صفحه 57 از 143 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

دوستان یه سوال راجع به j memorize . من همیشه لغت که اضافه میکنم میذارم روز بعدش میرم میخونم اگه بلد بودم میزنم بره تو deack 1 اگرم بلد نبودم تو همون start deck میمونه.

این کار من درسته یا همون اولین بار که حس کردیم معنی لغت رو کاملا یاد گرفتیم باید بفرستیمش deck 1?

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moeen72 نمایش پست ها
    سلام.من زبانم مبتدیه.برای شروع از چه کتابی یا نرم افزاری شروع کنم؟هرکی میدونه لطفا بگه.ممنون

شما نگفتيد براي چه آزموني ؟ اما براي تافل ميتونيد از اينجا منابع رو ببينيد. شادزي :

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/TOEFL
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

دوستان سلام و خست نباشيد:
    أيا كسي راجع به روش حفظ بدون فراموشي 1000 لغت در ١٠ روز توسط استاد مرتضي جاويد جيزي شنيده؟اين ١٠٠٠ لغت شامل ٥٠٤ است .أيا واقعيت داره اين متد.لطفا تا زودتره جواب بديد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    دوستان سلام و خست نباشيد:
    أيا كسي راجع به روش حفظ بدون فراموشي 1000 لغت در ١٠ روز توسط استاد مرتضي جاويد جيزي شنيده؟اين ١٠٠٠ لغت شامل ٥٠٤ است .أيا واقعيت داره اين متد.لطفا تا زودتره جواب بديد.
    روش هر چي باشه آيا شما باور داريد 1000 لغت در 10 روز؟ يعني ما كشور جهان سومي به اين رسيديم اما دانشجوي آمريكايي نتونسته تو اون مهد تكنولوژي از اين روش خبردار شه حداقل براي آزمون GRE اش 3000 تا لغت تو 30 روز حفظ كنه اونم بدون فراموشي؟ خيلي جالبه . اميدوارم اين روشها به نسبت ظاهر فريبنده اشون راندماني هم داشته باشند. شما براي 504 اگر تا به حال نخونديد كتابش رو و ميخواهيد دقيق باشيد حداقل 1 ماه روزي 2-3 ساعت وقت نياز داريد. حالا بسته به حافظتون ممكنه اين زمان كمتر يا بيشتر شه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

یادگیری کلمات قلمبه 1100 نیاز به کار چدی داره..

مرارت زیادی میخاد

فقط هر کس تجربه ای داره که چطور میشه حافظه را سریع تر و کاراتر وارد به حفظ کردن این کلمات کرد ارایه کنه>

مثلا مطالعه صبح زود

یا مرور کلمات حتی در زمان دست شویی رفتن و استفاده از هر فرصت زمانی

مرارت زیادی میخاد

فقط هر کس تجربه ای داره که چطور میشه حافظه را سریع تر و کاراتر وارد به حفظ کردن این کلمات کرد ارایه کنه>

مثلا مطالعه صبح زود

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها

مرارت زیادی میخاد

مثلا مطالعه صبح زود

دوست خوبم تنها راه پيشنهاديه من استفاده از كلماته. من اصلا توصيه نميكنم كه كلمه رو به تنهايي بخوني. در متن بخون يا باهاش ريتينگ بنويس. ماندگاري خوبي پيدا ميكنه به مرور . شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

مرسی دوستان.بنظر خودمم هم مشکوک امد.منتها ایشون مدعی اموزش لغات 504 از طزیق نشانه گذاری و ریشه یابی و غیره هستن.از اونجا که در شهرهای مختلفی همایش داشتن گفتم شاید باشند کسانی که شرکت کرده باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    مرسی دوستان.بنظر خودمم هم مشکوک امد.منتها ایشون مدعی اموزش لغات 504 از طزیق نشانه گذاری و ریشه یابی و غیره هستن.از اونجا که در شهرهای مختلفی همایش داشتن گفتم شاید باشند کسانی که شرکت کرده باشن.
    از این کتاب استفاده کن فوق العاده هست واسه لغت
    high school vocabulary
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Banned

نوشن نوشتن نوشتن نوشتن نوشتن نوشتن .............
    بهترین راهی هست که حداقل برای من درصد جوابدهیش بسیار بسیار بیشتر از روشهایی هست که امتحان کرده بودم . بعد از خوندن هم میتونید app 504 رو دانلود کنید و لغات رو مرور کنید قابلیت های بسیار جالبی داره . مثلا تعداد ارجاعات! رو نشون میده. ترجمه هم مخفی هست که اگر به مشکل خوردید اسفاده کنید. و دو تا جمله مثال هم پایین آورده . کلیک هم بکنی روش خودش با لهجه براتون تلفظ میکنه. این هم برای مرورش. نتیجه دهیش خیلی خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)