صفحه 92 از 143 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1421

موضوع: راهکارهای یادگیری لغات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهکارهای یادگیری لغات

چه طوری میشه تلفظ کلمه رو وارد jmemorize کرد؟ تو تاپیک چیزی پیدا نکردم. از تو گوگل و یو*تیوب هم همین طور.ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnajon نمایش پست ها
    چه طوری میشه تلفظ کلمه رو وارد jmemorize کرد؟ تو تاپیک چیزی پیدا نکردم. از تو گوگل و یو*تیوب هم همین طور.ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
    سلام

jmemorize به خودی خود نمی تونه تلفظ لغات رو ارائه کنه... بلکه باید اون رو در کنار dictionary های مثل Lingoes به کار برد...

یک روش کار در اینجا ارائه شده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

دوست من ممنون بابت لطفتون فقط این فایلی که مربوط به موبایله رو نتونستم نصبش کنم می شه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    دوست من ممنون بابت لطفتون فقط این فایلی که مربوط به موبایله رو نتونستم نصبش کنم می شه راهنمایی کنید
    سلام
    خواهش می کنم
    فایل رو را از حالت rar خارج کنید (اگه نرم افزار zip رو دارید اگر نه هم برای کامپیوتر دانلود کنید). بعد فایل استخراجی رو run کنید. اگر روی موبایل نرم افزار zip‌ ندارید اول تو کامپیوتر فایل را استراج کنید و بعد بریزید روی گوشیتون.

موق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

سلام دوست خوبم اندروید گوشی من 4.4.2 است فایل وین رر رو هم تو گوشی ریختم ولی متآسفانه فایل شمارو باز نکرد اصلا اجرا نشد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم اندروید گوشی من 4.4.2 است فایل وین رر رو هم تو گوشی ریختم ولی متآسفانه فایل شمارو باز نکرد اصلا اجرا نشد.
    اگه گوشیتون به اینترنت وصل میشع خیلی راحت میتونید تو بازار ankidroid رو پیدا و نصب کنید.

Junior Member

دوستان راستش من به هیچ عنوان اعتقادی به کلاس آموزشی ندارم زیرا که این گونه آموزشگاهها چیزی رو به شما آموزش نمیدن برای یادگیری زبان خودتان باید بخونید که بهترینش علاقه و جدیت در مطالعه هست شما توی اینترنت سایتهای انگلیسی زیادی می بینید سعی کنید لغات را در جمله یاد بگیرید فیلمهای که با زیرنویس انگلیسی هستو دانلود کنید و مکالماتی که بین بازیگران ردوبدل میشود را از حفظ کنید و چندبار که تکرار کنید میماند توی ذهنتان

و نوشتن خواندن و تکرار کمک شایانی به یادگیری شما خواهد کرد

سعی کنید انگلیسی را در کشور انگلس زبان بیاموزید و با مردمان مختلف ارتباط برقرار کنید ترس نداشته باشید من نه کلاس رفتم نه کسی بهم یاد داد خودم با علاقه ازین طریق فرا گرفتم و الان دوستانی از سرتاسر دونیا در فیسبوک و مسنجر دارم و مسافرتهای گردش در خارج داشتم

به هیج مشکلی نداشتم و دوستانی از انگلستان و استرالیا و المان در کشورهای مختلف داشتم پس سرمایتونو بر روی مغز تان سرمایه گزاری کنید و در اخر هم اگر به دنبال مدرک برای ادامه تحصیل هستید و ... سعی کنید در کلاسهای خارج از کشور شرکت کنید چون کلاسهای داخل ایران به هیج عنوان خوب نیستند از لحاظ آموزشی ...

Junior Member

سلام
    دو سوال:

1- برای کسی که دامنه لغاتش خوب نیست چه مجموعه ای پیشنهاد میکنید؟
    2- بهترین و سریعترین راه یادگیری برای شخصی که در اولویتش ریدینگ و رایتینگ هست و بعد مکامله چه روشی است؟

در حال حاضر هم بصورت خودآموز مطالعه دارم (روزانه 3 ساعت و بیشتر شنیداری) و هم در کلاس های مکامله مبتدی تا پیشرفته (هفته ای دو جلسه) شرکت کردم

با تشکر فراوان

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman01 نمایش پست ها
    سلام
    دو سوال:

1- برای کسی که دامنه لغاتش خوب نیست چه مجموعه ای پیشنهاد میکنید؟
    2- بهترین و سریعترین راه یادگیری برای شخصی که در اولویتش ریدینگ و رایتینگ هست و بعد مکامله چه روشی است؟

در حال حاضر هم بصورت خودآموز مطالعه دارم (روزانه 3 ساعت و بیشتر شنیداری) و هم در کلاس های مکامله مبتدی تا پیشرفته (هفته ای دو جلسه) شرکت کردم

با تشکر فراوان
    سلام

1- بهتره از کتابهای 504 واژه، 1100 واژه و بعد کتابهای تافل استفاده کنید.

2- من نمیتونم بگم بهترین راه چیه اما به نظرم ( راهی که خودم دارم میرم ) وقتی شما پادکست هایی که transcribe دارند رو گوش بدید و در حین گوش دادن اون رو بنویسید به مرور زمان میتونید درک خودتون رو از مطالبی که گفته میشه ارتقا بدید و بتونید نکات مهم رو تشخیص بدید. مطالعه ی کتابها و خبرهای انگلیسی هم کمک کننده خواهد بود.

موفق باشید

Junior Member

منظور از دامنه ی لغات را من متوجه نمیشم اما شما فرض بر این بگیرید که 50 تا لغات را می خواهید یاد بگیرید به عنوان مثال زمانی که یک بجه به دنیا میاد قبل از انکه نوشتن و خواندن را یاد بگیرد مکاکلمه را یاد میگیرد و با تکرار کلماتی جون مامان و بابا و با صورت شکل کلمات در ذهنش می ماند

مثل لغت واتر وقتی که به آب نگاه می کنید یا به دریا یا جاهایی که در آن آب قرار دارد این لغت در ذهن شما می ماند یا کلمه ی هلو که با ادا و اظفالی که در هنگام سلام کردن در ذهنمان می ماند به هر حال یکی از عوامل موثر در یادگیری لغات شکل و مثالهای آن هست که حتی بدون کمک از دیکشنری

می توانید از مثالهای جملات و تصاویر گوگل و یاهو کمک بگیرید

در رابطه با خواندن و نوشتن ایندو کمک شایانی به یادگیری شما ها خواهد کرد لغات را در جملات یاد بگیرید بنویسید و بخوانید و جای لغات را عوض کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)