صفحه 55 از 143 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman_mech نمایش پست ها
    ممنونم.اسم نویسندش chamber هست؟کتابفروشیا دارن؟
    اسمش همو سینونیم آنتونیم هست ، بگید chamber کتابفروشی های زبانی دارن اکثرا، داخلش نگاه کنید لغت باشه و مترادف هاش و متضاد ها، قطعا همه لغات نیست اما یک سیصد صفحه ای باید باشه درهمین حدود
    موفق باشی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام
    كسي كتاب "زبان عمومي كارشناسي ارشد" دكتر داور ونوس رو خونده؟ اول كتاب يكسري لغت داره كه به گفته خودشون از كتابهاي زير گرفته شده
    504
    Barron's Toefl
    Essential words for the Toefl
    Vocabulary for IELTS
    Vocabulary For The College-Bound Students
    1100 Words You Need To Know
    بنظر شما اين ليست براي تافل و GRE كافيه؟ عزيزاني كه اين كتاب رو تهيه كردند ترجمه كتاب خوبه يا نه؟

Junior Member

درود
    راهنمایی نیاز داشتم از دوستان . من قبلا یکی دو بار سعی کردم از طریق جعبه لایتنر کلمات رو کار کنم ولی هر بار نیمه تمام می موند چون تعداد کلمات روز به روز بیشتر می شد .این مشکل واسه یادداشت کردن در دفترچه ای که همیشه همراه خودم دارم هم پیش اومد. سطح کلی زبانم خیلی خوبه ولی در کلمات احساس ضعف می کنم . نظر دوستان برای بهبود لغات چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tormoz نمایش پست ها
    درود
    راهنمایی نیاز داشتم از دوستان . من قبلا یکی دو بار سعی کردم از طریق جعبه لایتنر کلمات رو کار کنم ولی هر بار نیمه تمام می موند چون تعداد کلمات روز به روز بیشتر می شد .این مشکل واسه یادداشت کردن در دفترچه ای که همیشه همراه خودم دارم هم پیش اومد. سطح کلی زبانم خیلی خوبه ولی در کلمات احساس ضعف می کنم . نظر دوستان برای بهبود لغات چیه؟
    ببین دوست عزیز بهتره که شما از فایل های لیستنیگ استفاده کنی ، و بسته به اون هدفی که داری ، فایل های لیستنیگ ببینی ، جعبه لایتنر مناسب نیست خیلی.
    سعی کن زبان رو با لذت یاد بگیری
    اول ببین هدفت چی هست؟ آزمون می خوایی شرکت کنی یا یادگیری هست؟
    بعد بر مبنای هدفت من بهت می گم چی گوش بدی
    مجموعه word smart هم خوبه جلد اولش مخصوصا ، لغت داره به همراه مثال برای اون لغت ، می تونید بارها و بارها گوش بدید.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز بهتره که شما از فایل های لیستنیگ استفاده کنی ، و بسته به اون هدفی که داری ، فایل های لیستنیگ ببینی ، جعبه لایتنر مناسب نیست خیلی.
    سعی کن زبان رو با لذت یاد بگیری
    اول ببین هدفت چی هست؟ آزمون می خوایی شرکت کنی یا یادگیری هست؟
    بعد بر مبنای هدفت من بهت می گم چی گوش بدی
    مجموعه word smart هم خوبه جلد اولش مخصوصا ، لغت داره به همراه مثال برای اون لغت ، می تونید بارها و بارها گوش بدید.
    خیلی ممنون
    من می خوام تافل iBT امتحان بدم طی چند ماه آینده . کلا از لحاظ لغت مشکل خاصی ندارم ولی احساس می کنم کافی نیست می خوام خیلی بهتر شم . می خوام تسلط قابل قبولی رو لغات داشته باشم بخصوص واسه صحبت کردن و نوشتن .
    چه مجموعه ای رو پیشنهاد می دین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tormoz نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    من می خوام تافل iBT امتحان بدم طی چند ماه آینده . کلا از لحاظ لغت مشکل خاصی ندارم ولی احساس می کنم کافی نیست می خوام خیلی بهتر شم . می خوام تسلط قابل قبولی رو لغات داشته باشم بخصوص واسه صحبت کردن و نوشتن .
    چه مجموعه ای رو پیشنهاد می دین؟
    بعد از 504 و اسنشال ، بهتره که کتابهای خود تافل رو بخونید اون لغت های تافل چون اکادمیک هست و در متن ها همون لغات عمومن استفاده می شه ، درضمن شما مثلا می تونید ریدینگ های دلتا که خوندید رو مرتب دوره کنید، بچه ها منبع زیاد خودن شاید خیلی مفید نباشه چند منبع رو خوب بخونید
    اگر برای ای بی تی آماده می شی سعی کن متفرقه نری مثل کنکوره ای بی تی، همون منابع رو خوب بخون. فایل رهنمایش هم که در فرم هست موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

با سلام
    کسی فایل صوتی نرم افزار wordhacker رو داره؟
    من ورژن 4.19 رو به همراه کرک دانلود کردم اما فایل wordAudio.zip که حدود 80-90 مگابایته رو نتونستم از جایی پیدا کنم تا دانلودش کنم
    اگه کسی داره و میتونه لطف کنه آپلود کنه اینجا
    ممنون

Junior Member

یکی از راههایی که واسه یادگیری لغات هست ساختن یک داستان کوتاه از چند تا لغت هست مثل کتاب ۵۰۴ و خیلی های دیگه . سوال من اینه که چجوری می شه این داستان کوتاه رو به بهتربن نحو ساخت که مفید باشه ؟

درود بر شما دوستان، ببخشید کتاب یا کتابهایی می شناسین که لغات رو با استفاده از ریشه و پسوندها و پیشوندها آموزش داده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahspice نمایش پست ها
    درود بر شما دوستان، ببخشید کتاب یا کتابهایی می شناسین که لغات رو با استفاده از ریشه و پسوندها و پیشوندها آموزش داده باشه؟
    زیاد هست
    وربال ادونتیج
    high school
    collage bond
    word power
    اینها معروف هاش هستن که دو تای اول به درد جی ار ای هم می خوره حسابی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)