صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: کارت بین المللی ملی تراست

Member

پیش فرض پاسخ : کارت بین المللی ملی تراست

من از بانك سوال كردم بانك گفت اول بايد اصل و فوتوكپي از شناسنامه و كارت ملي بياري تا ما از بانك مركزي استعلام كنيم بعد كه جوابش اومد 2000 يورو ميدي واست ميذاريم توو يه حساب سپرده با 6 درصد سود ساليانه. 100 يورو ديگه هم ميدي تا واست يه حساب ارزي باز كنيم وقتي كارت اومد ميتوني ماهيانه تا سقف 1000 يورو ازش استفاده كني.ضمن اينكه گفت ميشه اعتبارش رو بالاتر برد ولي به اين بستگي داره كه صورتحسابهاي قبلي رو يه موقع پرداخت كرده باشي. البته ظاهرا قبلا راجع به اين موضوع بحث شده

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    من این کارت رو دارم، البته از طرف دانشگاه گرفتم و 2000 یورو رو ندادم، مطمئنین که این 2000 یورو فقط 30 روز میمونه؟ تا اونجایی که مسئولش به من گفت، این پول تا وقتی که کارت اعتبار داره پیش بانک میمونه. نمیشه به این کارت پول واریز کرد، ولی هر جا بشه از Master Card استفاده کرد، قابل استفاده است. من باهاش Application fee دادم، تافل ثبت نام کردم، از آمازون خرید کردم و ... و مشکلی نداشتم.
    سلام
    من هم شنيدم كه براي دانشگاهيان و يا پزشكان با سپرده كمتري اين كارت تعلق ميگيره وليكن افتتاح حساب از طرف خود بانك ملي اينجوري هست. 2000 يورو تا زمان ايجاد كارت كه همون حدود يه ماه هست پيش بانك ميمونه ديگه.
    يك سوال: شما از آمازون خريد ميكنيد- يا حالا مثلا ebay رو بگيم-، به آدرستون در ايران ميرسه بسته تون؟ چون معمولا نمي‌فرستن ايران كه. حداقل اينو ميدونم كه از آمريكا به ايران نمياد. مثلا خود من آدرس اروپا رو ميدم! كه بسته بره اونجا از اونجا برام بيارن!
    نه، 2000 یورو دقیقاً تا اتمام اعتبار کارت پیش بانک میمونه، اینو مستقیماً پرسیدم. اما اینکه سود بهش تعلق میگیره، درسته.
    من هم آدرس کانادا یا امریکا میدم، دوستان برام میفرستند. اما خود کارت رو کلاً باهاش مشکلی نداشتم، حتی باهاش فضای هاستینگ از امریکا گرفتم (که میگند معمولاً به ایرانیها گیر میدن) و مشکلی نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    این کارت در صورتی که هیئت علمی باشی یا شماره نظام پزشکی داشته باشی با معرفی از طرف سازمان مربوطه بدون سپرده داده میشه.خارج از اون همون 2000 یورو را باید به حساب بذاری و تا اونجایی که من شنیدم تا زمانی که این کارتو داری نمیتونی به این پول دست بزنی.اما مطمئن نیستم .اون کارتی که من دارم فقط تا 1000 یورو میشه شارژش کرد نه بیشتر .تقریبا همه جای دنیا هم اعتبار داره حتی آمریکا.

کسی میدونه چجوری میشه اعتبارشو بالا برد؟
    اگر شما هیئت علمی یا پزشک باشید و حقوقتون بالاتر از 2000 یورو باشه، 2000 یورو بهتون اعتبار میدند در غیر اینصورت باید سپرده بیشتری پیش بانک بگذارید.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض دور جدید تحریم اتحادیه اروپا و تاثیر آن بر انتقال پول با کارت ملی تراست

اواخر هفته گذشته در اخبار اعلام شد که اتحادیه اروپا دور جدیدی از تحریم ها را بر ضد ایران تصویب و متوجه بانک ملی کرده است.
    به گونه ای که تمام حسابهای این بانک در اروپا مسدود میگردد.
    آیا از دوستان کسی اطلاع داره که با توجه به اینکه این کارت قبرس صادر شده آیا اننقال پول از طریق این کارت به یک حساب بانکی در اروپا تحت تاثیر این تحریم دچار مشکل خواهد شد یا خیر؟
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

آقاي powerman:
    انشالله با هم ميريم سوئد اونجا يه كارت اعتباري درست حسابي ميگيريم خلاص!!!
    چرا بيايم از بانك ملي بگيريم؟؟؟تازه الان بانك مركزي ايران هم رو هواست چه برسه به ملي... :P ;D
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member

از دوستانی که ملی تراست دارند آیا الان می تونند از کارتشون استفاده کنند؟ (منظورم شرایط تحریمه) آخه جدیدا دیگه ملی تراست صادر نمی شه.... لطفا اطلاع بدید که ملی تراستهایی که قبلا گرفتید الان کار می کنه یا نه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    از دوستانی که ملی تراست دارند آیا الان می تونند از کارتشون استفاده کنند؟ (منظورم شرایط تحریمه) آخه جدیدا دیگه ملی تراست صادر نمی شه.... لطفا اطلاع بدید که ملی تراستهایی که قبلا گرفتید الان کار می کنه یا نه...
    تا یک هفته پیش که کار میکرد.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    اواخر هفته گذشته در اخبار اعلام شد که اتحادیه اروپا دور جدیدی از تحریم ها را بر ضد ایران تصویب و متوجه بانک ملی کرده است.به گونه ای که تمام حسابهای این بانک در اروپا مسدود میگردد.
    آیا از دوستان کسی اطلاع داره که با توجه به اینکه این کارت قبرس صادر شده آیا اننقال پول از طریق این کارت به یک حساب بانکی در اروپا تحت تاثیر این تحریم دچار مشکل خواهد شد یا خیر؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من چند روز پیش زنگ زدم به بانک ملی و پرسیدم. آقای مصلحت انگیز که مسئولشه گفت اوضاع قاراشمیشه ولی کارت ها هنوز کار می کنند. به صورت کلی حرفاش میشد:
    1- این بانک دیگه کارت اعتباری صادر نمی کنه
    2- کارت ها هنوز کار می کنند ولی اعتباری به آیندشون نیست
    3- کلا این بانک نمی تونه در مورد وضعیت آینده کارت ها پیش بینی ای داشته باشه که اون رو به ما هم اطلاع بده

برای اطلاعات بیشتر میتونین با این شماره تماس بگیرین:88783734 -بانک ملی- شعبه ی آناهیتا-بخش ملی تراست

درضمن اطلاعات در مورد نحوه دریافت، معرفی نامه ی پزشک ها و... تو لینکی که Rey گذاشته هس.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

دوستان اگه کسی تو کشورهای اطراف دارید از اونجا بگید واستون ویزا کارت بگیرند منم این کارو کردم از یه بانکی تو کشور آذربایجان هم یه شماره حساب دارم هم یه کارت ویزا معتبر و مطمن.اینجوری با این وضع که پیش میریم اعتباری به بانکهای خوشگله خودمون نیست. :'(
    What Goes Around...Comes Around

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نميشه به اين حساب يا كارت پول واريز كنيد چه از خارج و چه از داخل كشور.
    کلا سیستمش این جوریه که برای داشتن ملی تراست شما باید دو تا حساب داشته باشید(دو تا حساب ایجاد میشه براتون):

1- یک حساب داخلی در بانک ملی (مال من قرض الحسنه پس اندازه)
    2- حساب مستر کارت در کشور خارجی(که قبرسه)

همونطور که می دونین مبنای مستر کارت اینه که شما اعتباری دارین که بر مبنای اون خرج میکنین و در پایان ماه از اون اعتبار یا منابع دیگه هزینه ها پرداخت میشن. در مورد ملی تراست شما تا سقف 1000 دلار آمریکا در ماه می تونین خرج کنید. هزینه این خرج ها در پایان ماه شمسی با حساب داخلی شما صاف میشه. این کار تحت نظارت ناظرین خارجی(نمی دونم مال بانک قبرسی هس یا خود مستر کارت) در ایران انجام میشه.

به عبارت دیگه شما باید به نحوی پول رو به حساب ایرانی بریزین.

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    نميشه به اين حساب يا كارت پول واريز كنيد چه از خارج و چه از داخل كشور.
    کلا سیستمش این جوریه که برای داشتن ملی تراست شما باید دو تا حساب داشته باشید(دو تا حساب ایجاد میشه براتون):

1- یک حساب داخلی در بانک ملی (مال من قرض الحسنه پس اندازه)
    2- حساب مستر کارت در کشور خارجی(که قبرسه)

همونطور که می دونین مبنای مستر کارت اینه که شما اعتباری دارین که بر مبنای اون خرج میکنین و در پایان ماه از اون اعتبار یا منابع دیگه هزینه ها پرداخت میشن. در مورد ملی تراست شما تا سقف 1000 دلار آمریکا در ماه می تونین خرج کنید. هزینه این خرج ها در پایان ماه شمسی با حساب داخلی شما صاف میشه. این کار تحت نظارت ناظرین خارجی(نمی دونم مال بانک قبرسی هس یا خود مستر کارت) در ایران انجام میشه.

به عبارت دیگه شما باید به نحوی پول رو به حساب ایرانی بریزین.
    دو تصحیح، 1000
    یورو نه دلار.
    در انتهای ماه میلادی بعد باید پرداخت کنید (از 15 ماه با شما هماهنگ میشه)

آقا اگه در مورد وضعیت این کارتها بازم خبری داشتید بگید که ما زودتر یه فکری بکنیم اگر از کار افتاد.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)