صفحه 86 از 143 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

سلام کسی فایل jml برای کتاب 1100 واژه gre بارونز رو داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at Shahid Beheshti university

سلام دوستان .
    توی این نرم افزارهای لایتنر مثل Anki , Jmemorize , memorylifter , و غیره قابلیت خوندن کلمه وجود داره با میشه این قابلیت رو افزود؟
    من این قابلیت رو برای هر فلش کارت دیدم . اما من میخوام که بدون وارد کردن فایل صوتی ، خود نرم افزار این کلمه رو بخونه... این شدنیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaynashima نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    توی این نرم افزارهای لایتنر مثل Anki , Jmemorize , memorylifter , و غیره قابلیت خوندن کلمه وجود داره با میشه این قابلیت رو افزود؟
    من این قابلیت رو برای هر فلش کارت دیدم . اما من میخوام که بدون وارد کردن فایل صوتی ، خود نرم افزار این کلمه رو بخونه... این شدنیه؟
    سلام
    برای اندروید فکر میکنم باید tts را دانلود کنید تا امکان خواندن ماشینی فعال بشه.اینجوری خودش واست میخونه. اما هیچ چی به خواندن انسانی نمیرسه! برای اطلاعات بیشتر ر.ک:
    http://ankiiran.blogfa.com/post/86

Junior Member

سلام. من به خود کتابخانه ی مشترک آنکی https://ankiweb.net/shared/decks/english سر زدم و اونجا این چیزی رو که دنبالشم، بین deck های فارسی پیدا نکردم. اگر لینکی به اینهایی که در پایین میارم می شناسید (توی اپلای ابرود یا جای دیگه)، لطفا بهم بگید. همین تاپیک رو که خیلی هم طولانی شده شخم زدم اما اینی که رو میخوام پیدا نکردم واقعا:

1- فلش کاردهای کتاب Essential words for TOEFL روی آنکی
    2- فلش کاردهای *همون کتاب* روی jmemorize (در قالب jml)

توی همین تاپیک جاهایی می دیدم که گفته شده که این دومی (Essential words for TOEFL, jml) رو بعضی از بچه ها آپلود کردن، ولی من نتونستم پیداش کنم. خیلی ممنون میشم بهم بگید کجا می تونم این رو هم پیدا کنم.
    مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neut نمایش پست ها
    سلام. من به خود کتابخانه ی مشترک آنکی https://ankiweb.net/shared/decks/english سر زدم و اونجا این چیزی رو که دنبالشم، بین deck های فارسی پیدا نکردم. اگر لینکی به اینهایی که در پایین میارم می شناسید (توی اپلای ابرود یا جای دیگه)، لطفا بهم بگید. همین تاپیک رو که خیلی هم طولانی شده شخم زدم اما اینی که رو میخوام پیدا نکردم واقعا:

1- فلش کاردهای کتاب Essential words for TOEFL روی آنکی
    2- فلش کاردهای *همون کتاب* روی jmemorize (در قالب jml)

توی همین تاپیک جاهایی می دیدم که گفته شده که این دومی (Essential words for TOEFL, jml) رو بعضی از بچه ها آپلود کردن، ولی من نتونستم پیداش کنم. خیلی ممنون میشم بهم بگید کجا می تونم این رو هم پیدا کنم.
    مرسی.
    اینجا را ببینید

سلام دوستان .
    برای این کار شما باید یک افزونه به آنکی اضافه کنید . ظاهرا این یکی خیلی طرفدار داشته :
    https://ankiweb.net/shared/info/301952613

اما راه حل بهتر همون طوری که دوستان گفتن استفاده از فایل های صوتی واقعی هست . من توصیه میکنم کل

پکیج صوتی وبستر رو دانلود کنید و توی فولدر collection.media آنکی بریزید (فایل های صوتی رو نه فولدر حاوی فایل های صوتی )

بعد از این توی آنکی باید هر لغت رو توی یک فیلد جداگونه وارد کنید . مثلا اگر لغت apple رو میخواید به آنکی اضافه کنید

در فیلد question یا Front تایپ کنید apple و هیچ چیز دیگه ای اضافه نکنید (فقط و فقط لغت خالی) بعد به قسمت تنظیمات card

برید و توی تنظیمات روی کارت این کد رو اضافه کنید : [sound:{{field}}.mp3]

توجه کنید که به جای field نام فیلدی که لغت رو توش وارد کردید رو جایگزین کنید.

اگر هم از Deck های پیش ساخته استفاده میکنید : توجه کنید که لغت مورد نظرتون توی چه فیلدی نوشته شده

بعد به قسمت تنظیمات card برید و اون کد رو وارد کنید . تنها زحمتش اینه که اولین روز چند دقیقه وقت بذارید

و این کار رو انجام بدید . بعدش دیگه راحت تمام لغات تلفظ میشن .

این کار خوبیش اینه که برای هر لغت مجبور نیستید هی فایل صوتی دانلود کنید و این که یک بار برای همیشه کاری میکنید

که آنکی اتومات تمام لغات رو تلفظ کنه . این خیلی خیلی بهتر از سیستم های tts هست که به صورت مصنوعی تلفظ میکنن.

با سلام
    غیر از منابع ای که دوستان گفتند من GRE word list را اینجا برای دانلود قرار می دهم و بسیار هم خوب هست.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نمی دونم چرا من نمی تونم اتچمنت رو باز کنم . روی دو تا مرورگرهم امتحان کردم. ولی...
    در کل کار بسیار ارزشمندی هست به خصوص اگه به صورت فایل با پسوند txt هم بگذارید تا برای انکی و نرم افزارهای دیگه هم بشه استفاده کرد.

سلام
    بفرمایید این وین رر این دو پوشه است.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    با سلام
    غیر از منابع ای که دوستان گفتند من GRE word list را اینجا برای دانلود قرار می دهم و بسیار هم خوب هست.
    سلام و ممنون از زحماتتون
    ببینید راستش رو بخواید آخه گذاشتن یک فایل pdf که خود کتاب هم یا خریدن یا دانلود کردن چه کمکی به یادگیری لغت می کنه؟!! فلش کارتهای انکی میتونه بسیار کمک کننده باشه.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)