صفحه 82 از 143 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

کسی آنکی رو میتونه تو گوشی وین فون sync کنه .
    درد من اینه که گوشیم وین فونه !!! چه کنم ؟!!

Junior Member

سلام دوستان

ميگه رشته ارشد و دكتري همش زبان خارجه هست و بايد زبانت خوب باشه

واسه رشته مديريت
    ممنون ميشم كتابي ، سي دي ، پكيجي چيزي معرفي كنيد واقعا خوب باشه !

من از قديم زبان نصرت و اون سي دي ها تصويري و ... اينا رو گرفتم
    ولي خب ادامه ندادم
    كلاس و اينا هم اصلا وقتش نيست
    يه مجموعه باشه روزي يك ساعت كار ميكنم تو خونه

فقط مث اين كارت ها و كاغذا نباشه كه كلمه بنويسيم و باز حفظ كنيم و ..
    يه مقدار جذابيت داشته باشه واسه آدم !

استعدادم خوبه
    زبان پيش 20 شدم زبان عمومي 20 شدم ، زبان تخصصي 1و2و3و4 هم 20 شدم ! تو كارشناسي ...

تشكر

Junior Member

دوستان سلام
    من مشکلم با گزینه های زیر فلش کارت ها هست. این ها هست : <1 دقیقه ، < 10 دقیقه ، 4 روز آسان
    این ها رو چطور افزایش بدم؟؟؟؟؟
    یعنی اگر کلمه ای رو بلد نباشم سریع بعد از یک دقیقه دوباره نشون میده. کجا باید این ها رو تظیم کنم و لطفا بهترین بازه زمانی رو هم بهم بگید.
    بسیار ممنون از شما.
    فرهنگ برهنگی کشورم را احاطه کرده ...
    خدایا دوران عاشق شدن برای دور کمر و قطر ران و رنگ چشم و موهای پریشان را سریع تر سپری کن ...
    من اعصاب دیدن این همه عوام فکر کردن را در سطح جامعه ندارم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid313 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من مشکلم با گزینه های زیر فلش کارت ها هست. این ها هست : <1 دقیقه ، < 10 دقیقه ، 4 روز آسان
    یعنی اگر کلمه ای رو بلد نباشم سریع بعد از یک دقیقه دوباره نشون میده. کجا باید این ها رو تظیم کنم و لطفا بهترین بازه زمانی رو هم بهم بگید.
    بسیار ممنون از شما.
    سلام دوست عزیز
    خوب روش کار نرم افزار همین است شما باید 1 دقیقه بعد بخوانبد تا یاد بگیرید. گزینه ها را دنبال کنید مشکلی پیش نمی آید.

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خوب روش کار نرم افزار همین است شما باید 1 دقیقه بعد بخوانبد تا یاد بگیرید. گزینه ها را دنبال کنید مشکلی پیش نمی آید.

Good Luck
    سلام
    ممنون
    شاید من بد پرسیدم.
    در نسخه ی کامپیوتر وقتی very hard رو می زنیم آخر session دوباره همون رو نمی پرسه و میذاره برای سری بعد که نرم افزار باز شد اون رو اول میاره. اما اینجا در همون session دوباره شروع میکنه اون ها رو نشون میده.
    کلا میخوام اگر آسان بود 4 روز دیگه (که این درسته) و اگر سخت بود 2 روز دیگه و اگر بلد نبودم یک روز بعد نشون بده. آیا راهی هست؟
    فکر کنم درستش این باشه چون وقتی کارتی رو امروز بلد نبودیم میذاشتیم خونه اول و فردا مرورش میکردیم نه همون موقع.
    باز شما این راه ها رو رفتید و من تازه کارم. اگر باز بفرمایید همین گزینه ها را دنبال کنم حتما این کار رو میکنم.
    بسیار از وقتتون ممنونم.
    فرهنگ برهنگی کشورم را احاطه کرده ...
    خدایا دوران عاشق شدن برای دور کمر و قطر ران و رنگ چشم و موهای پریشان را سریع تر سپری کن ...
    من اعصاب دیدن این همه عوام فکر کردن را در سطح جامعه ندارم ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication engineering

سلام
    دوستان کسی فایل انکی 400 لغت تافل رو داره؟
    ممنون میشم لینک بدهید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael82 نمایش پست ها
    فایل راهنمایی که خواستین رو براتون آماده کردم و به زبون بسیار بسیار ساده، جوری که همه متوجه بشند نوشتم. در این فایل نحوه ساخت فلش کارت (اضافه کردن صدا و عکس و عملیات های دیگر) برای نرم افزار انکی و همچنین نحوه مطالعه فلش کارتها با انکی رو توضیح دادم.

از سایت انکی نسخه ویندوز نرم افزار را دانلود کنید. و بقیه مراحل را طبق آنچه در فایل زیر ملاحظه خواهید کرد طی کنید.

برای شروع هم فلش کارتهای اماده شده 504 و 450 همراه با تلفظ رو میتونید از اینجا دانلود کنید.

اگه یه روز وقت بزارین و این فایل 26 صفحه ای رو بخونید مطمئن باشید نیازتون برای دونستن اونچه لازمه برای مطالعتون با انکی برآورده شده.
    سلام و بسیار ممنون از شما.فوق العاده بود فایلی که پیوست کردید خدا خیرتون بده
    ببخشید فقط اینکه شما گفتید همیشه گزینه ی بعد again رو بزنیم به این دلیله که بازه های زمانی مرور کمتر بشه تا بشه لغت رو زود یاد گرفت درسته؟اونوقت بعدش طبق لایتنر که 2و4و8و.... روز هست پیش میره؟
    الگوریتم زمانی این برنامه چیه که خودش گزینه های مرور رو اون زیر میاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid313 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بسیار ممنون از شما.
    سلام وحید جان،

جان بچت این فایل رو دانلود کردی و خوندی؟ اگه خوندی و متوجه نشدی که خب بر من واجب شده که این فایل زیر را براتون آپلود کنم که واضح تر توضیح داده شده

تمامی گزینه ها رو میتونین به اختیار خودتون تغییر بدین. 4 روز easy رو هم میتونین مثلا بزارین روی 2 روز و یا ...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf 1.pdf (183.5 کیلوبایت, 392 views)
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط astute نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی فایل انکی 400 لغت تافل رو داره؟
    ممنون میشم لینک بدهید.
    سلام دوست عزیز،

خدمت شما:

این انکیش
    و
    اینم جی ممرایزش
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط eliiiii نمایش پست ها
    سلام و بسیار ممنون از شما.فوق العاده بود فایلی که پیوست کردید خدا خیرتون بده
    ببخشید فقط اینکه شما گفتید همیشه گزینه ی بعد again رو بزنیم به این دلیله که بازه های زمانی مرور کمتر بشه تا بشه لغت رو زود یاد گرفت درسته؟اونوقت بعدش طبق لایتنر که 2و4و8و.... روز هست پیش میره؟
    سلام دوست عزیز،

فقط اینکه شما گفتید همیشه گزینه ی بعد again رو بزنیم به این دلیله که بازه های زمانی مرور کمتر بشه تا بشه لغت رو زود یاد گرفت درسته؟اونوقت بعدش طبق لایتنر که 2و4و8و.... روز هست پیش میره؟

نه، ولی به نظرم خودم اینجوری تجربش کردم که برای کسی که برای اولین بار داره یه deck رو یاد میگیره این روش باعث میشه لغات بهتر توی حافظه بلند مدت بره.

الگگگگگگوریتمممممم؟؟؟؟؟؟ بابا من رشتم Vet هست، این کلمات قلمبه سلمبه دیگه چیه. حالا الگوریتم دقیقا کجاش میشه
    والا جواب این سوالو نمیدونم.

موفق باشید
    Charles Dickens

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)