صفحه 7 از 143 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

نقل قول نوشته اصلی توسط Masy
    این پاور پوینت هم جالبه بود برای : Vocabulary study for high school students

http://massy.persiangig.com/document...ol_Student.ppt
    سلام
    فايل جالبي بود thanks فقط جالبه كه چند تا از لغتهاش نه تو essential هست نه 504 ونه 1100!
    من اينجا up ميكنمش تا كسي خواست از همين جا برش داره...

فقط يه موضوع: Masy ميشه لطفا اگه سايت مرتبطي مث همين هم ميشناسين معرفي كنين؟
    ممنون هستم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masy
    این پاور پوینت هم جالبه بود برای : Vocabulary study for high school students

http://massy.persiangig.com/document...ol_Student.ppt

فقط يه موضوع: Masy ميشه لطفا اگه سايت مرتبطي مث همين هم ميشناسين معرفي كنين؟
    ممنون هستم
    من توی نت هر مورد جالبی پیدا کنم می ذارم همینجا این پاور پوینت رو هم دیدم آپلود کردم

منبع و یا سایت خاصی برای مراجعه ندارم

Junior Member

this is rather old but might be useful to some

http://www.geocities.com/ehsaan_sh/GRE.htm

Thank you all for your great job, I am looking for some useful java programs (for my my cellular phone) to help me in learning more useful words for my upcoming IELTS examination I do appretiate if some one who has these programs place them here. thanks again
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    همونطور که همه مي دونيم يکي از موارد اصلي براي بالابردن سطح نمرات TOEFL, IELTSو GRE دانستن تعداد زيادي لغت هست.
    اين نرم افزاري که اينجا گذاشتم، شبيه ساز لايتنر هست که از موثرترين شيوه ها براي ياد گيري و به خاطر سپردن طولاني مدت تعداد زيادي لغت است.
    يک لينک هم هست، که مي تونين نرم افزار دلخواه را (با ورژن هاي ديگه) از اونجا و بصورت مستقيم download کنين.
    http://jmemorize.org
    موفق باشين.
    با تشکر از Niva
    Jmemorize نرم افزار جالبیه! من قبلا تقریبا نصف لغات GRE رو گروه بندی کرده بودم و الان دارم وارد نرم افزار کار میکنم. انشاءالله لغات که کامل شد میذارم اینجا
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    همونطور که همه مي دونيم يکي از موارد اصلي براي بالابردن سطح نمرات TOEFL, IELTSو GRE دانستن تعداد زيادي لغت هست.
    اين نرم افزاري که اينجا گذاشتم، شبيه ساز لايتنر هست که از موثرترين شيوه ها براي ياد گيري و به خاطر سپردن طولاني مدت تعداد زيادي لغت است.
    يک لينک هم هست، که مي تونين نرم افزار دلخواه را (با ورژن هاي ديگه) از اونجا و بصورت مستقيم download کنين.
    http://jmemorize.org
    موفق باشين.
    با تشکر از Niva
    Jmemorize نرم افزار جالبیه! من قبلا تقریبا نصف لغات GRE رو گروه بندی کرده بودم و الان دارم وارد نرم افزار کار میکنم. انشاءالله لغات که کامل شد میذارم اینجا
    صدرا جان من قبلا" چند تا فلش کارت بذای تافل و جی آر ای گذاشته بودم ولی بلد نیستم نرم افزار رو برنامه ریزی کنم.
    اگر چیزی بلدی همینجا قرار بده

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PINK FLOYD
    صدرا جان من قبلا" چند تا فلش کارت بذای تافل و جی آر ای گذاشته بودم ولی بلد نیستم نرم افزار رو برنامه ریزی کنم.
    منظورتون از برنامه ريزي نرم افزار چيه؟ شما ميتونين فايلها رو باهاش باز کنين؟

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

منظورتون از برنامه ريزي نرم افزار چيه؟ شما ميتونين فايلها رو باهاش باز کنين؟
    بله نیوا جان
    من یکی از فایلها، بفرض لغات تافل رو باز میکنم و 15 لغت رو در یک کتگوری جدید کپی میکنم و بهمین ترتیب هر روز 15 تا لغت جدید به اون کتگوری اضافه میکنم و ادامه میدم ،فرض کنید من دو روز بعد میخوام اون لغاتی رو که قبلا" یاد گرفتم رو طبق سیستم چرخشی جعبه لایتنر چک کنم باید چیکار کنم؟
    بعبارتی من هر چی لغت وارد میکنم به deck 2 یا deck 3 نمیرم و همه لغات در همون deck 1 باقی میمونن.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

بعبارتی من هر چی لغت وارد میکنم به deck 2 یا deck 3 نمیرم و همه لغات در همون deck 1 باقی میمونن.
    لغتی رو که تازه وارد میکنید همگی در Start Deck قرار میگیره بعد وقتی شما Learn رو بزنید اگه معنی لغت رو بلد باشید اون لغت میره Deck 1 و توی مرحله بعدی هم اگه همون لغت رو بازم درست بگید میره به Deck 2 و .... و اگه یه لغتی که مثلا در Deck 4 هست رو اشتباه بگید میره به مرحله اول: Start Deck و دوباره اون لغت چندین بار از شما سوال میشه تا دوباره بره Deck 4 . کار کردن باهاش سادست!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    لغتی رو که تازه وارد میکنید همگی در Start Deck قرار میگیره بعد وقتی شما Learn رو بزنید اگه معنی لغت رو بلد باشید اون لغت میره Deck 1 و توی مرحله بعدی هم اگه همون لغت رو بازم درست بگید میره به Deck 2 و .... و اگه یه لغتی که مثلا در Deck 4 هست رو اشتباه بگید میره به مرحله اول: Start Deck و دوباره اون لغت چندین بار از شما سوال میشه تا دوباره بره Deck 4 . کار کردن باهاش سادست!
    صدرا جان
    میشه learn setting خودتون رو برام بگین چون من در هیچ شرایطی وارد deck 2 نمیشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)