی تو مرورش آره مشکلی نداره و راحت میشه بیشتر از 90 تا رو هم مرور کرد.
    نمی دونم شما اینارو تا آخر رفتید یا نه ولی من حدود 3 ماهه که درساشو تموم کردم ولی هنوز مرورشون تموم نشده و روزی 2 یا 3 لغت بیشتر برا مرور نمی آره با وجود اینکه الان گذاشتمش رو 90
    یه عاملی هم که باعث میشه زیاد طول بمشه اینه که وقتی میگه "امروز نکته وجود نداره که مرور کنی و می تونی درس جدیدی رو شروع کنی" ولی می بینی که نمی تونی، اگه تونستی روششو به ما هم بگو من که سر در نیووردم

Junior Member

اون بحث روشهای بخاطرسپاری عقیم موند؟ تصویرسازی و زدن مثال و .... بحث جالبی بود... ممنون میشم اگه باز هم ادامه بدین.

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

To sabboorr:
    سلام
    وقتی رو 90 تا تنظیمش می کنی وقتی درس جدیدی شروع میشه باید 90 تا لغت بخونی که با اون راهکار هایی که خودش پیشنهاد داده شاید دو سه ساعت زمان ببره و خیلی خسته کننده میشه ولی تو مرورش آره مشکلی نداره و راحت میشه بیشتر از 90 تا رو هم مرور کرد.
    نمی دونم شما اینارو تا آخر رفتید یا نه ولی من حدود 3 ماهه که درساشو تموم کردم ولی هنوز مرورشون تموم نشده و روزی 2 یا 3 لغت بیشتر برا مرور نمی آره با وجود اینکه الان گذاشتمش رو 90
    یه عاملی هم که باعث میشه زیاد طول بمشه اینه که وقتی میگه "امروز نکته وجود نداره که مرور کنی و می تونی درس جدیدی رو شروع کنی" ولی می بینی که نمی تونی، اگه تونستی روششو به ما هم بگو من که سر در نیووردم
    سلام
    ببینین اولا که خوب وقتی میزارین روی 90 که هرروز که هر 90تا لغتش جدید نیست که ، من الان نزدیک 80 درصدش رو خودنم تموم نشده هنو اما هرروز که 90تا میده یک تعدادیش جدید هست یک تعدادی مرور حالا شما که میگین الان دیگه فقط مرور میاره براتون و درس جدید نمونده همش تمومه هی دوره میاره من یه روشی بلدم اون 90تا رو بیشترم میشه کرد من گذاشتم رو 130
    خواستین بگین بهم پیغام بدین تا بگم چطور، برای شما که همش مرور هست خوب هست اینطوری سریع تر جلو میره
    امضا

سلام
    ببینین اولا که خوب وقتی میزارین روی 90 که هرروز که هر 90تا لغتش جدید نیست که ، من الان نزدیک 80 درصدش رو خودنم تموم نشده هنو اما هرروز که 90تا میده یک تعدادیش جدید هست یک تعدادی مرور حالا شما که میگین الان دیگه فقط مرور میاره براتون و درس جدید نمونده همش تمومه هی دوره میاره من یه روشی بلدم اون 90تا رو بیشترم میشه کرد من گذاشتم رو 130
    خواستین بگین بهم پیغام بدین تا بگم چطور، برای شما که همش مرور هست خوب هست اینطوری سریع تر جلو میره
    سلام
    من به جایی رسیده بودم که هر چند روز یه لغت می اورود که مرور بشه با وجود اینکه تنظیماتش رو 90 بود. برا همین تاریخ pc رو انداختم 3 ماه بعد، بعدش تونستم مرور همه لغتا رو تموم کنم. ;D
    اینم خودش یه روشه،
    راستی اگه تعدا لغتای که می خوایید بخونید می خوایید بیشتر بشه قبلا از اینکه به آخرین لغت برسید یه بار enter بزنید یه 90 تا لغت جدید می آره مه تو همون روز خونده شه، البته تاکید می کنیم قبل از اینکه به لغت آخر برسید باید enter رو بزنید. اینجوری می تونید روزی 900 لغت هم بخونید ;D

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

سلام
    من به جایی رسیده بودم که هر چند روز یه لغت می اورود که مرور بشه با وجود اینکه تنظیماتش رو 90 بود. برا همین تاریخ pc رو انداختم 3 ماه بعد، بعدش تونستم مرور همه لغتا رو تموم کنم. ;D
    اینم خودش یه روشه،
    راستی اگه تعدا لغتای که می خوایید بخونید می خوایید بیشتر بشه قبلا از اینکه به آخرین لغت برسید یه بار enter بزنید یه 90 تا لغت جدید می آره مه تو همون روز خونده شه، البته تاکید می کنیم قبل از اینکه به لغت آخر برسید باید enter رو بزنید. اینجوری می تونید روزی 900 لغت هم بخونید ;D
    اینم روش هست ، حالا اون 90 تا دیگه که میاره جدید هست ؟! یا بازم یه سری جدید یه سری قدیم !
    امضا

اینم روش هست ، حالا اون 90 تا دیگه که میاره جدید هست ؟! یا بازم یه سری جدید یه سری قدیم !
    کاملا جدید

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    این کل فایل های jml است که من درست کردم البته یکی دو تاش رو اون اوایل دانلود کردم.درست کردن بعضی از این ها فایل ها 10-20 دقیقه و درست کردن بعضی هاشون و تبدیل فایل pdf به cvs مثل Words with a High Frequency دو الی سه ساعت وقت گرفته.
    امیدوارم به کارتون بیاد و خستگی ما در بره.

پ.ن. دوستان فایل 69TOEFLmostfreq.jml چند تا اشتباه داشت که اصلاح کردم لطفاً در فایل فشرده بجای اون قدیمیه از این جدیده استفاده کنید:
    69TOEFLmostfreq(NEW).jml
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)