صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: کارت بین المللی ملی تراست

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

پیش فرض کارت بین المللی ملی تراست

یکی از خدمات بانک ملی: کارت بین المللی ملی تراست و ملی کارت ارزی است

البته اینها توی تقویم نوشته بود و توی سایت بانک ملی چیزی پیدا نکردم

ولی امکانات جالبی برای این کارتها نوشته:
    پذیرش در بیش از 220 کشور دنیا! ???
    عدم نیاز به حمل فیزیکی ارز و تبدیل آن در خارج از کشور ???

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارت بین المللی ملی تراست

سلام
    اين كارت اعتباري توسط بانك ملي صادر ميشه با مجوز بين المللي همون قبرس - فكر ميكنم البته- صادر ميشه. حداقل موجودي براي افتتاح حساب براش 2000 يورو هست. بالاتر هم داره 5000 يورو و .... پولتون حداقل يه 20-30 روز ميمونه. در اين مدت سود هم به پولتون تعلق ميگيره.بعدش كارت رو بهتون ميدن و شما ميتونيد تمام حريدهاي اينترنتي و پرداختهاي دانشگاهي تونو باهاش بپردازين. البته - بازم فكر ميكنم!- نميشه به اين حساب يا كارت پول واريز كنيد چه از خارج و چه از داخل كشور.
    در اين موضوع و موضوع ديگري نيز اين مطلب مطرح شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg47647

من این کارت رو دارم، البته از طرف دانشگاه گرفتم و 2000 یورو رو ندادم، مطمئنین که این 2000 یورو فقط 30 روز میمونه؟ تا اونجایی که مسئولش به من گفت، این پول تا وقتی که کارت اعتبار داره پیش بانک میمونه. نمیشه به این کارت پول واریز کرد، ولی هر جا بشه از Master Card استفاده کرد، قابل استفاده است. من باهاش Application fee دادم، تافل ثبت نام کردم، از آمازون خرید کردم و ... و مشکلی نداشتم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

به اين كارت نميشه پول واريز كرد؟؟؟؟پس فقط واسه همين پرداختهاي اينترنتي خوبه ديگه؟از دستگاههاي ATM خارج از كشور چي؟ميشه باهاش پول گرفت؟
    واسه انتقال پول از ايران چه پيشنهادي ميدين؟باز كردن حساب ارزي تو همين ايران؟روش بهتري كه هم هزينه انتقال پول كمتر بشه هم امنيت لازم داشته باشه سراغ دارين؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    من این کارت رو دارم، البته از طرف دانشگاه گرفتم و 2000 یورو رو ندادم، مطمئنین که این 2000 یورو فقط 30 روز میمونه؟ تا اونجایی که مسئولش به من گفت، این پول تا وقتی که کارت اعتبار داره پیش بانک میمونه. نمیشه به این کارت پول واریز کرد، ولی هر جا بشه از Master Card استفاده کرد، قابل استفاده است. من باهاش Application fee دادم، تافل ثبت نام کردم، از آمازون خرید کردم و ... و مشکلی نداشتم.
    سلام
    من هم شنيدم كه براي دانشگاهيان و يا پزشكان با سپرده كمتري اين كارت تعلق ميگيره وليكن افتتاح حساب از طرف خود بانك ملي اينجوري هست. 2000 يورو تا زمان ايجاد كارت كه همون حدود يه ماه هست پيش بانك ميمونه ديگه.
    يك سوال: شما از آمازون خريد ميكنيد- يا حالا مثلا ebay رو بگيم-، به آدرستون در ايران ميرسه بسته تون؟ چون معمولا نمي‌فرستن ايران كه. حداقل اينو ميدونم كه از آمريكا به ايران نمياد. مثلا خود من آدرس اروپا رو ميدم! كه بسته بره اونجا از اونجا برام بيارن!

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    به اين كارت نميشه پول واريز كرد؟؟؟؟پس فقط واسه همين پرداختهاي اينترنتي خوبه ديگه؟از دستگاههاي ATM خارج از كشور چي؟ميشه باهاش پول گرفت؟
    واسه انتقال پول از ايران چه پيشنهادي ميدين؟باز كردن حساب ارزي تو همين ايران؟روش بهتري كه هم هزينه انتقال پول كمتر بشه هم امنيت لازم داشته باشه سراغ دارين؟
    نميشه پول واريز كرد، -و فكر كنم- نميشه هم از دستگاه‌هاي ATM هم پول گرفت چون مسئولش در بانك به من گفت كه فقط يه كد و pass و يا همون اطلاعات اينترنتي هست و مثل كارتهاي master,visa به شكل كارت نيست.
    براي انتقال پول به هر حال بايد يه مقدار كاميشن چارج بديد. وليكن براي اين كار بانك ملي خيلي سيستم كندي داره و بانك تجارت بهتره. من يه بار از بانك تجارت پولي رو فرستادم اروپا كه مسئول ارزي اونرو به واسطه دو سه تا بانك! از كيش فرستاد لندن.

سلام،

کاملا به شکل کارت هست. میشه از ATM کشورهای خارجی ازش پول گرفت. پولی هم که به عنوان وثیقه گذاشته می شه تا سه ماه بعد از تحویل کارت پیششون می مونه. برای 2000 دلار هم چیزی حدود 210 دلار سود برای سه سال پرداخت می کنه. سالی حدود 30 دلار هم هزینه نگهداری کارت ازتون می گیرن.

نمی دونم میشه بهش پول ریخت یا نه! ولی می دونم پول بهش REFUND می شه.
    If you wish it, It is no dream

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

هنگام خروج از کشور کلی پول (دلار) همراهمون - پس میشه به جای بردن دلار از این کارت استفاده کنیم که این همه پول رو جابه جا نکنیم؟

این کارت در صورتی که هیئت علمی باشی یا شماره نظام پزشکی داشته باشی با معرفی از طرف سازمان مربوطه بدون سپرده داده میشه.خارج از اون همون 2000 یورو را باید به حساب بذاری و تا اونجایی که من شنیدم تا زمانی که این کارتو داری نمیتونی به این پول دست بزنی.اما مطمئن نیستم .اون کارتی که من دارم فقط تا 1000 یورو میشه شارژش کرد نه بیشتر .تقریبا همه جای دنیا هم اعتبار داره حتی آمریکا.

کسی میدونه چجوری میشه اعتبارشو بالا برد؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    این کارت در صورتی که هیئت علمی باشی یا شماره نظام پزشکی داشته باشی با معرفی از طرف سازمان مربوطه بدون سپرده داده میشه.خارج از اون همون 2000 یورو را باید به حساب بذاری و تا اونجایی که من شنیدم تا زمانی که این کارتو داری نمیتونی به این پول دست بزنی.اما مطمئن نیستم .اون کارتی که من دارم فقط تا 1000 یورو میشه شارژش کرد نه بیشتر .تقریبا همه جای دنیا هم اعتبار داره حتی آمریکا.

کسی میدونه چجوری میشه اعتبارشو بالا برد؟
    والا من از بانك سوال كردم گفت ميشه اعتبارشو بالاتر برد اما بستگي به اين داره كه صورتحسابهاي قبلي رو به موقع پرداخت كرده باشي. من شنبه ميرم دنبالش اگه جزئيات بيشتري دستم اومد خبر ميدم

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)