صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: مشکلات یافتن کار برای ایرانی ها بعد از اتمام PhD در آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشکلات یافتن کار برای ایرانی ها بعد از اتمام PhD در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط arashraeesi نمایش پست ها
    ايا بعد از پايان دوره phd پذيرش در phd دوم پذيرش گرفتن توصيه ميشود براي تمديد F1 ؟
    مشکل برای دکترای دوم به شما پذیرش بدهند. دنبال کار پست داک رفتن منطقی تر است.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان این سوال منم هست...بعد گرفتن دکترا از امریکا و در صورت یافتن کار در صنعت میشه گرین کارت گرفت؟ چه پارامترهائی در گرفتن اقامت تاثیر داره؟ رزومه؟ نوع کار؟ فیلد کاری؟ دانشگاه و استاد مورد نظر؟ و ....؟
    I love you USA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان این سوال منم هست...بعد گرفتن دکترا از امریکا و در صورت یافتن کار در صنعت میشه گرین کارت گرفت؟ چه پارامترهائی در گرفتن اقامت تاثیر داره؟ رزومه؟ نوع کار؟ فیلد کاری؟ دانشگاه و استاد مورد نظر؟ و ....؟
    سوال منم هست

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال داشتم .و راهنمایی می خواستم
    من الان موفق شدم در دانشگاه ازد واحد علوم و تحقیقات دکتری قبول بشوم و از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بورس 50% بگیرم و همین طور در یکی از واحدهای دانشگاه ازاد هیات علمی بشوم و در نهایت می توانم با هزینه حدود 30 میلیون دکتری را تمام کنم و زنگی آرومی در ایران بسازم اما وضعیت اقتصادی و سیاسی ایران, و... نمی تواند من را قانع کند که در ایران بمونم

از طرف دیگر در چند دانشگاه آمریکا مثل میامی و پنسیلوانیا هم اساتیدی را پیدا کردم که موافقت کردد که به من برای دوره دکتری بورس بدهند و در حال اقدام هستم اما واقعا نمی دونم وضعیت کار بعد از تحصیل در دوره PhD در آمریکا چطور است؟

و الان واقعا تصمیم گیری برام مشکل شده ؟ اگر دوستانی در زمینه کار پس از دوره دکتری تجربه دارند ممنون می شوم اگر راهنمایی کنند.
    با تشکر

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم .و راهنمایی می خواستم
    من الان موفق شدم در دانشگاه ازد واحد علوم و تحقیقات دکتری قبول بشوم و از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بورس 50% بگیرم و همین طور در یکی از واحدهای دانشگاه ازاد هیات علمی بشوم و در نهایت می توانم با هزینه حدود 30 میلیون دکتری را تمام کنم و زنگی آرومی در ایران بسازم اما وضعیت اقتصادی و سیاسی ایران, و... نمی تواند من را قانع کند که در ایران بمونم

از طرف دیگر در چند دانشگاه آمریکا مثل میامی و پنسیلوانیا هم اساتیدی را پیدا کردم که موافقت کردد که به من برای دوره دکتری بورس بدهند و در حال اقدام هستم اما واقعا نمی دونم وضعیت کار بعد از تحصیل در دوره PhD در آمریکا چطور است؟

و الان واقعا تصمیم گیری برام مشکل شده ؟ اگر دوستانی در زمینه کار پس از دوره دکتری تجربه دارند ممنون می شوم اگر راهنمایی کنند.
    با تشکر
    دوست عزیز
    من دانشجوی اروپا هستم و خیلی از شرایط امریکا مطلع نیستم اما با خوندن نظرت خواستم نظرم رو فقط بگم:
    به نظر من اصلا شک نکن
    پذیرش رو از امریکا بگیر و برو آمریکا
    مطمئن باش موفقتر خواهی بود
    در بدترین حالت هم اگه بخوای بعد از دکتری برگردی ایران بازهم این موقعیت ها و بلکه بهترش برات خواهد بوذ.

سلام دوستان. من دانشجوی دکترا هستم تو امریکا و همه درسام تموم شده فقط تز مونده و این ترم هم هنوز ثبت نام نکردم . الان از یه شرکت تو امریکا job offer گرفتم، خواهش میکنم از بچه های با سابقه که این مسیر رو رفتن کمکم کنین بدونم چه راهی دارم که بتونم واسه اون شرکت کار کنم

1-آیا میتونم از opt استفاده کنم و این ترم ثبت نام نکنم و برم واسه اون شرکت کار کنم؟،
    2- اگه بخوام ثبت نام کنم و cpt بگیرم آیا باید tuition کامل بدم? در این صورت چون درسم تموم شده و دیگه tuition waiver ندارم (الان یکی دو ترم هست که رو continuing enrollment هستم و دیگه tuition نمیدم ) باید کل tuition رو از جیب بپردازم? با تشکر از دوستان خوب

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SBR نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی دکترا هستم تو امریکا و همه درسام تموم شده فقط تز مونده و این ترم هم هنوز ثبت نام نکردم . الان از یه شرکت تو امریکا job offer گرفتم، خواهش میکنم از بچه های با سابقه که این مسیر رو رفتن کمکم کنین بدونم چه راهی دارم که بتونم واسه اون شرکت کار کنم

1-آیا میتونم از opt استفاده کنم و این ترم ثبت نام نکنم و برم واسه اون شرکت کار کنم؟،
    2- اگه بخوام ثبت نام کنم و cpt بگیرم آیا باید tuition کامل بدم? در این صورت چون درسم تموم شده و دیگه tuition waiver ندارم (الان یکی دو ترم هست که رو continuing enrollment هستم و دیگه tuition نمیدم ) باید کل tuition رو از جیب بپردازم? با تشکر از دوستان خوب
    به نظر من گزینه‌ای که شما الان دارید cpt هست. از الان برای ترم spring باید فرم هاش رو پر کنی‌ که در اون صورت فقط fee دانشگاه رو لازمه که بعدی. opt زمانی‌ هست که فارغ تحصیل شودی و مدرک رو گرفتی‌..., مدارک لازم cpt رو با اینترنشنال آفیس چک کن.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)