صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: کارت بین المللی ملی تراست

پیش فرض پاسخ : کارت بین المللی ملی تراست

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    دو تصحیح، 1000 یورو نه دلار.
    در انتهای ماه میلادی بعد باید پرداخت کنید (از 15 ماه با شما هماهنگ میشه)
    یک تصحیح:
    انتهای ماه شمسی است برادر. من مطمئنم چون هر ماه دارم هزینه ها رو تصفیه می کنم
    اگه حسابتون کسری داشته باشه مثلا، حدود 28-29 بهتون زنگ می زنن و می گن تا صبح آخرین روز ماه باید بریزین
    بله، اون موقع تماس میگیرند، اما شده من تا آخر ماه میلادی واریز مبلغ به حسابم رو به تاخیر انداختم و جریمه هم نشدم.
    خواهر، من هم هر ماه دارم تصویه میکنم.

در ضمن، من اخیراً برای GRE ازش استفاده کردم و هنوز (پوف پوف، چشم شور از کاسه دراد ، اجی مجی ... ورداشو بلد نیستم) کار میکرد.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Senior Member

کسی خبر جدیدی از ملی تراست نداره؟ کارت من با گذشت 50 روز هنوز نیومده. هنوز هم باید منتظر بمونم؟ ایمیدی هست؟

Senior Member

پیش فرض آخرین خبر از ملی تراست

امروز بانک رفتم. کارت ملی تراست من بعد از 53 روز هنوز نیومده بود. مسئولش گفت اگر تا 2 هفته دیگه نیاد دیگه نمی آد و می تونید بیاید پولتون رو پس بگیرید. علتش هم تحریم های اروپایی علیه ایران هست. کسی اطلاع دقیق تری داره؟ اخیرا کسی ملی تراست گرفته؟

Senior Member

پیش فرض کسی در 60 روز گذشته کارت ملی تراست گرفته؟؟؟؟

کسی در 60 روز گذشته کارت ملی تراست گرفته؟؟؟؟

Junior Member

خبری از ملی تراست نیست؟
    بلاخزه صادر میشه یا نه؟
    تحریم ها مشکلی ایجاد نکرده؟

Senior Member

من امروز باز سر زدم بانک. کارت من نیومده بود. گفتند معلوم نیست چی شده. از اواخر تیر دیگه خود بانک ملی اعلام کرد که صادر نمی شه ولی من قبلش درخواست داده بودم و مدارکم رو فرستادند قبرس برای صدور کارت. به من گفتند باید صبر کنم یا برم پولم رو پس بگیرم. من فعلا صبر کردم. کسی طی تیر و مرداد و شهریور ملی تراست گرفته؟

To amir 1981: شما کی درخواست داده بودید؟

Junior Member

من امروز باز سر زدم بانک. کارت من نیومده بود. گفتند معلوم نیست چی شده. از اواخر تیر دیگه خود بانک ملی اعلام کرد که صادر نمی شه ولی من قبلش درخواست داده بودم و مدارکم رو فرستادند قبرس برای صدور کارت. به من گفتند باید صبر کنم یا برم پولم رو پس بگیرم. من فعلا صبر کردم. کسی طی تیر و مرداد و شهریور ملی تراست گرفته؟

To amir 1981: شما کی درخواست داده بودید؟
    من که خودم درخواست ندادم میخواستم ببینم اصلا امکانش هست؟ که ظاهرا نیست این کارت اعتباری هم عجب درد سری شده ها

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

دوستان من از یکی از آشناها ملی تراستشو که اصلا ازش استفاده نکرده گرفتم. خواستم ازش واسه Report نمره تافل استفاده کنم ولی میره تو بخش پروسس و همینجوری واسه خودش پروسس میکنه. البته من از Dial up استفاده کردم. و اینکه در مورد مشخصات و آدرس هم مطمئن نیستم. همونایی که روی برگه Passwordکه بانک میده نوشته؟ و اینکه آدرسی که باید وارد کنیم آدرس شعبه بانک ملی به صورت ... C/O BANK MELLI هست یا یه چیزه دیگه و اینکه Security cod رو باید از کجاش وارد کنم. و همچنین اینکه اسم و فامیل و از رو کارت( که به صورت اختصاری) نوشته وارد کنم یا اینکه از رو برگه Password (که به صورت کامل نوشته) وارد کنم. و تاریخ اعتبار همنیه که رو کارته؟ چون الان سال دومیه که گرفتتش و از تاریخ رو کارت گذشته.(البته تمدید کرده). الان که خوب دقت می کنم میبینم مثل اینکه هیچچی نمیدونم : ;D :P
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

شلمان!
    Guest

ملي تراست ديگه تموم شد. بيخيا لش شين.

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

متاسفانه حق با شماست. من واسه امسال حق سالیانشو پرداخت کرده بودم. از حسابم پولو برداشت کردن که امسالم تمدیدش کنن. ولی تمدید بی تمدید :'( از بانک پرسیدم گفتن در حال رایزنی هستن ;D اما آب پاکیو ریخت رو دستمو گفت تا بعد از عید اصلا بهش فکر نکنم
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)