صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: تمام چیزهایی که در سفر به آنکارا باید همراه داشت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تمام چیزهایی که در سفر به آنکارا باید همراه داشت

اين يعني چي؟ مگه مثل قبرسه؟
    [/quote]

That's the confirmation email you received upon scheduling interview appointment. It might not be a have to but printing that is not a big deal
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اگه متاهلین ترجمه سند ازدواج و عکس عروسی رو هم فراموش نکنین.
    در ضمن انگار ترکا انگلیسی بلد نیستن خوبه یک کتاب آموزش ترکی سفری برای رفع احتیاجات اولیه همراه داشته باشین .
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

As Ars mentioned,

be prepared, I am in Turkey now and if you do not know Turkish you are definitely lost. Some of them even do not know what THANK YOU means >

سند خونه لازم نیست؟ SOP چی؟ ترجمه شناسنامه؟ research plan ؟ recommendation letter ؟ بچه هایی که رفتن بگن....؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    سند خونه لازم نیست؟ SOP چی؟ ترجمه شناسنامه؟ research plan ؟ recommendation letter ؟ بچه هایی که رفتن بگن....؟

I have my interview tomorrow morning, among all those you mentioned I just have recommendation letters and SOP

انگار از کسی تا حالا سند و این چیزا نخواستن، من حتی recom و SOP رو هم ندیدم کسی بگه خواسته باشن. اما انگار تو اون 12،13 تا سوالی که بعد مصاحبه میدن پر کنی، research plan هم هست، یکی لیست سوالات رو تو فروم گذاشته بود. کسی میدونه چقدر دقیق در مورد research areas باید توضیح داد؟؟

راستی یه نکته دیگه در مورد زبان ترکی، واقعا چقدر و کجا ممکنه دونستنش لازممون بشه؟؟ ان شا الله که مسئولین هتل که انگلیسی میفهمن دیگه، نه؟ می مونه خرید و یه موقع تاکسی سوار شدن و......

سلام
    اول از همه معذرت می‌خوام اگه سوالم تکراریه.
    2 - منظورتون از recommendation letter دقیقا چیه؟ اون قبلی‌ها که فرستادیم برای دانشگاه یا اینکه باید جدید چیزی داشته باشیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s
    سلام
    اول از همه معذرت می‌خوام اگه سوالم تکراریه.
    2 - منظورتون از recommendation letter دقیقا چیه؟ اون قبلی‌ها که فرستادیم برای دانشگاه یا اینکه باید جدید چیزی داشته باشیم؟!

Actually, it is better to say support letters because recommendation letters are the ones that your professor, adviser, etc writes to help you to get into a school. But what you might need for the embassy is a letter from one of the officials or academics at the university you have been admitted to speed up the interview process

To amirali,

مسئولین هتل که شما با آنها مواجه می شوید مانند اطلاعات زبان انگلیسی بلدند. در ضمن هنگام سوار شدن به تاکسی شما فقط نام جایی که می ذوید باید بدانید که مشکلی نخواهد بود. اما در بقیه موارد برقراری ارتباط بسیار سخت است و آنها ظاهرا فقط ترکی بلدند.

به طور کلی توضیح زیر در باره سفارت برقرار است اگرچه هر لحظه ممکن است مدارک دیگر را از شما بخواهند. . امابه طور کلی بردن مدارک اضافی به شما اطمینان به نفس می دهد.

معمولا Recom.lett و SOP را نمی خواهند ولی نامه از طرفی که با او می خواهید کار کنید اگر باشد خیلی خوبه و به احتمال زیاد دیده می شود در ضمن research plan ا توسط جایی که می خواهید ادامه تحصیل بدهید نوشته می شود و دست سما نیست که بتوانید راجع به جزئیات آن تصمیم بگیرید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

با سلام
    سوالي كه من دارم اينه كه research plan رو بايد شفاهي و اگه ازمون پرسيدن بگيم يا اينكه بايد مثه resume روي كاغذ داشته باشيم و ارائه بديمش ؟
    خيلي ممنون از پاسخهاتون!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)