صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: کارت بین المللی ملی تراست

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : کارت بین المللی ملی تراست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    دو تصحیح، 1000 یورو نه دلار.
    در انتهای ماه میلادی بعد باید پرداخت کنید (از 15 ماه با شما هماهنگ میشه)
    یک تصحیح:
    انتهای ماه شمسی است برادر. من مطمئنم چون هر ماه دارم هزینه ها رو تصفیه می کنم
    اگه حسابتون کسری داشته باشه مثلا، حدود 28-29 بهتون زنگ می زنن و می گن تا صبح آخرین روز ماه باید بریزین

نقل قول نوشته اصلی توسط Masy
    یکی از خدمات بانک ملی: کارت بین المللی ملی تراست و ملی کارت ارزی است

البته اینها توی تقویم نوشته بود و توی سایت بانک ملی چیزی پیدا نکردم

ولی امکانات جالبی برای این کارتها نوشته:
    پذیرش در بیش از 220 کشور دنیا! ???
    عدم نیاز به حمل فیزیکی ارز و تبدیل آن در خارج از کشور ???

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    تا جائيكه ميدونم 193 كشور به رسميت شناخته شده و 192 تاشون عضو سازمان ملل هستن . چه جوريه كه اين خدمات در 220 كشور ارائه ميشن؟ ???
    Do not mistake coincidence for fate

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masy
    یکی از خدمات بانک ملی: کارت بین المللی ملی تراست و ملی کارت ارزی است

البته اینها توی تقویم نوشته بود و توی سایت بانک ملی چیزی پیدا نکردم

ولی امکانات جالبی برای این کارتها نوشته:
    پذیرش در بیش از 220 کشور دنیا! ???
    عدم نیاز به حمل فیزیکی ارز و تبدیل آن در خارج از کشور ???

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

تا جائيكه ميدونم 193 كشور به رسميت شناخته شده و 192 تاشون عضو سازمان ملل هستن . چه جوريه كه اين خدمات در 220 كشور ارائه ميشن؟ ???
    فعلا اینا مهم نیست. در خوب و قابل استفاده بودن و مزایای این کارتها شکی نیست. فعلا مسئله اینه که دیگه صادر نمی شه و معلوم نیست سرنوشت کارتهایی که فبلا صادر شده چی می شه..........

می خواستم بدونم آیا کسی جدیدا و بعد از تحریم بانک ملی در اروپا از این کارت استفاده کرده است؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    من از بانك سوال كردم بانك گفت اول بايد اصل و فوتوكپي از شناسنامه و كارت ملي بياري تا ما از بانك مركزي استعلام كنيم بعد كه جوابش اومد 2000 يورو ميدي واست ميذاريم توو يه حساب سپرده با 6 درصد سود ساليانه. 100 يورو ديگه هم ميدي تا واست يه حساب ارزي باز كنيم وقتي كارت اومد ميتوني ماهيانه تا سقف 1000 يورو ازش استفاده كني.ضمن اينكه گفت ميشه اعتبارش رو بالاتر برد ولي به اين بستگي داره كه صورتحسابهاي قبلي رو يه موقع پرداخت كرده باشي. البته ظاهرا قبلا راجع به اين موضوع بحث شده
    من خودم اول تير رفتم دنبال اين قضيه و درخواست دادم و اون روزي كه درخواستمو ارائه كردم بهم گفتن بين 30 تا 50 روز طول ميكشه تا صادر بشه. اول مرداد (بعد از آخرين تحريمها) با بانك تماس گرفتم گفتند كه هنوز صادر ميشه اما خيلي به مذاكراتي كه در حال انجامه بستگي داره و فعلا روند صدورش يكم طولاني تر شده و 50 روز طول ميكشه.
    من پيگيري ميكنم . اگر خبر جديدي گرفتم اطلاع ميدم.

Junior Member

من 23 خرداد تمامی مدارکمو به بانک تحویل دادم. هفته پیش هم که به بانک سر زدم گفتن تا حالا برای هیچکی کارتی نیومده ولی تمامی کارتها کار میکند. مسوول شعبه ارزی میگفت که طی تماسی که با نمایندگیشون در قبرس داشته ظرف مدت یکماه تکلیف کارتها مشخص میشود. (یعنی به طور کلی نمیدن یا با فاصله زمانی بیشتری کارتها میرسد.)

آخه من به بانک زنگ زدم که هنوز این کارت های ما کار میکنه یا نه. یک جوری شل جواب داد که من حدس زدم مشکلاتی پیش اومده. اون گفت که برای برخی مشتریان در استفاده از بعضی سایت ها مشکل ایجاد شده و آدرس ایران را قبول نمی کردند. در صورتی که این مشکل قبلا هم بود (نمی دونم که این مشکل برای ملی تراست هم بود یا نه) و بعضی از سایت ها IP های ایران را قبول نمی کردند که شما مجبور به تغییر IP بودید.

من 1 سوال داشتم.
    از طرف دانشگاهی که من دارم می رم قراره همین اول کاری یه مسافرت بریم خودشون گفتن online بلیط هاتونو بگیرید اومدید پولشو می دیم بهتون. منم از yahoo travel گرفتم بلیطمو با همین ملی تراست ها. حالا اینا از من رسید پول رو می خوان یعنی یه نامه از بانک که نشان بده این پول پرداخت شده کسی می دونه باید چیکار کنم؟
    اگه می شه توضیح با جزییات بدید ممنون می شم. پیش کی برم چی بگم چقدر طول می کشه و ..... . راستی کارت هم به نام بابامه باید خودش بره یا منم می تونم؟
    نکته مهم اینه که من یه فاکتور دلاری می خوام طبیعتا ریال که نه به درد اونا می خوره نه من.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie
    من 1 سوال داشتم.
    از طرف دانشگاهی که من دارم می رم قراره همین اول کاری یه مسافرت بریم خودشون گفتن online بلیط هاتونو بگیرید اومدید پولشو می دیم بهتون. منم از yahoo travel گرفتم بلیطمو با همین ملی تراست ها. حالا اینا از من رسید پول رو می خوان یعنی یه نامه از بانک که نشان بده این پول پرداخت شده کسی می دونه باید چیکار کنم؟
    اگه می شه توضیح با جزییات بدید ممنون می شم. پیش کی برم چی بگم چقدر طول می کشه و ..... . راستی کارت هم به نام بابامه باید خودش بره یا منم می تونم؟
    نکته مهم اینه که من یه فاکتور دلاری می خوام طبیعتا ریال که نه به درد اونا می خوره نه من.
    والا تا جايي كه بانك به من گفت اول هر ماه صورتحساب مياد واستون. حتي اگه ريالي هم باشه (كه بعيد ميدونم) ميتونيد ترجمه اش بفرستيد واسه اينم كه خيالتون راحت بشه صورتحساب و بديد شعبه يا امور بين الملل بانك مهر و امضا كنه واستون.

صورتحساب به ریال نیست. فقط اگه بانک تاییدش کنه، کاملاً براتون یه رسیده. حدوداً 10 روز که از اول ماه میلادی میگذره، صورتحساب میاد.
    If you wish it, It is no dream

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)